Nomi S.A – Hipermarket Budowlany

Elbląg

Opinie o Nomi S.A – Hipermarket Budowlany

migiot
użytkownik zarejestrowany

wszedłem też teraz na ich strone internetowa i widzę, że posiadaja wyprzedaże na rozne akcesoria miedzy innymi wyposazenia biurowe, sprzet IT, wozki wdidlowe a te rzeczy wiadomo powszechnie ze do tanich nie należa, ale na wyprzedaży zawsze można tanie cośs kupic

fachowiec

sieć podobno zmierza ku upadkowi, więc lepiej tam szczęścia nie szukać

jurek

jakie obowiązki w Nomi wykonuje logistyk i na jakie zarobkimoze liczy?

bbbb
użytkownik zarejestrowany

Dokładnie jak Wy chcecie znalesc odpowiednich i kompetentnych ludzi za takie grosze???? Jak można wyżyc w naszym kraju za marne 1100 zlotych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brak ludzi do obsługi, bałagan - płacą marne 1090 zł na rękę za pracę fizyczną przy przewalaniu 100worków cementu dziennie i ton płytek.

monster

najgorszy market pod względem obsługi

Zostaw opinię o Nomi S.A – Hipermarket Budowlany - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nomi S.A – Hipermarket Budowlany