SPRiON

Kielce

Opinie o SPRiON

Darek
użytkownik zarejestrowany

No skoro nie poszukują ludzi do pracy, to generalnie nie ma powodu aby się w jakiś sposób denerwować, bo może kiedyś zaczną, wszak wiadomo jak jest w Sprion

olek
użytkownik zarejestrowany

taaak, jejku, non stop tutaj pisze jakiś rozżalony pracownik, bo został wyrzucony.. ale nie wydaje mi się, żeby był wyrzucony za nim tak naprawde. każdy jakby ma świadomość tego, ze coś robi albo dobrze albo źle no i co to mu da, ze napisze na forum, ze praca taka czy siaka była naprawdę. co to ma na celu?

hihi

fakt, w internecie coraz mniej opinii o nich jest, chyba sprawa zamknięta

... z tego co wiem juz prokuratura sie zajela "kierownictwem stowarzyszenia"... nawet powstal film... ;-) niebawem na szklanym ekranie "niecodzienne wpadki Pana / ksiedza [usunięte przez moderatora]" cdn.

zakonnik

Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy...i taką [usunięte przez moderatora] kara czeka mam nadzieję ze juz wkrótce...czas najwyższy za te oszustwa

niepełnosprawna- Tatjana.

wózki z tego co mi wiadomo sa u trzech osob. a reszte miala pani [usunięte przez moderatora], właśnie mi dyrektor jeden przyznał a Pani [usunięte przez moderatora] mi go nie wydała. Jestem ciekawe co Ta Pani niepełnosprawna zrobila z tym wózkiem dla mnie. Stowarzyszenie pokryło mi częściowo podjazd na wózek elektryczny. Uwazam, ze dyrektor powinien to zgołosić do prokorutora bo te sprawy, ktore sa umieszczane sa karalne. Juz poinformowalam instytucje o tym precedensie. Mam nadzieje, że pisarz tych rzeczy zostanie ukarany solemnie. Tatjana, która może zaswiadczyć o pomocy od SPRiON. p.s współczuje ci człowieku, kimkolwiek jesteś. Ale czy się nie wydaje wam, że ten pisarz powinien coś o sobie powiedzieć. Mam nadzieje, że się szybko go wyłapie.

wykorzystany i oszukany

czy ktos dolaczy sie do zlozenia zeznan na prokuraturze na temat jego oszustw?

oszukany

oj,,, wielu o tym wie... zapytaj pana [dane osobowe usunięte przez moderatora] bliskiego współpracownika Pana Dyrektora lub któregokolwiek pracownika ciiichoooo - to tajemnica poliszynela....

wiem

czy ktos byl z nim w dobrych kontaktach jak sprzedal wozki inwalidzkie co dostal z anglii na [treść usunięta przez moderatora]? pytam bo potrzebuje anonimowo oczywiscie jakis informacji komu i za ile sprzedal. szukam [treść usunięta przez moderatora] a wcale nie pomogl. akcja jest dosc powazna. po prostu S T O P ! [treść usunięta przez moderatora] niedlugo napisze tu o efektach. przylączcie sie skoro tez wiecie o tych [treść usunięta przez moderatora]. pozdrawiam

wtajemniczony

w zupełnosci sie z tym zgadzam

wtajemniczony

JA ROWNIEZ GO ZNAM AZ NAZBYT DOBRZE '[treść usunięta przez moderatora] ksiedza benedyktyna" DYREKTORA i podpisuje sie pod tym iz ten czlowiek Jest [treść usunięta przez moderatora].Zadnym ksiedzem nie jest- [treść usunięta przez moderatora]. Ciekawe co robi z pieniedzmi z kwest-[treść usunięta przez moderatora] ! Zapytajcie o niego w jakimkolwiek lokalu [treść usunięta przez moderatora]....

wolontariusz

tak maja zgode mswia bo [treść usunięta przez moderatora] ministerstwo przy rozliczaniu sie z kwest. znam dobrze dyrektora i wiem co robi, ale mam nadzieje ze niedlugo odpokutuje za wszystkie krzywdy ktore wyrządził niepełnosprawnym, [treść usunięta przez moderatora]. a w kucku buduje klasztor a instytut to tylko [treść usunięta przez moderatora]. chce byc jak [dane osobowe usunięte przez moderatora] chociaz nie jest zakonnikiem-nosi habit i podaje sie za zakonnika. wszyscy pokrzywdzeni piszcie tu nie bójcie sie- moze to pomoze zeby przestal [treść usunięta przez moderatora] tyle pieniedzy

Monika - wolontariuszka

Fajni pracownicy wolontariusze. Super ludzie. pieniadze licza wszyscy razem. Wiadomo ile każdy zebrał. Wreszcie ktos mówi ile zbierze. Popieram to dzieła. Monika z Bytomia.

anonimowa

chyba musiales tam byc u niego i korzystać ? znam tego człowieka duzo pomaga i wlasnie czasem takim jak ty . co [treść usunięta przez moderatora], ale takie jest podziekowanie dla tego człowieka . Popieram go i jest super człowiek. realizuje z uporem marzenia i niesie pomoc innym.

kakak

i tu sie zgadzam

wtajemniczony

w krakowie juz tak ladnie nie jest... osoba dyrektora hmmm... bardzo kontrowersyjna

wolontariuszka

chodzę regularnie na kwesty i jest super , mili opiekunowie i wszystko jest klarowne. Pozdrawiam wolontariat:)

Ola

rzetelna i uczciwa organizacja jedna z niewielu posiadających zgodę MSWiA, której efekty pracy nie są zatajane.

Zostaw opinię o SPRiON - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPRiON