Daily Cafe

Opinie o Daily Cafe

Olek

Dzień dobry, dawno nikt nie pisał, a szkoda, bo jestem bardzo zainteresowany współpracą z firmą Daily Cafe, nie widzę jednak aktualnych ofert pracy.

Słowa kojarzące się z Daily Cafe (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Daily Cafe: Najbardziej nie podobało mi się w Daily Cafe:

Zostaw opinię o Daily Cafe - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Daily Cafe