Opinie o BUDOMEX SP. Z O.O w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BUDOMEX SP. Z O.O. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BUDOMEX SP. Z O.O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUDOMEX SP. Z O.O w Warszawa

Miki

Dzień dobry!!! Pracuje w firmie od dawna, firma jest wypłacalna, wyrozumiałe kierownictwo.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Budomex?

Xxx

Rozmowa odbywa się z kobietami które nie mają zielonego pojęcia o pracy. Pokoje 4x3 w którym śpią 4 osoby porażka pijaku brudasy a jak nie masz znajomości to ci w umowie napiszą że zrywa umowę bo nie ma miejsc pracy porażka (usunięte przez administratora) i jeszcze raz porażka nigdy więcej

@Xxx

Dokładnie byłem w Niemczech (usunięte przez administratora) na wypłatach sprawa w Sądzie Pracy

Flak

Jak jesteś po szkole to szukaj innej firmy w tej same przekręty, kumoterstwo, pociot na pociocie szkoda na nią tracić czasu do dziś wiszą mi kasę której już nie zobaczę tel nie odpowiadają. Majstrowie to po zawodówce albo podstawówce może 1 by się znalazł co ma technikum a są majstrami bo mają kogoś w biurze z rodziny albo przez to kolega. Kasa to masakra jak nie jesteś pociot to zapomnij o np: 10 wypłata Coś tam może dostaniesz ale nie całość podstawa na konto z opóźnieniem kilku dniowym a o resztę trzeba prosić wydzwaniać porażka. Na każdym kroku obrabiają cię za plecami a nic nie robią tylko chowają się po kontach i pija w robocie goniąc ciebie do roboty żeby za nich robić

?
@Flak

Gdzie pracowałeś? Ja Niemcy, chłopaki narzekali, że różnie bywało w przeszłości, ale ogólnie na teraźniejszy stan nie narzekali. Ja zresztą też.

Tofelek

Stanowczo odradzam prace w tej firmie. Stawki słabe jak na Danie.nie pracujcie za mniej niż 175kr !! Nie psujcie rynku, Duńczykom i ludziom myślącym. Za 137kr to tam trzeba wegetować. Zatrudniają studentów, kuzynów, aptekarzy i ogólnie byle kogo. Potem dają Ci takiego do pomocy przy zbrojarce lub szacunkach itp i robisz za niego! bo typ pierwszy raz na budowie i to syn kogoś z biura z polski… Liczy się sztuka, nie umiejętności - stawka dla wszystkich jednakowa. WARUNKI MIESZKANIOWE: ok70km od Kopenhagi. 3 różne lokalizacje, wszystkie można określić jako wioski/w polu między kukurydza stare gospodarstwa - szczury, robaki, syf i smród. Sprzątaczka ogarnia tylko z wierzchu blaty w kuchni i kible. Na pierwszy rzut oka coś tam robi. Pokoje 1-4 osobowe. Zdarza się cieknący dach i pobudki w nocy bo szczury hałasują w ścianach/stropie. DOJAZD DO PRACY: zorganizowany przez pracodawcę = wyjazd o 5 rano, prace rozpoczynasz o 7, a wracasz na „hotel” po 19. Płacone za 10h :) Odciągają za dojazd/mieszkanie 1000kr niby mało ale nie warto, przy tej stawce i warunkach.

BUDOMEX SP. Z O.O prowadziła rekrutację na stanowisko CIEŚLA, OPERATOR ŻURAWIA - NIEMCY /okolice NORYMBERGI. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Wasyl

On ma racjie jest wiele lepszych firm niż ta kupa zło... Robi tam masa Ukraińców co 2 to Wasyl Ludzie tacy jak my ale na początek oni dostają większą stawkę na /h niż człowiek który pracuje tam już kilka lat masakra. W robocie ile byś nie zrobił zawsze mało zwłaszcza dla 1 majstra po podstawówce Rom L ledwie co chodzi Baryłka a po ludziach ciągle paje wydziera pewnie przez ten jego alkoholizm codziennie naprawy jak odyniec

Czy Budomex zatrudnia studentów?

zatrudnia

Johny

Pracowałem kilka lat... raz lepiej raz gorzej.... na Węgrzech porażka później dania czy Szwecja było ok ..... ciekawy jestem czy dalej robią(usunięte przez administratora)

Johny
@Johny

Nie posługuj się kogoś ksywką, Johny jest tylko jeden.

Nowy insp

Cześć wszystkim. Znalazłem ciekawa ofertę pracy w BX. Mianowicie Kierownik Działu Technicznego. Czy ktoś wie ile można zarobił na tym stanowisku ? Warto się angażować ?

XXX
@Nowy insp

Odradzam!

deweloper

Budomex to (usunięte przez administratora) nie polecam

Bronisław
@deweloper

Masz prawo tak twierdzić, ale przydałoby się wiedzieć dlaczego? Co takiego spotkało Cię w firmie Budomex, że w taki sposób się o nich wypowiadasz? Proszę o rozwinięcie swojej opinii. Chciałbym ja dobrze zrozumieć.

XXX
@Bronisław

Panie Bronku,z całym szacunkiem, firma kasuje jak za super profesjonalizm i jakość usług ,a tymi pracownikami którzy co ranek mają kaca chcesz Pan to zrobić ? 1/2to chorzy,bez ambicji stręczyciel i ALKOHOLICY,reszta dziadki,a nie wspomnę o ludziach z RODZINY,. Jeżeli zastanawiasz się nad pracą u nich, masz odp. To malo rozwojowa firma,gdzie sie nie pojawią tam same szachrajstwa i problemy!!! Niemcy Dania...zaraz znowu nazwę zmienia,pewnie euro trans,albo coś w tą deseń ,by ich nie rozpoznać! Ogólnie słabizna.

