InterStaff Polska

Szczecin

Opinie o InterStaff Polska

danuta

znalazłam ogłoszenie od tej firmy, że szukają osób do pracy w Niemczech na stanowisku pielęgniarki. proponują umowę o pracę, zarobki 10-15 euro brutto, zajmują się zakwaterowaniem więc to sensowna propozycja. zastanawiam się jak aktualnie wygląda sytuacja z ich wypłacalnością, czy coś się polepszyło w tym zakresie.

Rolo

nie polecam szefowa niewypłacalna.

John

Nie polecam !!!!!! (usunięte przez administratora)

niezadowolony pracownik

Nie polecam tej firmy ! Nie wypłacalni są ! ściągają pracownikow na okres probny a po tym czasie (tyranie po 12 godzin a nie jak na umowie) dostajesz ochłapy. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o InterStaff Polska - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InterStaff Polska