Sportroom

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Sportroom

tra ta ta

Jak widać fantastyczna jest w cudzysłowie. Panu JP zdarza się wysyłać pieniądze nawet z kilkudniowym opóźnieniem. Jeśli w umowie jest pensja do 10go każdego miesiąca, a przelew jest robiony 12go, to mogę powiedzieć , że "ciesze się", że mam ją w ogóle.

tra ta ta

Firma "fantastyczna", szkoda tylko , że pensje późno wypłacane, ale może należy się cieszyć, że w ogóle.

XYZ

Wg. prawa pracy w przypadku wypadku to odpowiedzialność leży po stronie pracodawcy, bo to on pozwala Ci przebywać na terenie sklepu i dopuszcza do narzędzi jakimi jest np, kasa fiskalna czy regał na towar. Poza tym pracodawca ma obowiązek podpisać z Tobą umowę, oraz zgłosić Ciebie do ZUS, jeśli tego nie robi to jest wykroczenie i podlega karze. Poza tym jeśli chodzi o wypadki zawsze jest możliwość skarżenia z powództwa cywilnego. Przy czym kierownik sklepu ponosi pośrednią odpowiedzialność zarówno za zatrudnionych pracowników, jak i tzw. szkolonych, czy rekrutowanych, jak i za klientów przebywających na terenie sklepu. Zatem nie ma co panikować, to samo tyczy się pracy np. w gastronomii bez ks. sanepid- w przypadku kontroli to pracodawca płaci karę za dopuszczenie pracownika do pracy bez aktualnych badań.

bioły

zgadza się. Quickson możesz spotkać w kilku miejscach w naszym kraju, ale praca tutaj w roli sprzedawcy nie jest moim zdaniem opcją na znalezienie wymarzonej pracy... Przede wszystkim chodzi oczywiście o zarobki chociaż spotkałem się też z opiniami o nienajlepszej atmosferze w kilku sklepach stąd ...

Kierownik Sklepu

Na spotkaniu pani Joanna bardzo mila, wypytywala o wiele rzeczy z zakresu zarzadzania, sprzedazy, szkolen, sprzedazy jednakze nie wspomniala NAJWAZNIEJSZYCH RZECZACH mianowicie: na czas szkolenia nie bedzie z pracownikiem podpisana ZADNA UMOWA, pracownik bedzie mial zapewne zaplanowane 7 dni pracy pod rzad, ok.60 godzin BEZ DNIA PRZERWY!W tym czasie nie ma sie zadnej umowy a =ni nawet umowy na szkolenie co jest niezgodne z prawem.Co jesli pracownikowi cos sie stanie na terenie sklepu podczas szolenia?Nic-firma sie na niego wypnie bo nawet nie ma sie prawa przebywac na terenie sklepu. W papierach sie nie istnieje! Poza tym trzeba podpisac ODPOWIEDZIALNOSC MATERIALNA, o ktorej nie ma mowy na rozmowie, a ktora Pani Joanna podsuwa od tak, ze niby to nic takiego, pomiedzy innymi papierami do zawarcia umowy (ktora sie dostanie pod koniec szkolenia albo i nie), bo gwarancji nie ma. Dodam, ze odpowiedzialnosc materialna polega na ty, ze KAZDY pracownik, ktory jest na zmianie - zazwyczaj sa to dwie osoby ( 12 h dziennie ), placa z wlasnej kieszeni. Czyli jak ktos ukradnie buty za 400 zl to po 200 zl z kieszeni pracownikow. Niby firma ma do tego prawo ale ANI SLOWA NIE WPOMINAJA O TYM PODCZAS SPOTKANIA REKRUTACYJNEGO, ani dalszych rozmow telefonicznych. Uwazam to za skandaliczne i celowe przemilczenie sprawy!

Natalia A.

Witam wszystkich, jestem studentką drugiego roku studiów magisterskich na Uniwersytecie Ekonomicznym. Piszę pracę na temat: "Atrakcyjność niemieckiego pracodawcy na polskim rynku pracy". Chciałabym poprosić, jeśli ktoś miałby czas i ochotę wypełnić ankiete na temat konfrontacji Państwa oczekiwań wobec pracy w firmie z niemieckim kapitałem z rzeczywistością. Z góry bardzo dziękuję! http://www.ebadania.pl/41489d7b95a63fc5

@Natalia A.

Pani Studentka czasem pomyśli zanim coś napisze- wątek jest o firmie Quickson która jest firmą POLSKĄ! a Puma jest firmą niemiecką więc nie można się odnieść do pracodawcy niemieckiego jak się pracuje u polaka... studia sa takie skomplikowane ;)

garry

1200 to jest minimalna krajowa, czy to nieudacznik trudno powiedzieć, zwłaszcza, że są firmy w Polsce - inne niż Quickson, które nie potrafią nawet zapłacić tej minimalnej krajowej. Także czasem lepiej chyba docenić, to co oferuje nam firma, bo zawsze może być gorzej. Prosiłbym jednak o napisanie ile orientacyjnie jest tu do wyciągnięcia z premia i nadgodzinami, jesli się zdarzają.

