Seb-comp

Lublin

Opinie o Seb-comp

Firma specjalnie w taki sposób precyzuje i układa umowę aby oszukać pracowników, nie polecam. Uwaga to oszuści!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Arek

Wiesz co ja Ci powiem @Beata że jesli uważasz, że się nadajesz a Twoje drogi życiowe prowadzą w tym kierunku tak jak mówisz, to najlepszym wyjściem będzie po prostu tam się zgłosić od razu, nie widzę lepszego wyjscia niż właśnie robić to co się lubi.

Magdalena

Bardzo miła atmosfera i młody zespół, gdyby nie to że moje drogi życiowe potoczyły się inaczej pewnie dalej bym tam pracowała :)

Była

Niestety trzeba dużo dzwonić żeby dobrze zarobić. Na plus jest to że to pierwsza taka firma w której pracowałam i w której była bardzo dobra atmosfera :)

Darek

ok :)

Seb-comp

Panie [usunięte przez moderatora], Przepracował Pan miesiąc z tym że, był Pan zatrudniony w celu pozyskiwania klientów i przez cały miesiąc nie pozyskał Pan żadnego klienta, nie wyrobił Pan też minimum połączeń wychodzących (15min. na godzinę pracy) więc został Pan rozliczony zgodnie z ustaleniami jakie Pan wynegocjował z właścicielem firmy na początku współpracy. Odnośnie terminu realizacji wynagrodzenia był Pan odpowiednio wcześniej informowany o konieczności zgłoszenia się w celu podpisania odpowiednich dokumentów, nie mniej jednak sam Pan poprosił o przesunięcie terminu z przyjęciem do wiadomości tego iż termin wypłaty wynagrodzenia będzie również przesunięty. Co do : "w umowie są progi aby otrzymać wynagrodzenie" nie wykonując założeń umowy-zlecenie otrzymał Pan wynagrodzenie, więc nie rozumiem o jakich progach Pan pisze. W celu wyjaśnienia nieporozumień zapraszam bezpośrednio do nas a nie bezpodstawne oczernianie nas na forach. Pozdrawiamy Seb-comp

byly pracownik

Nigdy nikomu nie polecam pracy w tej firmie, pracowałem tam i za cały miesiąc pracy ( usunięte przez administratora )jednym zdaniem masakra, w umowie są progi aby otrzymać wynagrodzenie, jednym słowem WOLONTARIAT - LUBLIN. chcę ostrzec innych żeby nigdy nie popełnili tego błędu co ja, odradzam..

Olo

Zgadza się mały minus za umowę zlecenie ale jest ok

mmmg

Miła atmosfera, atrakcyjne godziny pracy i miła atmosfera

Zostaw opinię o Seb-comp - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Seb-comp