Opinie o JUKA w Niepołomice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy JUKA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w JUKA o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JUKA w Niepołomice

Malowana lala

Mieliśmy ostatnio okazję zobaczyć jak traktuje się doświadczonych pracowników. Może dobrze że odchodzą. Nam będą dawać kurtki zimowe a powinni dać kamizelki ratunkowe.Bo wszyscy widzą że to tonie. Żaden żywiec czy Heineken tego nie uratuje. Już widać górę lodową o którą się rozbijemy. Trzeba będzie się też niedługo ewakuować. Pracy dookoła nie brakuje.

Obserwator

Jest źle i będzie gorzej ,skoro jusz doświadczeni pracownicy odchodzą.

Kain

Co myślicie o aktualnej sytuacji ? Jaką widzicie przyszłość ?

Maniek

Redukcje będą i to duże. Czas najwyższy.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
Hakuma

Zatrudniono nowego reformatora będą zwolnienia ,zamrożenie podwyżek i walka z otyłością wśród pracowników produkcyjnych,waga na portierni pokaże kto ile wypociny w 8 h.

Konstruktor

Słabiutko. Sypie się nam firma. Na rynku ciężko.

Robol

Sytuacja jest stabilna roboty od groma wymagania wzrosły jakość zmalała zarobki na stałym poziomie od kilku lat max 16 zł ????????????Żenada ????

Czy szukają nowych osób - najlepiej chyba sprawdzić u źródła. NIE POLECAM pracy tam.

To wszystko, co tu piszą - to prawda :) Ta firma chyli się ku upadkowi - cud, że tyle lat wytrzymała na rynku, ale najlepsi ludzie są wywalani albo sami odchodzą, a ich miejsca zajmują znajomi i rodzina szefa.

Misu

To prawda. Mało pracy. Coraz gorzej. Kiepskie płace. Atmosfera do .....

Elektryk

Pani prezes też nie wytrzymała ciśnienia

Elektryk

Jest gorzej z roku na rok.

@ges wiesz to pewnie zależy od stanowiska na jakim się pracuje tak na prawde musialbys się chyba o to dowiedzieć podczas rozmowy kwalifikacyjnej tak sadze

g1976
@654

jeśli tak wam źle w Juce i jeśli szukacie pracy w chłodnictwie, na serwisie to napiszcie gbrak@poczta.fm

ges

to jak w końcu płacą? mają dobre maszyny, komputery?

aleheca

macie racje koledzy co do;goscia z gastronomi;az sie bidula pochorowała gdzie kamera praca nie od 9jak gora idzie tylo6 pozastawiał sie zeby nie dojsc ha ha a kasa leci tylo nie dla uczciwych

NAUKŁADYNIEMARADY

90% pracowników Juki pracuje tu bo nie ma innej opcji , gdyby ostali tylko lepszą oferte zaraz by się zwolnili. Reszta to tzw. RODZINA i konfitury niektórzy zapisują w zeszytach co robią i lecą do ''góry '' pokazac i przy okazji obsmarować kolegów z działu i jeszcze paru robi emerytów kalek i rencistów. Kolega wyżej podał przykład klasycznego ściemniacza ;;gościa z gastronomii'' który tylko udaje że ma duzo roboty i siedzi se w fimie po godzinnach i jeszcze mu płacą haha Więcej konstruktorów więcej elektryków więcej dodatków dla konfitur jak najmniej dla solidnych pracowników. Ilość a JAKOŚĆ to bedzię.

do beni

znam gościa z gastronomi godziny bije głupa wali i jeszcze mu za to płacą.ALE WSZYSTKO UMIE ZROBIĆ SAM...wiec próbuj

do beni

Powiem ci krótko jeśli nie bd robił nadgodzin to ci mogą 5 10 % premii odbić haha o 50 100 mozez pomażyć nie tutaj .

beni

mam pytanie płacą 50 i 100 za nadgodziny,na jakim dziale najwięcej godzin się bije

KaBoom
@beni

Nie płacą 50 ani 100 .gadziny biją konserwy brygadzista spłaca kredyt to biją nawet jak niema co robić

BigUUP

Tak Juka płaci na na czas ale ile płaci to już inny temat hahha

Do Relok

NIE OPŁACA SIĘ

Do Ehh

Skoro już tak się żalisz to powiedz na jakim dziale pracowałeś i czemu cie wyrzucili ???

Zostaw merytoryczną opinię o JUKA - Niepołomice

• Jak się pracuje w JUKA?

Zobacz opinie na temat firmy JUKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JUKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JUKA?

Kandydaci do pracy w JUKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JUKA