Intertrend Polska Sp. z o.o.

Opinie o Intertrend Polska Sp. z o.o.

Onip

Szukacie ludzi do pracy w ogłoszeniu zaznaczcie że szukacie ludzi bez nałogów znowusz zakaz palenia na terenie firmy tłumaczenie za dużo zachorowań hmm a nadgodziny mogą być?Soboty pracujące planowane to jest bezprawnie!!!Soboty pracujące tylko powinny być w wyjątkowych sytuacjach a tu normalnie rozpisane w planach produkcyjnych Czas na zmiany!!!!

Qbk
@Onip

Oni i tak to mają w czterech literach, a z tego co się dowiedziałem to ta firma słynie z licznych wykroczeń prawnych, oni tylko kasę liczą i tylko na nią patrzą, a na ludzi którzy mają już dość tych zmian produkcyjnych, mają gdzieś, byle (usunięte przez administratora) robak na nich za śmieciową stawkę

Qbik
@Onip

No czas na zmiany.Buma na prezydenta.dwa dni pracujące,reszta weekend.o yeach

Qbq

Oooo... niewygodne opinie znikają, prawda w oczy kole co? W (usunięte przez administratora) macie pracowników taka jest prawda, podkręcacie tylko śrubkę ile się da aby jak najwięcej z nas wycisnąć, lidze mają już dość bo nawet nie można iść do ubikacji, a majstrowie i reszta sobie siedzi albo pogaduszki urządza a my (usunięte przez administratora) za marne grosze, nie wierzcie w żadne słowo dyrektora bo on tylko obiecuje złote góry a potem wychodzi prawda czyli totalne (usunięte przez administratora)

Picer $Ta

Czy ja mam omamy cz na dobre wróciły czasy kiedy tapicerzy biegali z meblami na głowach a największym problemem jest szczotka stojąca nie na swoim miejscu obudźcie się prosimy was o pomoc bo naprawdę po reorganizacji pracuje się dużo gorzej zostawcie szczotki w spokoju zajmijcie się ważniejszymi sprawami

erwes

Co do temperatury na hali to wiem, że odpowiednia instytucja jest już powiadomiona i na dniach wjedzie z termometrami.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Pakowacz w firmie Intertrend Polska Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Obserwator666

Zarząd zdziwiony że ludzie chodza na l4,najlepiej wylaczyc ogzewanie na hali no tak ruszaja sie szybciej to im ciepło,a jak dokrecić kurek niech robia w lodówce ,jak szukaja oszczednosci to niech sobie w biurach pozakręcają

Piernik

Kiedy będą rozdawać cewniki, coś ktoś wie? Bo jeszcze trochę to pod siebie trzeba będzie się załatwiać, na nic nie ma teraz czasu

Ewelina
@Piernik

A przerwy ? Są normalnie ? Czy zapierdziel cały czas ?

Piernik
@Ewelina

Przerwa jest normalnie, ale ona nie jest od załatwiania potrzeby fizjologicznej tylko spożycia śniadania, nie jesteś w stanie zaprogramować swojej potrzeby, dwójka ciśnie to idziesz do toalety a nie trzymasz do przerwy albo do końca dnia

Obrotowy

Na linie nawet nie ma czasu iść do ubikacji, cały czas zwiększacie normę a ludzie mają już dosyć i ten ciągły brak towaru, (usunięte przez administratora) nie zakład

A jak

Nawet papierek nie może leżeć na ziemi, chodzi i patrzy ci na ręce

Zielony

Dlaczego nie dostajemy inflacyjnego? Wszystko drożeje i podejrzewam że nawet zakład podniósł ceny mebli a my dalej pracujemy za tyle samo a nawet mniej (jeśli ktoś wie dlaczego)

@Zielony

Najpierw miała być inwentura która miała być płatna (dniówka + 200zł) i co, była jeden dzień (jestem ciekaw czy zapłacą chociaż za ten jeden dzień tyle ile mówili) a potem stwierdzili że jednak nas wydymają i zrobią prace dodatkowe płatne normalnie jako dniówka, ale jak firma potrzebowała w grudniu na sobotę ludzi do pracy to potrafili przyjść z dnia na dzień (w piątek) i męczyć ludzi po kilka razy czy przyjdą, do tego stopnia że wałek zaczął ludzią wypominać i przygadywać bi wystarczyło popytać (dzięki mnie masz wyższą stawkę, albo za mało masz pieniędzy?) ta firma to jedna wielka kpina, zamiast dać pracownikowi zarobić, lepiej ciągle szkolić nowych bo ludzie z doświadczeniem odchodzą, a zarząd tylko patrzy jak sobie nabić kieszeń kosztem pracownika.

