Intertrend Polska Sp. z o.o.

Opinie o Intertrend Polska Sp. z o.o.

Pan Pe

Jakie są zarobki na stanowisku tapicer? Zastanawiam się nad złożeniem cv na to stanowisko.

Pan Pe

Jakie są zarobki na stanowisku tapicer? Zastanawiam się nad złożeniem cb na to stanowisko.

Aparat

Żadna afera, jak ktoś cały czas się myli to normalne że trzeba zwrócić uwagę ,to nie przedszkole, a on ma taka funkcje, jest za niektóre sprawy odpowiedzialny to musi czasami zj... żeby ktoś się ogarnął , nie róbcie z igły widły pozdro

Ccc
@Aparat

Zwrócić uwagę jak już to on może ,a nie że wchodzi z kur...ami i rzuca nogami .Mamy cywilizowany kraj ,to nie Rosja.

@Aparat

Można grzecznie i z szacunkiem do drugiej osoby,bo on nikim istotnym tam nie jest,a robi z siebie bóg wie kogo.

Tu

Nikim nie jest ,nikim nie był i nikim nie będzie.

Kubiszew
@Tu

Z Putinem też kozaczył:)obślizgłe zwierzę to jest:)

Allright
@Kubiszew

Podobno ma kwalifikacje po szkole specjalnej

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Pakowacz w firmie Intertrend Polska Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Błażej

No i następny osioł wyszedł na osła

Laba
@Błażej

Można jaśniej? Bo w temacie nie jestem

????

Wesołych Świąt panie Prezesie

Były

Ciekawe czy Wypłata będzie dzisiaj, jeśli nie to będzie zgłoszenie do państwowej inspekcji pracy drogi zarządzie Internet Polska

Obecny
@Były

Ej Były wypłata zawsze jest do 10

Były
@Obecny

Czy aby napewno? Już się zdarzyło że były po 10 tylko sięgnij pamięcią, mi takie rzeczy łatwo potrafią utkwić w pamięci

Gosc

Jakie zarobki są w tej firmie? Są fajne (usunięte przez administratora)

@Gosc

Za tą stawkę lepiej iść gdzie indziej, napier... Za 22zł ma h, nie ujrzysz 3k miesięcznie

@Wiejskiewidły

Ciekawy jestem kto tam ma 22 zł H?

Osoby początkowe oraz te które są tam już rok a nawet 2lata

No dziwne bo moja znajoma tam poszła i ma 24zl Więc noe jest tak źle

@Ktos

Jeszcze powiedz że na nabiał to się chyba uduszę śmiechem

@Wiejskiewidły

Nie nie nabiał. Linki. Ale na nabiale też mają niektórzy więcej.

Wyga
@Ktos

Koleżanka chyba prawdy ci nie mówi :-D

@Wyga

A po co miałaby kłamać?

Ktoska
@Ktos

Bo tyle to mają doświadczeni pracownicy

interspent

no robota fajna tak bardzo ze ludzie po jednym dniu na nabiale spia caly dzien bo nie maja sily zyc po pracy taki (usunięte przez administratora)

Wojtek
@interspent

Było tak dowalone i robiliśmy we 3 a żeby wyrobić to trzeba było biegać

Wojtek

Przychodzisz do tej pracy jak do chłodni, zmino

Ktos

Czy na linkach pracują fajni i młodzi ludzie? Czy stare wygi?

Wyga
@Ktos

Młodzi też pracują. Max 2 miesiące ????

Gościu
@Wyga

Starsi też zawijają nanatki, jeden pracował tam około miesiąca i wcale się nie dziwię

Pani

Proszę opisać jak teraz wygląda praca w tej firmie bo wybieram się tam na rozmowę o pracę

Magdalena
@Pani

i jak wrażenia?? proszę daj znać! jakie pytania padały? :)

Szwagry z magazynu,obaj po przejściach:)oboje wciągnięci na siłę.Po co pracowac,wystarczy znajomość:)

Ziom

A jak na pakowaniu?

Qbik

Na magazynie coraz lepiej.Warunki pracy znacząco się poprawiły.Gdyby nie jedna osoba ze śmiesznym wąsikiem i głosem jak gwiazda disco-polo atmosfera byłaby do zaakceptowania.Daje 3/5...Utemperujecie discopolowca i będzie git:)

No Kd
@Qbik

Zróbcie cos z tym człowiekiem ,bo będzie trzeba gdzieś to zgłosić za mobbing,ten człowiek nie nadaje się do współpracy z ludźmi

wPISdu

Poprostu weźcie zmieńcie te prace ludziska, szkoda waszego czasu na pisanie komentarzy bo one i tak nic nie dawają, firma i tak będzie miała was głęboko w poważaniu, szkoda waszego czasu, nerwów i zdrowia za takie pieniądze, chyba że naprawdę coś z tym wszystkim zrobicie, ale wspólnie i w zespole, dajcie sobie spokuj, chyba że dalej chcecie i wam pasuje być niewolnikami tej firmy, dobrze widzicie co się dzieje i macie tego dosyć, ale i tak nic z tym nie robicie tylko narzekacie

tekwoj
@wPISdu

Niektórzy to by własną matkę sprzedali za te marne grosze (dosłownie kilka stów więcej, jedynie najwyższy szczebel płacowy jest wmiarę ok bo 25brutto a poniżej to śmiecie nie pieniądzeza tą pracę) nie ma co szukać w tej firmie, lepiej iść gdzie indziej bo w tej firmie dosłownie (usunięte przez administratora) się robi

Magazynier

Najlepsza jest gruba Eda z magazynu ,to jest dopiero nie ogar

Hdiskoab
@Magazynier

Skonczylo sie odpoczywanie przed komputerem z jedzeniem co chwile i brak pracy to nagle obraza majestatu ze w pracy trzeba pracowac. Aż miło popatrzeć jak w końcu się bierze do pracy

Fifi

Najlepsza jest kierowniczka w kolorze miedzi z magazynu więcej takich pustaków

KpW

Dwójka od niczego stracili posade i są 5 kołem u wozu a robią z siebie gwiazdy.a kyszzz

Osa

Ludzie czy nie może być tak jak w innych firmach wpłata na kontach przed dziesiątym a nie w ostatniej minucie dziesiątego ludzi nie szanujecie pracujemy jak (usunięte przez administratora) nic nie wolno .Nawet miotły lepiej szanują bo muszą byc idealnie ułożone na swoim miejscu a może wprowadzicie odkładanie na czas mioteł do to was teraz naj bardziej interesuje żenada

Wiejskalopata
@Osa

Po samej wysokości wypłat widać jak nas nie szanują

Qbik
@Osa

Na umowie masz DO 10 KAZDEGO MIESIĄCA...więc w czym problem?

Wesoły

Człowieku z pierwszej linki zwany Majstrem , weź Ty się wreszcie ogarnij i zacznij szanować swoich pracowników! Nie jesteś Bogiem, wieczna obserwacja , wiecznie jakieś ale , nic nie można, telefonu wyjąć na chwilę Jak tak Ci nie pasujemy to przenieś wszystkich na inne linki .

@Wesoły

W tej firmie nikt nie jest szanowany, a zwłaszcza nabiałowoec

@Wesoły

W tej firmie żaden pracownik nie jest szanowany, a zwłaszcza nabiałowiec

Wiejskalopata
@Wesoły

W tej firmie nikt nie jest szanowany, a zwłaszcza nabiałowiec

Zostaw merytoryczną opinię o Intertrend Polska Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Intertrend Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intertrend Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 224.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intertrend Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 204, z czego 19 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intertrend Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intertrend Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intertrend Polska Sp. z o.o.