Opinie o ALP - BAU w Frankfurt niemcy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ALP - BAU. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ALP - BAU o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALP - BAU w Frankfurt niemcy

Stary pracownik

(usunięte przez administratora) nr jeden Mazurek hubert za wszystko płacisz ze swoich auto paliwo autostrady i jeszcze zamiast rozliczyć się z paragonów za paliwo to musisz je odesłać do biura mieszkania fatalne katastrofa 24 ludzi jedna kuchnia dwie łazienki z WC jak na te czasy co teraz mamy z covid to masakra a czy masz 13euro czy 13euro to więcej niż 1600 nie zarobisz za 180 godzin bank godzin ściema o ile ci wyplaco to po 5 euro urolpy bezpłatne piszą między świętami a godziny z banku nie wpisują tłumacza się ze na następny miesiąc muszą zostawić jak by zima np nie odpuściła płatny urop wpiszą na dzień zjazdu i możesz zapomnieć o SOKA ze co odzyskasz za auto potrącają min 104 euro miesiecznie

Nowy ale rozeznany w temacie
@Stary pracownik

Zgadzam się w pełni

AK

Jeszcze nie podpisałem umowy a już zostałem wynajęty do innej firmy na zasadach czasowego wynajmu. Dziwny początek współpracy mnie to zraziło nie polecam.

Mazurek

Panowie piszecie ze firma dobra polecenia spróbuj a sam zobaczysz jak cie oszukają z bankiem godzin z urlopem .ciuchy które powinni ci zapewnić a musisz zapłacić i jest sporo tego ale przekonaj się sam ja nie polecam tej firmy biuro jeździ za darmo do pracy a pracownicy musze sami wykładać na dojazd. Same minusy jedynie to że wypłata na czas ale reszta to (usunięte przez administratora) pracowników a jak jurz zadzwonisz po informacje odp tak musi być

Polecacie tą Firmę??? .z zbrojeniem i szalowanie Peri Doka hennebek jestem związany od 2006 r obecnie szukam pracy .Firma potrzebuje rąk do pracy?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Brygadzista cieśli /murarzy Niemcy do 19,70 eur /h w firmie ALP - BAU? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Antek

Najgorszy był Tumanek że Stra.... Zna ktoś moze

problematyczni

nie polecam, problematyczni ludzie

Kinga

A jak z maseczkami, jest nadzór ?

@Kinga

Pracownicy są poddawani testom przed wyjazdem, środki ochrony dostępne są w miejscach pracy, samochodach, na zakwaterowaniu oraz w bazie w Opolu.

Munek K-K

Jesteśmy na budowie okolice Stuttgart trochę śniegu jest ale roboty do końca roku. Przejazd bez problemowy żadnych kontroli - mamy testy zrobione przez firmę i zaświadczenia

Mirek Góral

Pracuje od 2 lat jest ok fajna brygada na budowę od tego dużo zależy. Zobaczymy co przyniesie ten rok narazie firma dobrze się trzyma

Jędrek Nowy Sącz

Firma płaci za testy COVID. Test w Opolu i dopiero wówczas wyjazd.

Olek

Hotel pracowniczy firmy (usunięte przez administratora)

Sam

Jak wyglądają kwatery, ile osób, czysto czy (usunięte przez administratora)

Miro Limanowa

Pracuję od 3 lat, robota jest, kasa na czas, z mieszkaniami różnie ale remontują na bieżąco, auta firmowe paliwo we własnym zakresie

Zdzisław

Pracuję w ALP od listopada, jest robota kasa terz, cobaczymy co dalej

Przemysław

Ja tam lubię prace w Alp-bau można sobue chlapnąć na budowie i majster nix nie powie bo wie ze robote robie jak komus nie pasuje to w polsce tesz roboty nie znajdzie. To dobra firma i fajna atmosfera na budowie i na hotelu.

S.G.

Pracuję w Baukraft pół roku. Mimo wielu budów a co za tym idzie dużej liczby pracowników biuro zawsze odbiera telefon i udziela informacji i odpowiedzi. Plusem jest auto służbowe, bezpłatna kwatera, ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy i meldunek. Firmę oceniam jako dobrze zorganizowaną. Warunki na hotelach wiadomo różne, podobnie jak kultura i zachowanie niektórych ludzi. Wynagrodzenie na czas. Stawki i koszta zjazdów są ustalane przed podpisaniem umowy więc dziwią mnie negatywne opinie, wystarczy o wszystko zapytać przed. Banki godzin są w każdej dużej firmie tak działa system w Niemczech. Są mniejsze firmy które gwarantują wyższe stawki, brak zeitkonta a po miesiącu kończy się zlecenie I czekasz drugi na kolejne lub pakujesz walizkę. Wychodzę z założenia -nie pasuje ci praca to zmień na lepszą a nie szukaj winnych swoich niepowodzeń. Pozdrawiam .

