Metrohouse&Partnerzy S.A

Kraków

Opinie o Metrohouse&Partnerzy S.A

ola

Oczywiscie ,że istnieją w branży brokr=erskiej, wejdz na ich stronę,

Mc Arthur

Pracowałem wczesniej w HB. Warunki w MH do HB to tak jak Żuławy przy Himalajach! Zero mozliwości i zero kompetencji! Na szczęście znalazłem już idealną firmę dla siebie. MH stanowczo odradzam!

Tadzioradzo

Potwierdzam! Pracujesz za darmo! Szukają wszędzie haczyka aby ci tylko nie zapłacić! Mojejmu koledze nie zapłacili naleznej prowizji bo zrezygnował z pracy! Jak mozna pracować w takiej firmie?

KacHa eN

Miałam nieprzyjemność pracować w jednej z nowootwartych placówek w Krakowie. Bałagan w papierach, przypadkowe odprawy, niezdrowa konkurencja między zespołami i doradcami. Atmosfery brak. Do tego jedne z najniższych prowizji w Krakowie co przy niezrozumiałych i nieczytelnych zasadach wynagrodzania po prostu dyswalifikuje tę firmę. Odradzam tym bardziej, że mozna dzisiaj znaleźć młode i dynamiczne firmy oferujące nawet 60% prowizję. Kacha

Zostaw opinię o Metrohouse&Partnerzy S.A - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metrohouse&Partnerzy S.A