Portico S.C. Architektura Wojciech Kocjan i Agata Kocjan

Kraków

Opinie o Portico S.C. Architektura Wojciech Kocjan i Agata Kocjan

Lidia

Czy Portico S.C. Architektura Wojciech Kocjan i Agata Kocjan nie prowadzi swojej strony internetowej? Jak na firmę, która działa w obszarze architektury to dość specyficzna polityka. W jaki sposób w takim razie firma pozyskuje klientów? Jak prezentowana jest oferta firmy?

Lidia

@romeik a wiesz może, czy Portico S.C. Architektura Wojciech Kocjan i Agata Kocjan oferuje możliwość odbycia stażu? Z punktu widzenia młodych architektów, często to najlepsza szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego.

romeik

no dokładnie, doświdczenie jednak jest najwazniejsze, a zwłaszcza jeśli chodzi o architekture moim zdaniem.

zainteresowana

Nie potwierdzam braku istnienia spółki gdyż wiem, że działają i nie pisałabym gdybym zainteresowana nie była :-) piszcie jak macie jakieś namiary gdzie na jakiej budowie ewentualnie lub też gdzie maja te biuro

zainteresowana

i jeśli ma ktoś konkretne namiary gdzie maja biuro adres bo mail, który dotychczas miała spółka jest już nieaktualny.

zainteresowana

odnośnie projektów wykonanych w tym roku przez spółkę czy wie ktoś co ostatnio wykonali i gdzie wykonują obecnie prace? i jakiego rzędu na start biorą zaliczki czy to zależne od wielkości projektu?

Jan

UWAGA!!!! Oszuści!!!

Jan

Dwaj oszuści, mydlą oczy, biorą zaliczki i nie wywiązują się z umowy. Udają profesjonalistów i bogaczy, a toną w długach. Jak najdalej od takich ludzi!!!

oszukany

Po co pieprzysz głupoty o licytowaniu Balickiej? Nikt jej nie licytuje i licytował nie będzie bo nieruchomość jest na Kocjana matkę. Nie wiesz to nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Mika

Bardzo dziękuję. Pozdrawiam serdecznie :)

zadluzony

Właśnie tam pracowalismy, to byl 2010, ciekawe gdzie teraz pracuja

Zostaw opinię o Portico S.C. Architektura Wojciech Kocjan i Agata Kocjan - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Portico S.C. Architektura Wojciech Kocjan i Agata Kocjan