przedszkole Dwujęzyczne Przedszkolaki

Gdańsk

przedszkole Dwujęzyczne Przedszkolaki

Opinie o przedszkole Dwujęzyczne Przedszkolaki

Kamil

@LEKTORKA czy naprawdę jest tak źle jak wynika z Twojej wypowiedzi? Często pracownicy wypowiadają się na "gorąco" i używają zbyt mocnych słów wobec pracodawcy. Jak się objawia w praktyce stosunek dyrektora do pracowników? Może ktoś z Was chciałby się podzielić swoimi przemyśleniami na temat przedszkole Dwujęzyczne Przedszkolaki? Każda merytoryczna opinia jest na wagę złota.

Minęło sporo czasu, odkąd dodaliście ostatnią opinię związaną z pracą w przedszkole Dwujęzyczne Przedszkolaki. Jak od tego czasu zmieniły się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

nauczyciel

Polecam! Panuje bardzo miła atmosfera,zawsze można liczyć na wsparcie i zrozumienie pracodawcy!

grzesiołek

Nie polecam.

---------)

Ta Pani to oszustka traktuje pracowników jak śmieci,płaci grosze,nie daje umowy tylko o dzieło-ostrzegam nie zatrudniajcie się tam bo to oszuści i nieuczciwi ludzie

Ann

Drodzy Rodzice rozwazajacy zapisanie swojego dziecka do przeszkola dwujęzycznego na ul. Królowej Jadwigi. zróćcie uwage na jedną z metod oferowaną w w/w przedszkolu : metodę kinezjologii Dennisona. Poszukajcie w Internecie opisu tej metody z dopiskiem zagrożenia duchowe i wowczas podejmijcie świadomą decyzję czy chcecie, by wasze dziecko tam uczęszczało.

Też pracowałam w tym przedszkolu-rok czasu czekałam na umowę i się nie doczekałam-zwolniłam się niedawno-odradzam nie zatrudniajcie się tam,nie szanują pracowników.

Pracowałam w przedszkolu Dwujęzyczne Przedszkolaki ul.Królowej Jadwigi 13 w Gdańsku,o umowę zlecenie musiałam się upominać kilkakrotnie,zachorowałam po 10 dniach zwolnienia chciałam wrócić do pracy-usłyszałam że na moim miejscu pracuje już ktoś inny-czy dzisiaj pracownik nie ma prawa zachorować!-jak można tak traktować pracowników,-kadra w tym przedszkolu zmienia się często,pracownicy zatrudniani są na umowy o dzieło,ja umowy zlecenie nie otrzymałam do tej pory,-ostrzegam nie zatrudniajcie się w tym przedszkolu,bo pracodawca ten nie potrafi szanować pracowników.

Zostaw opinię o przedszkole Dwujęzyczne Przedszkolaki - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie przedszkole Dwujęzyczne Przedszkolaki