Business & Work Consulting

Włocławek

Business & Work Consulting

Opinie o Business & Work Consulting

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Julita

@Kierowca Dziękuję za tę informację. Pozwól, że spytam o to, na jakich warunkach byłeś zatrudniony. Ostatnio bardzo mało opinii oraz informacji pojawia się na temat pracy w firmie Business & Work Consulting, dlatego będzie to ważne. @Radek A orientujesz się może, czy firma aktualnie szuka pracowników? Jeśli tak, to gdzie można aplikować? Próbowałam znaleźć informacje w internecie na ten temat, jednak nie udało mi się.

Radek

Firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca więc myślę, że warto z nimi pracować.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Business & Work Consulting o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Kierowca
@Administrator 19.03.2018 10:02

Dokładnie w zeszłym roku wyjechałem z tą agencją i pracowały tam Pani Ania i Wileta bardzo kompetentne dziewczyny i można było się normalnie dogadać, znały temat i języki obce, a teraz to nie wiadomo kto tam pracuje.

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na wątku firmy Business & Work Consulting, ponieważ wchodzą tu osoby zainteresowane pracą i chciałyby się dowiedzieć informacji o przedsiębiorstwie.

Zainteresowany

Podpowiedzcie jak się współpracuje z agencją? Po raz pierwszy chcę skorzystać,

Miko

moze ktoś mi napisać co ma wspólnego jakiś pan Sopa skoro tu jest forum o Business & Work Consulting ? czy te firmy mają cos wspólnego są z dwóch róznych regionów ?pytam ponieważ interesuje mnie praca w tej firmie Business & Work Consulting a mało tu opinii na ich temat,jeśli ktoś pracowal proszę o opinie

zibi
@Miko 29.07.2014 22:21

to jest Agencja Pracy.Nie polecam a na Pennym i Rewe jak i innych firmach co sie dowozi towar do sklepow to jest taki za......l,że cho cho.....................

anonymous

Pracuje ktoś w Lipsku przy komisjonowaniu?jakie warunki mieszkaniowe?

Pit
@anonymous 08.11.2017 17:17

Tak w lipsku nie jest jak powinno być w systemie 3na1 daje 15 dni pracy lecz obliczono nam 14dni nie w systemie tylko jakoby w całym miesiącu przepracowanym czyli 22dni robocze a do tego nie jest wpisana kwota jaka jest na umowie tylko o 700euro mniejsza zobaczymy w tym rozliczeniem?

Julita

@Grzegorz rozumiem, że po przyjeździe do pracy, to co zastałeś na miejscu nie było zgodne z tym, co zostało Ci przedstawione w ofercie pracy. Mógłbyś powiedzieć o tym coś więcej? Co takiego Cię zaskoczyło?

..............

ŁADNE ZDJĘCIE NA OKŁADKE TO NIE WSZYSTKO JAK DAJECIE OFERTĘ TO NAPISZCIE SZCZERZE CO I JAK A OD DAWNA WIADOMO ŻE CZYM DŁUŻSZY KRAWAT TYM WIĘKSZY HAM Y ZAGLĄDANIE PROSTO W OCZY TO ...,,.........

ojoj

Dla mnie najważniejsze jest to, że zapewniona jest tutaj pracownikom zatrudnienie w ramach umowy o pracę. Wypłata i tak jest w porządku więc nie ma co narzekać.

karol

no no, te 8,5 euro to całkiem pokaźna suma według mnie. Są jakieś obostrzenia co do tego czy faktycznie każdemu, bez żadnych kryteriów przysłuhuje to 8,5 eurusa? bo jeśli tak to znając niemiecki chyba nawet nie ma sie co zastanawiać. No i jeszcze polecacie tą pracę przez businees & work? jest coś na co trzeba uważać?

wiesiek

Nie ma tak ze pobierają opłaty. Prawo tego zakazuje. Oni za każdego pracownika maja pieniadze od pracodawcy. Jeżeli macie 8,5€ na godzinę to obie mają w granicach 15-17€ i to jest ich wynagrodzenie.

Marek

Witam prosze o opinię czy ktoś ma doświadczenia w pracy z tą firmą w Niemczech czy płacą na czas to co w umowie jak wygląda wspólpraca później ?

neu

Firma zdziera z was glupich polaczków połowe kasy która wam sie nalezy!!

Buhahahaha

Widzę że Nikt nie pisze bo wszyscy wyjechali :) Podłość ludzka nie zna granic!! Wyłudzić od najbiedniejszych pieniądze by mogli związać koniec z końcem !!!! Takie rzeczy tylko w Polsce!!!!

Patryk Kępa

Witam wszystkich do mnie też dzwonił pan [usunięte przez moderatora] mówił żeby wpłacić pieniądze na konto i potwierdzić wpłatę pieniędzy mailem i czekać na umowę,mnie też oszukano w tej sprawie i jak próbuje skontaktować się z tym człowiekiem to ma wyłączony numer.może wartało by odzyskać jakoś te pieniądze napewno da radę dojść do tego człowieka chociaż by przez nr.konta który podawał do przelewu pieniędzy jeżeli jest więcej osób które zostały oszukane proszę o kontakt ze mną pod tym nr.telefonu. 0048723471256 może coś da się z tym zrobić pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Agon

Jak na razie ja byłem na tyle odważny by wysłać tą zaliczkę, miał wysłać maila z umową po otrzymaniu wpłaty, do tej pory nic nie dostałem. Miałem jechać ja i dwóch kolegów, oferta była wręcz przepiękna. Mam do niego numer, a przynajmniej jest to telefon z którego on do mnie dzwonił. Próbowałem wygooglać jego firmę KADRY ST, niby firma istnieje i posiada numer KRS, jednak podany tam numer nie odpowiada. Jeśli ktoś będzie miał jakieś informacje proszę o kontakt pod mailem margor20@gmail.com. Ogólnie po rozmowach telefonicznych pan Somasz Sopa wydaje się być człowiekiem znudzonym życiem, jednak mam nadzieję że nie dałem się naciągnąć.

