HR Investment

Katowice

Opinie o HR Investment

Gall Anonim

Nie polecam! Każą mieszkać w dziesięciu w jednym mieszkaniu, gdzie połowa "towarzystwa" to jakaś patologia. Prezes przyjeżdża raz w tygodniu i przekazuje umowy przez inne oosoby nieupoważnione do tego (nie liczcie na umowę przed wyjazdem). Poza tym jest 13-ty, a ja jeszcze nie dostałem pieniędzy. Omijajcie tę "firmę" szerokim łukiem.

grzegorz75
@Gall Anonim 13.05.2016 10:11

a gdzie Pan był jak tam wyglada praca czy są jakieś normy bo byłbym zainteresowany ich ofertą pracy

Zostaw opinię o HR Investment - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HR Investment