Dodaj opinie o AS”PPU Adam Sulewski/Hiszpania - Gdansk.

Gdańsk

Opinie o Dodaj opinie o AS”PPU Adam Sulewski/Hiszpania - Gdansk.

pracowalem dla nich w hiszpani jest tam kierownik [usunięte przez moderatora] i majster [usunięte przez moderatora] ktorego wywalili z remontowki zatrudnil ich zeby siali zamet wsrud pracownikow nie maja pojecia o robocie niemasz zadnej pomocy poniewaz nie znaja jezyka hiszpanskiego ani angielskiego jestes zdany na siebie wiem bo pracowalem w hiszpani i sam to przeszedlem dotego jakas chora zabawa a kartki jak bys gral w pilke naprawde firma ta to jest jakas porazka mam nadzieje ze to juz koniec tej firmy pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Dodaj opinie o AS”PPU Adam Sulewski/Hiszpania - Gdansk. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dodaj opinie o AS”PPU Adam Sulewski/Hiszpania - Gdansk.