Mozol

1200 zarabia tylko nieudacznik, bo jeśli się cokolwiek umie to można poszukać pracy w sklepie za 1500-1600zł netto, bo są takie firmy i bez łaski

A ja pracuje i nie jest zle. Tak jak wszedzie czasami sie czepiaja ale do przezycia. Kasa gigantyczna nie jest przynajmniej w naszym sklepie . Na przeczekanie moze byc

oooooooo

Hymmm chyba trzeba sie samemu przekonac. Generalnie szukam pracy od jakiegos czasu. Za kazdym razem jak sprawdzam dana firme na forum to nic pozytywnego nie jest napisane. Same smuty.

JocoOno

@nie wiem -> nie myl sympatii do produktu z dobrym miejscem pracy Jeśli chcesz pracować dla Pumy - to kieruj się na centralę w Warszawie, a jeśli chcesz pracować w sklepie to pozostań wiernym klientem Pumy i poszukaj pracy w innym miejscu.

zzzzzzzzzzz

sama odeszłaś czy zostałaś zwolniona ? Bo z Twoich wypowiedzi można wywnioskować że zostałaś zwolniona. Zastanawia mnie to gdyż jestem zainteresowana pracą w jednych ze sklepów Puma. Nie wiem kto jest jego właścicielem ale może właśnie firma która jest tu opisywana

i

Czytając opinie rozgoryczonych, byłych pracowników przychodzi mi do głowy jedna kwestia. Dlaczego dorośli ludzie, mający wolną wolę godzili się na skandaliczne warunki pracy? Dlaczego nie zrezygnowali z pracy tylko pracodawca musiał ich zwolnić? Co takiego ci pracownicy zrobili, że dostali wypowiedzenie pracy? To wszystko jest bardzo interesujące, bo ci pracownicy obrzucają błotem, ale jakoś siebie mają za chodzące ideały...hmmm....

Zapchałeś sobie głowę jakimiś książkami o kurach i teraz próbujesz na siłę zainteresować tą filozofią innych. Może jednak warto w końcu wyciągnąć wnioski z przeszłości i zmienić lekturę na coś bardziej przyszłościowego tak by przyszły pracodawca w końcu docenił geniusz a nie wzorem poprzednich kilku wręczył wypowiedzenie.

Agnieszka Kuberska

Witam wszystkich, Czytając wszystkie wpisy byłych pracowników, postanowiłam zabrać głos.Pracuję w tej firmie ponad 2 lata i nigdy nie spotkałam się z negatywnymi sytuacjami opisanymi powyżej. Przykro tylko, że osoby, które zrobiły wpisy na tym forum, nie mają odwagi by się podpisać. Nikt w naszej firmie nie był zwolniony przypadkowo. Można się tylko domyślać, że autorami niechlubnych opinii są osoby, które nie wywiązywały się ze swoich obowiązków i stwarzały problemy. Jestem na 100 % przekonana, że Quickson funkcjonuje w oparciu o prawo polskie i oferuje pracę w przyjaznej atmosferze z możliwością zawodowego rozwoju. Osoby, które angażują się w pracę, są doceniane przez szefostwo. Pomysł pozwu jest całkiem interesujący, albowiem obnaży i skompromituje tych, którzy próbują oczernić firmę(będą prawnie zobligowani do podania swoich danych osobowych). Tym samym wystawią sobie "wspaniałą" opinię dla potencjalnych pracodawców. Pozdrawiam Agnieszka Kuberska

