Pizzeria "Mamma Mia" Borkowski Bogusław

Lubaczów

Opinie o Pizzeria "Mamma Mia" Borkowski Bogusław

nikola

@pizzaman, powiedz, że żartujesz :) nie nazywaj pizzermana kucharzem i tym bardziej nie wahaj się między dostawcą a człowiekiem od pizzy, bo logiczne, że w Mamma Mia więcej zarobisz stojąc na plackach :)

Klient

FUUU MAsakra stare produkty ,mrożone ciasto i dotego przyprawy żeby zabić smak starych produktów. i dotego dodam pracujący tam zaraszają swoich kolegów i znajomych do kuchni i nie wiadomo co tam robią fuuu gdzie w gastronomi dla klientów powinny być takie warunki.... NIE POLECAM POWINIEN ZOBACZYĆ TO SANEPID

ktoś

Nie polecam pizza i wogóle całe jedzenie jest śmieciowe gorzej niż w McDonald. gdy zamawiałem pizze ze szynką dostałem pizze z kośćmi .... Psu swojemu daje lepsze jedzenie a tam ludziom breje podają. nawet ciasto stare i produkty. po zjedzeniu tej pizzy musiałem iść szybko do toalety ... NIE POLECAM

lakersxd

Ogólnie to nie polecam. Zamawiając pizze z kurczakiem kobieta która obsługiwała, opamiętała się po 20 minutach po przyjęciu zamówienia iż nie ma kurczaka ! A sklep mięsny gdzie można zakupić brakujący towar znajduje się 150 metrów od pizzerii. Z braku towaru musiałyśmy zmienić pizze. Po długim oczekiwaniu na zamówioną pizze (40min) kobieta wyskoczyła z wyrzutami kiedy jej podziękowałyśmy za pizze, że trzeba patrzeć na zegarek. Co więcej w trakcie naszego oczekiwania do pizzerii przyszła kobieta która również zamówiła pizze i dostała ją po ok. 10 minutach. Obsługa była bardzo niemiła ( starsza kobieta w ciemnych włosach ).

Zostaw opinię o Pizzeria "Mamma Mia" Borkowski Bogusław - Lubaczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pizzeria "Mamma Mia" Borkowski Bogusław