Notel

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o Notel

jaro

widzę tylko jedno ogłoszenie na juniora w warszawie. więc firma chyba na tyle jest rozwinięta i nie ma większego zapotrzebowania co daje wniosek że jest w niej stabilnie.no logiczne że jak się nie wyrabia planu to zazwyczaj dziękują.ale dające drugą wątpliwość jest własnie to że są spekulacje na temat opinii..

ama

Hej, może ktoś napisać jakie warunki obecnie proponuje Notel, bo widzę, że ktoś odświeżył temat, to może i mają otwartą rekrutację. Wiecie coś na ten temat, czy jednak nie ma co liczyć na przyjęcia? Możecie w ogóle napisać, gdzie mogę znaleźć ich aktualne ogłoszenia pracy? Z góry dziękuję za informacje.

do lola

Niestety opinie negatywne są prawdziwe, ponieważ sama się przekonałam o tym na własnej skórze. przed nimi pracowałam w innych instytucjach i tam się na prawdę pracowało. Miałabym odwagę powiedzieć nawet publicznie o negatywnej pracy w tej firmie.

beciaaaaa

kolejna zmiana nazwy firmy tym razem Several.......

hmmm kojazone raczej kojarzone wskaż chociaż jedną osobę która zapłaciła za szkolenie szkoda że ludzie nie potrafią rozmawiać tylko wylewają swoje żale na stronach internetowych.....problem jest jeden ludzie nie są nauczeni pracy i to jest problem nie pracodawców w Jastrzębiu tylko pracowników a gdyby wystawiali certyfikat to musieli by w nim zapisać że każdy do pracy chodzi jak chce i kiedy chce

prac

jakie premie od wynikow ? jakie premie.. czlowieku ty chyba zes na glowe upadl ze tam dostaniesz premie.. taa chyba taka ktora nigdy nie wynosila wiecej niz 50 zl to sie zgodze ale na nic wiecej nie ma co liczyc..

byly pracownik

praca ok, ale jesli chodzi o warunki jakie sa teraz to strach tam wracac, 4,5 za godzine za umawianie spotkan no i oczywiscie zmiana nazwy firmy na sarsus czyzby dlatego zeby nie bylo kojazone ? zal.pl brak potwierdzenia ze sie tam pracowalo, brak certyfikatu po ukonczenia szkolenia za ktore sobie zadali 300 zl jak sie samemu zwolnilo a jak oni zwolnia to 150 zl... co jest niezgodne z prawem..

XYZ

I pewnie dlatego ten"oboz" ma 4,5 gwiazdki .... i zadowolonych pracownikow ... Ciezka praca to fakt, ale jak ktos sie przyklada ma wyniki. Ja tam jestem zadowolona. 5 dni pracy po 5 godzin, moge studiowac. Robie swoje i nikt mi glowy nie suszy

M

Praca ok, szefostwo ok, tylko klienci rozni ;-) elastyczne podejscie do czasu pracy, kasa - podstawa godzinowa plus premie od wynikow, jak do tej pory jedna z najbardziej ludzkich firm w jakiej pracowalem

płaca 8 zł brutto za godz od pon-pt po 5 godz dziennie sprzedaż musi być żeby się nikt nie czepiał

ona

Czy płaca tam jest od godziny czy też od ilości sprzedaży?

Jak dla mnie jest ok. Poki co daje rade. Pracuje tam 3 miesiac . Jest duzy nacisk na realizacje sprzedazy ale to normalne w takiej pracy. Jedynym duzym minusem jest to ze nigdy nie wiadomo kiedy zwolnia . Zalezy od realizacji a to nie do konca jest zalezne od nas .:-) Pozdrawiam

były pracownik

Atmosfera ok za 5 godz pracy kasa ok ale niestety jak wszędzie plany sprzedażowe są na pierwszym miejscu mi się nie udało ale jest tam sporo osób które bardzo dobrze sobie radzą. To tak jak w sprzedaży i tak tak pomimo nacisku na sprzedaż jest bardzo miła atmosfera. Osoby które prowadzą szkolenia są wporządku i zawsze można liczyć na ich szkolenia. Ja żałuję, że mi się nie udało bo atmosfera super

telemarketer

żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!! uciekać stamtąd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niskie zarobki i mobing!!!szefostwo skamianiałe, nie szanują i nie dbają o pracowników !!! [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !!!

Zostaw opinię o Notel - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Notel