To prawda ze zakwaterowanie jest słabe ?

AAA

witam po części to wszystko prawda co tu piszą , trzeba kogoś znać w firmie albo być pociotkiem by w tej firmie funkcjonować wszystko zależy jaka budowa jakie kierownictwo a z tym to rożnie bywa, czasami to jest totalna porażka .. ale to każdego wybór kto mądrzejszy to już dawno tam nie pracuje.

Potwierdzam,porażka,byłem w Danii, wójki,kuzyni,pociotki,jak z Internetu to bedziesz miec pod górę, nie szanują ludzi! A nie daj boże jak bedziesz coś umiał,zgnoją Cię starzy pracownicy. Nie polecam.

Zajca

Ta firma to kompletna porażka (M-BUD Dorado, Wsią&fraitag ) Wszystko to ta sama firma umowę trzeba jechać podpisać do Miejsca Piastowego a nie w Warszawie jak mają napisane w adresie firmy. Powtarzam ta firma to banda (usunięte przez administratora) Tylko pocioty mają tam dobrze resztę gnoja i mają za nic, jak to kiedyś któryś prezes powiedział ,, człowieka trzeba szanować jak wiertarkę działa jest dobrze ale jak się zacznie psuć albo szwankować to na złom i kupić nową'' Takie podejście mają do pracownika Pracowałem tam kilka lat obiecują groszki na sośnie a dostajesz (usunięte przez administratora) Wypłatę dziela na 3 albo więcej przelewów a w większości jest tak że masz już kolejny 10 a jeszcze wszystkiego za wcześniejszy miesiąc nie dostałeś. 0 poszanowania dla człowieka będziesz zapie.... jak motorek a i tak mordę po tobie będą datki wielcy majstrowie i prowadzący wyzywając cię od h.. deb... Itd aż się ręką składa do strzała ale człowiek nie chce narobić sobie kłopotów i się powstrzymuje. Apropo kasy nie ma różowo jako fachowiec z doświadczeniem i tak dostaniesz mniejsza stawkę od pociotka który jest świeżo po szkole albo magazynierem piekarzem czy hutnikiem bez pojęcia o pracy na budowie który nie wie co to jest ankra czy nawet nie ma pojecia jak wiązać cęgami a przyjeżdża jako cieśla albo zbrojarz. Co do mieszkań to uwaga bo np w Niemczech Niemiec płacił za nasze mieszkanie które miało być dla nas za darmo a firma i tak odbijała nam kasę która nie powinna odbijać więc wiadomo co robili opie... nas. Odradzam każdemu te oszukańcze firmy

Jan

Dla mnie OK

Rick

Ja TVN nie biorę pod uwagę,tam jest propaganda gorsza jak za komuny,to jest prywatna stacja która robi nieświadomym ludziom mętlik w głowach,nie oglądam wiadomości na TVN bo są upolitycznione i manipulują,nie obchodzi mnie tvn. Duńczycy też patrzą na Polaków źle,jesteśmy tam niemile widziani. Ja bym chciał wiedzieć tylko czy czy jest w miarę godne warunki w firmie,wypłata,umowa,kwatera.

pracownik12
@Rick

Kwatera może być, może to nie są luksusy, ale normalne pokoje po 2 osoby i teraz na nowych obiektach porobili pokoje po 3 i 4 osoby żeby ludzie płacili mniej i to można dogadać jak sie chce mieszkać tylko we dwóch i tam gdzie mieszkasz dostajesz meldunek. Umowa według duńskiego prawa i wszystkie składki odprowadzone. Wiadomo że SKAT dużo zabiera ale tak jest w każdej firmie w Danii.

pepe
@Rick

To nie jest propaganda, bo firma spokojnie moglaby podac takich do sadu za to, ale tego nie zrobi bo to prawda, pracowalam w tej firmie ponad rok w 2012/13 roku. Nadal mi wisza pol pensji I nie odzyskam ich bo ani A.W. (gl. ksiegowa) nie odpowiada na telefony ani nikt inny z Miejsca Piastowego. Ogolnie nie polecam.

Barnaba

Firma ma opinię dobrego pracodawcy więc może trzeba przyjrzeć się sobie ,jak pracujemy?

Teresa
@Barnaba

Tutaj opinie są podzielone. Mógłbyś opisać swoje doświadczenie z pracy w Budomex?

Stary pracownik

Tak, chłopaki mają rację,pracujesz 2 tygodnie ,zabiorą Ci za hotel(za cały miesiąc) zapłacisz za dojazdy i zostaje ci p[kuś, a pocioty nic nie robią i pracują bez zjazdu po 6 tygodni , ponosząc takie same koszty. A warunki na hotelach są fatalne, Nie polecam.

Kuba

Czy macie powód, że przestaliście pisać? Dobrze się pracuje i dlatego nie ma chętnych do pisania?

lord kokos

stawka na operatora zurawia wiezowego 135koron duńskich brutto to śmiech na sali i do tego odciągnąć za mieszkanie i dojazdy jedzenie we własnym zakresie nie qiem czy 25 zl na czysto zostanie z godziny

gregor

pracowałem w tej firmie,i wspominam dobrze.Czy można jakiś namiar na maila aktualny?bo dzwonię na stary i cisza.gregor76m@o2.pl

Zostaw merytoryczną opinię o BUDOMEX SP. Z O.O - Warszawa

• Jak się pracuje w BUDOMEX SP. Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy BUDOMEX SP. Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUDOMEX SP. Z O.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 22 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BUDOMEX SP. Z O.O