Inwentura jeden dzień?Pracuje na magazynie i nasza inwentura trwała 3 dni.Ostatnia inwenture wynagrodzili nas zgodnie z umową...

Oxa

Ta firma to (usunięte przez administratora) Co się tam teraz (usunięte przez administratora)to jeden wielki cyrk. SSman powrócił ze zdwojoną siłą. Dobrze, że już nie pracuje ale aktualnie czego się dowiaduje to głowa mała, stoją patrzą pracownikowi na ręce, może niedługo będziecie stać z zegarkami w ręce i czas mierzyć? Nie zdziwię się wcale, jak pracownicy stąd uciekną, pójdą na lke, bo jak można w takiej złej atmosferze wytrzymać? Wszystko szybko, a logistyka kuleje ze to szok. Nie pozdrawiam fałszywych.

Roman
@Oxa

Atmosferę w firmie tworzą sami pracownicy nie tylko przełożeni. Ich zadaniem jest kontrolowanie, więc jak patrzą na ręce, to widocznie jest taka potrzeba. Ja się dobrze pracuje, to raczej nikomu to nie przeszkadza.

Oxa
@Roman

Nikomu nie przeszkadza, jak sie na rece patrzy? Magazyn to jeden wielki cyrk, ciekawe ile juz ludzi odeszlo, bo małp to tam nie brakuje. A normalny czlowiek nie bedzie tam zapierdalal, jak (usunięte przez administratora)

Malina

Widzę że znikają opinie, ale niestety taka jest prawda, system jest do czterech liter tak samo jak ta firma i ich "atrakcyjne zarobki"

Wkurzony
@Malina

Najlepsze są soboty robocze, przychodzisz w sobotę po to aby dostać podstawę za ten dzień, gdzie w okresie rozliczeniowym dostajesz dzień wolny bezpłatny i wychodzisz na 0. To jest (usunięte przez administratora)szczyt

Koziorożec
@Wkurzony

Bez sensu jest robienie 9h jak by nie można było zrobić 10h

????

Teraz magazyn SLP pomaga na magazynie surowców, wszystko fajnie itd tylko chłopaki z SLP,woda i mydło to najlepsze.....

Arbi

Jak tam nowy system na magazynie?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Intertrend Polska Sp. z o.o.?

Foryou

20 brutto

Qbk
@Foryou

Bez comiesięcznej premi tylko goła wypłata

(usunięte przez administratora)bądź obiektywny...ten kto ma silna rękę jest wizytówka magazynu.Rzadko pozytywna

Sarkazm1

Pozdro dla lidera z pierwszej linki obyś się nigdy nie zmienił bo jesteś najlepszy!!

Były

Witam pracowałem tam przez jakiś czas i mogę stwierdzić ze ta firma to tragedia!! Praca moze i nie jest jakaś mega wymagająca ale warunki pracy, kadra zarządzająca i finanse zostawiają bardzo wiele do życzenia. Aaa No i w ofercie widnieje informacja ze wypłaty zawsze na czas jest to kłamstwo bo różnie to bywało haahah

Malina

Odnz pracy się z tego zakładu zrobił, pracowników traktujecie jak śmieci.

Krzysztof

A co się takiego dzieje? Nie padły żadne konkrety, więc może opowiesz czemu masz takie zdanie?

Malina

(usunięte przez administratora) się z tego miejsca zrobił

Co to ma znaczyć

Panowie od maszyn zróbcie coś z tym swoim sprzętem bo ile razy człowiek może tracić pieniądze bo te Wasze maszyny cały czas się psują, nie wydają pieniędzy, zamiast barszczu dostaje się wodę o zabarwionym kolorze itd, nie wspominając o tym, że od iluś lat cały czas to samo, zero urozmaicenia w towarze, wiadomo, że nikt nie bedzie latał w sprawie 1 zł do sekretarki ale przy którymś razie to można dostać(usunięte przez administratora). PS. Chyba czas na zainwestowanie w nowe maszyny.

Zostaw merytoryczną opinię o Intertrend Polska Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Intertrend Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intertrend Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 223.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intertrend Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 203, z czego 19 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 101 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intertrend Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intertrend Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intertrend Polska Sp. z o.o.