Getin Bank S,A,

Stalowa Wola

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Getin Bank S,A,
1 1 6 1

Opinie o Getin Bank S,A,

Niteczka

To oszuści którzy naciągają ludzi! płaca - 1300 netto + te ich zajebiste (wydarte ludziom z kieszeni) premie...żenua! są naprawdę lepsze miejsca...nic tam się nie nauczycie...szkolenia są uwsteczniające a oni nadużywają słowa "pro sprzedażowy" jakby to coś znaczyło...debile po szkole średniej i tyle...miniony rok wspominam jako naprawdę pięć kroków w tył w mojej karierze!!! Odradzam szczególnie oddziały w mniejszych miastach...Stalowa Wola (podkarpackie) i Tarnobrzeg (podkarpackie) żenada! ... (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Getin Bank S,A, - Stalowa Wola

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Getin Bank S,A,