Sportroom

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Sportroom

Kapek

Proszę o opinię o pracy i atmosferze w PUMA Annopol bo nie wiem czy się decydować?

Edward

Rozumiem, że jesteś rozczarowany brakiem bardziej stałej umowy. Takie zatrudnienie przynosi więcej profitów niż umowa zlecenie. Czy negocjacje z pracodawcą mogłyby zmienić sytuację? Jak oceniasz pod względem wynagrodzenia te miesiące, które przepracowałeś w QUICKSON II?

Jacek
@Edward

(usunięte przez administratora)umowa dla szarych pracowników bez zmian a szkoda bo praca fajna ale umowa kiepska.

@Jacek

Piszesz, że praca jest fajna. W czym to się przejawia? Czy masz dobry kontakt z klientami i możesz dzięki temu się rozwijać? Pracodawca oferuje jakieś benefity, premie lub szkolenia? Nadal są poszukiwani pracownicy do salonów Puma w różnych miastach. Dodawajcie proszę informacje o swoich doświadczeniach z rozmowy kwalifikacyjnej i pierwszych dni w pracy.

@Edward

Praca dla studentów bo grafik elastyczny i dla takich co dopiero zaczynają i chcą nabrać doświadczenia, później stoi się w miejscu i nie można się rozwijać, się należy szukać czegoś innego

Arnold
@Edward

Umowę zawsze można zmienić jak się jest solidnym pracownikiem

@Adam

Skoro twierdzisz, iż jest praca w firmie QUICKSON II jest pracą dobrą dla studentów to może napisałbyś coś o umiejętnościach, które można nabyć w tym miejscu pracy? Będąc osobą całkowicie bez doświadczenia zawodowego, można liczyć na odpowiednie przeszkolenie ze strony pracodawcy? Ciekawi mnie również, kto przekazuje tę wiedzę nowym pracownikom, gdyż napisałeś, że jest to miejsce pracy właśnie dla osób, które jeszcze się uczą.

Weronika

Firma QUICKSON II nieustannie się rozwija i dlatego też cały czas potrzebuje nowych pracowników do salonów "Puma". Firma zamieszcza swoje oferty na ważniejszych portalach ogłoszeniowych. Możecie ubiegać się tam o parce w rozmaitych lokalizacjach, takich jak na przykład: Gliwice, Rzgów, Szczecin i Kraków. Czy ktoś z Was szukał w ostatnim czasie pracy w tym miejscu i zechce podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami? Bardzo gorąco zachęcam Was do aktywnego uczestnictwa w dyskusji.

Dorota

Jako były pracownik mogę potwierdzić , nieprzyjemna atmosfera w pracy, pomówienia, ciągłe nerwy ale jeśli jesteś odporny na stres, możesz pracować))Slate opóźnienia w wypłacie i żadnych odsetek.

Kierownik Sklepu

Na spotkaniu pani Joanna bardzo mila, wypytywala o wiele rzeczy z zakresu zarzadzania, sprzedazy, szkolen, sprzedazy jednakze nie wspomniala NAJWAZNIEJSZYCH RZECZACH mianowicie: na czas szkolenia nie bedzie z pracownikiem podpisana ZADNA UMOWA, pracownik bedzie mial zapewne zaplanowane 7 dni pracy pod rzad, ok.60 godzin BEZ DNIA PRZERWY!W tym czasie nie ma sie zadnej umowy a =ni nawet umowy na szkolenie co jest niezgodne z prawem.Co jesli pracownikowi cos sie stanie na terenie sklepu podczas szolenia?Nic-firma sie na niego wypnie bo nawet nie ma sie prawa przebywac na terenie sklepu. W papierach sie nie istnieje! Poza tym trzeba podpisac ODPOWIEDZIALNOSC MATERIALNA, o ktorej nie ma mowy na rozmowie, a ktora Pani Joanna podsuwa od tak, ze niby to nic takiego, pomiedzy innymi papierami do zawarcia umowy (ktora sie dostanie pod koniec szkolenia albo i nie), bo gwarancji nie ma. Dodam, ze odpowiedzialnosc materialna polega na ty, ze KAZDY pracownik, ktory jest na zmianie - zazwyczaj sa to dwie osoby ( 12 h dziennie ), placa z wlasnej kieszeni. Czyli jak ktos ukradnie buty za 400 zl to po 200 zl z kieszeni pracownikow. Niby firma ma do tego prawo ale ANI SLOWA NIE WPOMINAJA O TYM PODCZAS SPOTKANIA REKRUTACYJNEGO, ani dalszych rozmow telefonicznych. Uwazam to za skandaliczne i celowe przemilczenie sprawy!

Aneta

Proszę nie usuwać tego komentarza !!! Nie polecam pracy w Puma Outlet CH Ptak! Zespół jest okropny, (usunięte przez administratora), skargi, (usunięte przez administratora)

Korek6

Pieniądze średnie, bardzo duży nacisk na klienta z którym trzeba umieć pracować , grafik zależy od kierownika , jeżeli on jest okej to nie powinno być problemu . (usunięte przez administratora) Jesli chodzi o premie to da się robić ale nie są jakieś duże, i wiadomo jak dwie osoby z zespołu lub 3 zrobią to jedna raczej nie zrobi . Magazyn bardzo mały , za dużo towaru na który nie ma miejsca, więc z tym też jest sporo pracy. Teoretycznie o ile zespół jest fajny i normalny kierownik z głową na karku i dystansem to da się tam pracować. Tak więc dużo zależy też od współpracowników, bo jeżeli zespół jest fajny to można wszystko.