Małgorzata Pacałowska

Witajcie moi drodzy! Szkoda że nikt z was nie ma tyle śmiałości żeby się podpisać własnym nazwiskiem. Aż tryskacie nienawiścią i złością. Plujecie jadem ,a może pochwalcie się swoimi osiągnięciami w naszej lub jakiejkolwiek innej firmie. Może niech ta osoba która chce pozew zbiorowy zakładać opisze wam jak przedkładała lewe zwolnienia z pracy niby to chora na poważne choroby, jak zostawiała swój zespół w najbardziej gorącym okresie sprzedażowym tłumacząc się sprawami rodzinnymi i jak mobingowała swój zespół. Z reguły Ci co to piszą chcieliby nic od siebie nie dawać ale dużo zarabiać. Najlepiej siedzieć w domciu a pieniążki 10 tego na konto niech wpływają - bo zawsze płacimy terminowo. Każda osoba którą zatrudniamy zna warunki i nikt nikogo nie zmusza do zawarcia umowy z naszą firmą. Te inteligentne osoby które doskonale potrafią zrozumieć politykę firmy i doceniają trud jaki osobiście wkładamy w jej rozwój , pracują z nami od lat i zarabiają przyzwoicie jak na polskie warunki. Przeprowadzając rekrutację zawsze staram się wybrać z rynku "perełki" , ale niestety człowiek nie jest nieomylny i czasami zdarza mi się zatrudnić kogoś z kim nie jest nam po drodze. Wówczas chyba lepiej dla tej osoby i dla naszej firmy aby odnalazła swoje powołanie w innej dziedzinie. Do wszystkich chcących rekrutować: zapraszam tylko te osoby które z zapałem i zaangażowaniem podchodzą do pracy. To firma stworzona dla liderów a nie dla leserów. Pozdrawiam serdecznie wszystkich zawiedzionych byłych pracowników. Wierzę że odnajdziecie swoje powołanie i miejsce pracy odpowiadające Waszym wymaganiom. Małgorzata Pacałowska

kandydat

Witam, mam pytanie, jak to wygląda jeśli chodzi o wynagrodzenie?

olo

dlaczego uwazacie ze pozytywne opinie sa pisana przez zarzad? moze jest ich mniej, bo ludzie po prostu lubia narzekac, a jak jest im dobrze to sie nie wypowidza :) jak z socjalem?

lalalalaa

Jestem bardzo zadowolona. Nie rozumiem skąd tak negatywne opinie. Super atmosfera, super kasa ( jak są wyniki), nadgodziny płatne. Pan (usunięte przez administratora)to inteligenty i szczery człowiek, lubię go, choć początki były niełatwe hehe. To wiadomo, że jak się pracuje z wieloma ludźmi mogą wyniknąć różne sytuacje i zawsze ktoś się znajdzie pokrzywdzony. Niektórzy chcieliby dostawać pieniądze za nic i nic nie robić - taka prawda. Z tego co widzę firma potrafi docenić zaangażowanie pracowników i odpowiednio ich zmotywować. Tak więc właściciele dobrze zarządzają pracownikami, nie narzucają kierownikom swojego zdania - dają im wolną rękę. Ale jednocześnie pomagają im, kiedy pojawi się sprawa do rozwiązania. Nie wywyższają się, tylko otwarcie mówią jakie są ich oczekiwania. Nie ma bezsensownych rozmów i raportów, które terroryzują pracownika i prowadzą do pseudomotywacji ( niektórzy managerowie stosują takie metody i szukają dziury w całym). Są konkrety i miła atmosfera ze ściśle nakreślonym celem. I to jest duży plus dla firmy. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Galeriiia

Co prawda pracuję w firmie żony pana Jarosława. Przejęli sklep poprzedniego właściciela. Są wymagający- owszem, ale my jako sprzedawcy z doświadczeniem bardzo się staramy, jesteśmy doceniani:) Jak są złe utargi- nie z naszej winy, obsługujemy każdego klienta jak umiemy najlepiej, jest opierdziel. Ale co się dziwić, przecież jest to normalne. Wbrew fałszywym opinią tutaj na forum, firma jest wypłacalna, wypłata zawsze na czas, ale obsługa ma być na najwyższym poziomie. Ciekawa jestem jakbyscie wy prowadzili firmę?? Oczywiście, że wymagalibyście od swoich pracowników jak najwiecej zaangażowania, chociaż czasem mimo tego utarg jest niski. Pani [usunięte przez administratora], właścicielka nie boi się pracy, robi wszystko to, co my sprzedawcy, jest bardzo zaangażowana w życie sklepu. Pan [usunięte przez administratora] chwali nas za dobre wyniki, mimo że nas sklep ma bardzo słabą odwiedzalność i w tygodniu słabe utargi. My mimo wszystko, staramy się, aby nasz sklep był jak najlepszy !! :) Polecam pracę w tej firmie dla osób bardzo zaangażowanych i umiejących podejść do klienta, bo jeżeli jesteś osobą, która tylko narzeka- nie nadajesz się! Pozdrawiamy [usunięte przez administratora] i życzymy sukcesów !! Kraków Pozdrawia :)

W firmie łatwo jest o awans jeżeli jesteś dobrym pracownikiem, a pracodawca odnosi się normalnie do pracowników, nawet czasem zażartuje, generalnie atmosfera jest luźna ;-) Praca jak każda inna ma swoje plusy i minusy, ja po 2 latach jestem zadowolony. Tyle!

Zostaw merytoryczną opinię o Sportroom - Łódź

• Jak się pracuje w Sportroom?

Zobacz opinie na temat firmy Sportroom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sportroom?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sportroom?

Kandydaci do pracy w Sportroom napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sportroom