Michal

Odradzam zatrudnienie w tej firmie. Znikają godziny, gdy się zwolniłem to nie chcieli mi wypłacić ostatniej wypłaty, musiałem jechać 400km żeby odebrać. naprawde szczerze nie polecam

Były wieloletni pracownik

Dlaczego każdy pracownik który napisał negatywną opinię jest atakowany, albo usuwa się jego komentarz. Pracowałem w tej firmie przez wiele lat i nie jedno mogę powiedzieć. To że wypłata była na czas to żadna łaska w końcu na to pracujesz. To że były filmowe samochody to też prawda. Płaciliśmy za zjazdy 26 € w jedną stronę czyli 104 € miesięcznie. Zjazdy do domu były traktowane jako wpisany urlop bezpłatny czyli zjazd co drugi czwartek to piątek już liczony jako urlop bezpłatny. Każde święta liczony jako urlop bezpłatny nawet nowy rok na karcie zaznaczony jako urlop bezpłatny. Kiedy żona była w szpitalu firma nie zgodziła się na urlop okolicznościowy aby zaopiekować się dziećmi. Przez wiele lat mieszkaliśmy w różnych miejscach ale żeby nazwać to hotelem to trzeba byłoby być ślepym. Warunki koszmarne pokoje ciasne wieloosobowe na przykład na poddaszu gdzie jest temperatura w lato prawie 40 stopni. A ty wracasz po pracy wykończony I ledwie żywy i masz odpocząć. Najpierw kolejka do łazienki która jest wspólna dla kilku pokoi a potem kolejka do kuchenki. Można by jeszcze wiele pisać ale po co. Odeszłem po tylu latach bo przeważyło (usunięte przez administratora) niby majstra Który najlepszy był w obrażanie ludzi i donoszeniu do szefa. Sam na budowie robił rozpierduchę a potem z walał na innych pracowników. Robił to specjalnie żeby się pozbyć tych którzy byli lepsi i którzy nie chcieli z nim pić. Wszystkich pracowników którzy poszli na kwarantannę firma potraktowała jak psy. Nie było pytania jak się czujecie tylko SMS nie musicie już wracać jesteście zwolnieni. Po zwolnieniu firma zrywa całkowicie kontakt ze mną muszę wydzwaniać kilkadziesiąt razy żeby się w końcu połączyć i dowiedzieć się kiedy przyślą mi papiery. Na szczęście już wszystko załatwiłem ale żal do firmy pozostał Wielki za sprawy których to nie napisałem a o których firma wie dziękuję i myślę że nikt nie ma wątpliwości że to co napisałem jest prawdą.

Niewiadomy

Wszystko jak w najlepszym porządku wypłaty na czas jest ok

Kristof

Witam Można wiedzieć o co chodzi z tym bankiem godzin ?? dlaczego nie można co niektórzy piszą dostać pełnej wypłaty tyle ile godzin się nazbierało razy stawka ?? niech ktoś zarzuci prostą matematykę ... Za opinie bo to że mają piękne samochody to i koniecznie z błędem żeby było widać że to piszę jakiś zafascynowany głupawy i niby płytki polak to dziękuje bo to wzniosła samoocena raczej i takie coś mnie śmieszy a to denne zagranie i wszystko na jedno kopyto proszę zauważyć że niektóre komentarze są niemalże identyczne ... Proszę o rzetelność i meteorytykę...

Kristof
@Kristof

Nieważne że masz 200godz i tak dostaniesz wyplate za 172. wiecej nie dostaniesz. reszta idzie na ten bank i co wypłate masz tam zabierane godziny i dodawane. z tego ciezko cokolwiek zrozumieć. juz duzo razy pytałem o te godziny i zawsze mie zbyją. jak chcesz je do wypłaty to wychodzi po 8euro. nie licz na wypłate z tego

Zostaw merytoryczną opinię o ALP - BAU - Frankfurt niemcy

• Jak się pracuje w ALP - BAU?

Zobacz opinie na temat firmy ALP - BAU tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALP - BAU?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 11 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ALP - BAU