Magdalena Jarosińska-Hassa Ceragem Wałbrzych

Magdalena Jarosińska-Hassa Ceragem Wałbrzych
4 2

Opinie o Magdalena Jarosińska-Hassa Ceragem Wałbrzych

terefrereqq@gmail,com

Tadek Padewski - CERAGEM Strzegomska - " PORADNIK SATYRYCZNT Tadka Padewskiego. Moje łóżeczko montowane w 2011 przez męża Magdy - Irka hula bezawaryjnie do dziś ( spaliły się trzy żarówki dużego promiennika - spadł na podłogę ). Dzięki temu rehabilitacyjnemu MERCEDESOWI nie łykam codziennie garści tabletek - nadciśn. tętnicze , RZS .Zawsze , jak się kładę na łóżeczko wspominam Magdusię. A miewam wtedy takie myśli - bezwstydne łóżko - że razem z wóżkiem wożą mi się po plecach ciarki.Do Wałbrzycha niedaleko. Jak skończę kontrakt na budowie LEROY MERLIN ( ZA OK. 2 TYG )odwiedzę Hassów. Takie sympatie nie przemijają. Do zobaczyska.

inteligo1

Proszę i pytami: Gdzie mogę naprawić łóżko zakupione u Państwa w punkcie Wrocław ul. Stregomska. Telefony milczą -unikacie kontaktu -dlaczego . Sprzęt uszkodzony leży i preszkadza -A jak tak wierzyłem w uczciwość.

Zostaw opinię o Magdalena Jarosińska-Hassa Ceragem Wałbrzych - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magdalena Jarosińska-Hassa Ceragem Wałbrzych