Agon
@Ciekawy 26.04.2014 21:27

Niestety nie, w piątek próbowałem się do niego dodzwonić, jednak nie obierał telefonu. Maila również nie otrzymałem.

Ciekawy

Witam Serdecznie czy wiadomo już ,czy te "wyjazdy za granice" są rzeczywiście realne? czy posiada ktoś wiedzę na temat tego Pana Tomasza? bo widzę że niestety temat troszkę ucichł na forum proszę o odpowiedź czy wpłacił już mu Ktoś zaliczkę na bilet Dziękuje za odpowiedzi i Pozdrawiam :)

ROBERT

Witam Serdecznie odpowiedz do Pana (usunięte przez administratora) Pisze Pan że dziś odpowiedział na wiadomość pracy za granicą i wpłacił Pan pieniądze Panu Tomaszowi za transport ja również otrzymałem od tego Pana propozycję pracy we Włoszech przy zbiorze oliwek wyjazd pomiędzy 10-15 maja :) Po pierwsze to oliwki zbiera się we Włoszech w okresie Wrzesień-Grudzień czasami nawet do Lutego po drugie pisze Pan iż dziś bądź jutro podpisuje umowę, z tego co ja przeczytałem w swojej wiadomości to umowę podpisuje się we Włoszech z pracodawcą :) do Włoch autokarem/busem jechało by się co najmjei 20h więc jaką umowę Pan podpisuje ?!? jeżeli okazało by się że do wyjazdu nie doszło to w naszym prawie jest coś takiego że nawet jeżeli dojdzie do oszustwa to jest granica pieniężna która teraz wynosi nieco ponad 400zł i uznali by taką skargę za "Czyn mało szkodliwy" :) a pewnie takich "Naiwnych ludzi" którzy wpłacili pieniądze jest sporo! co jest w tym najlepsze że ten pośrednik nie posiada żadnego biura pod podany adresem w Bielsku-Białej jest pustostan:) więc tak w rzeczywistości nikłe szanse na odzyskanie wpłaty :( a pomyślcie 200zł x 50 "chętnych" i Jakie Święta Można zrobić :) Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt :) i mokrego Dingusa :)

@ROBERT 14.04.2014 14:43

Panie Robercie prosze czytac troszke dokladniej dodawane posty niestety powiem to tak ja nic nie wplacilem ani zadnej umowy nie podpisuje ale szukam osob ktore wplacily mu te pieniadze.

Powodzenia

Do wyżej napisanej opinij marek POWODZENIA W ODZYSKIWANIU HAJSU :) Stary kto wpłaca nieznajomej osobie na podstawie odebranej wiadomości jakiekolwiek pieniądze to może i ja podam Ci nr. konta to i mi przelejesz :) Jestem w 10000% przekonany że nie Posiadasz nawet nr, telefonu do Tego Pana :)

Powodzenia

Sebastian

Witam widzę że ten Pan Tomasz Sopa to ogulnie znany w całej Polsce jest ja tak że otrzymałem od niego wiadomość oliwki we Włoszech ale na moje zapytanie gdzie dokładnie? i która plantacja? to już nie odpowiedział :) wydaje mi się że na Święta zbiera chłopina :) pozdro

marek

Czy ktoś wplacil juz pieniadze na wyjazd?

@Gawii 14.04.2014 09:57

Dostałaś umowe? Bo ja wlasnie dostalem meila z innej agencji i tez pisał pan Tomasz Sopa.

Ewelinaa

(usunięte przez administratora)która normalna firma pobiera kase przed podpisaniem umowy ?

marek

Dzisiaj tez do mnie dzwonil pan sopa i jak mu powiedzialem ze chce zaplacic osobiscie to powiedzial ze sktualnie znajduje sie w gdansku

Marta

dzwonił dziś do mnie Tomasz Sopa i pytał kiedy mogę zapłacić za autokar i nawet na maila wysłał mi swój nr konta.

Asia

cześć wszystkim :) byłam dziś w Państwowej Inspekcji pracy w Krakowie . Pogrzebali trochę w komputerach , dzwonili gdzieś do Śląskiej Inspekcji pracy czy coś podobnego i oni powiedzieli mi, że firma jest legalna, że w 2004 roku mieli kontrolę i wszystko wyszło ok. nie było na nich skarg ani nic w tym stylu :) Powiedzieli również , że należą do KRS i jak będziemy cokolwiek im wysyłać to aby mieć potwierdzenie bo gdy coś wyjdzie nie taak, to możemy pójść z tym na policję albo nawet do Sądu i dostaniemy z ich strony odszkodowanie albo te 200 zł. Martwi ich to, że to wszystko dzieje się poza biurem Kadry MT i umowa będzie podpisywana dopiero w Hiszpanii . Prosi mnie abym znalazła numer do nich i tam zadzwoniła i pierwsze co to zapytała czy Tomasz Sopa to ich współpracownik . Sama nie wiem co robić ...

magda

własnie dziś dostałam e maila z numerem konta zeby wpłacic , gdyz dopiero wpłata rezerwuje miejsce do pracy przy winogronach badz pomidorach od Pana Sopy. a pozniej telefon.

Ola

Ja dostałam maila własnie od niego i nawet dzis do mnie dzownił.

sandraa

na zbiory winogron

Zostaw opinię o Business & Work Consulting - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Business & Work Consulting