Dominika

Może powinniśmy zweryfikować swoją prace w firmie? Może to nasza wina

Renata
@Dominika

Co ma być naszą winą? O czym Ty mówisz?

Ludzie czytam to wszystko i coś mnie trafia. Pracowałam dla Państwa(usunięte przez administratora)kilka ładnych lat. Nigdy nie zdarzyło mi się opóźnienie w otrzymanym wynagrodzeniu, a jeśli miało mieć to miejsce to otrzymywalismy wcześniej info. Są to ludzie którzy do wszystkiego co mają doszli swoja ciężką pracą. Budżety oczywiście dość wysokie ale czy ktoś z Was tu piszaczych wie w jaki sposób są one liczone. To Puma Polska wyznacza ogólny budżet na właścicieli sklepów a oni na podstawie poprzedniego roku rozdzielają to na pojedyńcze sklepy. (usunięte przez administratora) Jedyny minus to kierownicy regionalni. (usunięte przez administratora) Ja z całego serca życzę samych sukcesów zawodowych i tak prężnie rozwijającej się firmie.

Weronika

A czy możesz powiedzieć, dlaczego zdecydowałaś się zrezygnować z pracy w QUICKSON II? Bo wygląda na to, że widzisz wiele pozytywnych aspektów pracy w tym miejscu. Może mogłabyś napisać także, jakie cechy i kwalifikacje powinny posiadać osoby starające się o pracę w QUICKSON II?

Weronika

Na pewno niektórzy w Was zastanawiają się nad podjęciem pracy poprzez firmę QUICKSON II. Tak się składa, że własnie poszukują sprzedawców dla salonów "Puma". Ich ogłoszenia widnieją na wielu portalach z ofertami pracy. A może znajdzie się tu osoba, która ostatnio uczestniczyła w procesie rekrutacyjnym i nam o nim opowie? Czy wymagają od kandydatów wcześniejszego doświadczenia w handlu? Zapraszam serdecznie do dyskutowania.

Agnieszka

@jeleniepodochrona, co masz na myśli pisząc "bardzo dziwna polityka pracy"? Możesz napisać coś więcej na ten temat? Jak długo pracowałaś w QUICKSON II? Czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne? Jeśli ktoś z Was także pracował lub pracuje w QUICKSON II w Łodzi, to zachęcam do dodawania swoich opinii! Każda z nich z pewnością będzie bardzo przydatna dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Agnieszka

@Lucky, czy są to szkolenia faktycznie dające szansę rozwoju pracownikom? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w QUICKSON II Sp. z o.o. Sp. k.? Czy jest szansa na umowę o pracę czy są to głównie umowy zlecenia/dzieło? @była pracownica, czyli dobrze ocieniasz atmosferę panującą w firmie, tak? Jest ona bardzo ważna. Co uważasz za największy plus pracy w QUICKSON II Sp. z o.o. Sp. k.?

była pracownica

Jestem byłą pracownicą tej firmy. Praca w quickson jest dla osób otwartych i lubiących trochę ponarzucać się klientowi. Premia jest ciężka do wyrobienia, ale jak już się ją wyrobi to zarobki potrafią być interesujące :-). Firma często robi różne konkursy w których można wygrać indywidualnie lub dla grupy trochę $$$.Prace w tej firmie wspominam dość dobrze, głównie przez ludzi z którymi pracowałam.

Nina

Miałam nadzieję na jakieś wskazówki od pracowników a tu ami klienci. Podpowiedzcie czy warto aplikować?

Lucky
@Nina

Warto ale pod warunkiem ze lubisz kontakt z klientem. Duży nacisk na zachowanie standardów obsługi klienta. Praca dla otwartych osób. Ale dają sporo szkoleń.

Agnieszka:)

Polecam Pana ze sklepu Puma CH Posnania super obsługa:-)

jachu98

Polecam pana ze sklepu Puma w CH Posnania :D bardzo mila obsluga ;)

Mintecky

Polecam sklep w galerii posnania , bardzo miła obsługa , szybkie i profesjonalne zakupy ???????? Pozdrawiam również panią Kasie , kolega w bluzie Adidasa ????

Agnieszka

Widzę, że niestety nikt w dalszym ciągu nie ustosunkował się do moich poprzednich pytań. Jak aktualnie się miewa firma? Czy ktoś może opowiedzieć swoje wrażenia z pracy w QUICKSON II?

Agnieszka

QUICKSON II Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje kandydatów na stanowisko - Kierownik Sklepu PUMA. Na portalu GoWork.pl znajdziecie aktualne oferty http://www.gowork.pl/praca_podglad,6616235?keywords=&region= Aplikujecie?

miro

jak na razie z aktualnych rzeczy to widziałem głównie tą ofertę jako sprzedawca salonu puma i mają tu pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku no i tez co ważne możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Aśka

Odpowiedzcie sobie na pytanie : idąc do sklepu na zakupy lub też poprostu iść i pooglądać co jest ciekawego lubicie "narzucanie się" i pytania w stylu: "czego pani potrzebuje?" "Może pomogę znalesc rozmiar?" "Jakich butów pan potrzebuje?" Ja osobiście tego nienawidzę. Poprostu jak coś mi wpadnie w oko to kupię jak nie mogę znaleźć rozmiaru to poprosze o pomoc. A tu nachalnie trzeba podchodzić do klienta.y

Zostaw merytoryczną opinię o Sportroom - Łódź

• Jak się pracuje w Sportroom?

Zobacz opinie na temat firmy Sportroom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sportroom?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sportroom?

Kandydaci do pracy w Sportroom napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sportroom