Plus Iuris Sp. z o.o.

Opinie o Plus Iuris Sp. z o.o.

katshor

PLUS IURIS Sp. z o.o. wpisana do Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy KRS, numer 0000351414 kapitał zakładowy 50 000 zł NIP: 525-247-65-03 PLUS IURIS Sp. z o.o. Od roku zalegaja z płaceniem za digitalizację akt! (624 zł) to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Niechcą zapłacić za wykonana usługę!

Roman

Firma oszukuje - zamówiła u mnie zdygitalizowane dane z kilku akt. Z materiału pozyskanego wybrała część i nie chce zapłacić za całość zamówienia. Ponadto narusza ustawę o danych osobowych umożliwiając dostęp osób postronnych do akt spraw. Podaje informację o ochronie danych - kłamie. Jestem osobą postronna - mieszkam w okolicy której dotyczą akta - Plus iuris umożliwiła mi dostęp do spraw karnych. I to wielokrotnie.

Zostaw opinię o Plus Iuris Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plus Iuris Sp. z o.o.