Opinie o Poziom 511 Jura Wellness Hotel & Spa w Podzamcze

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Poziom 511 Jura Wellness Hotel & Spa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Poziom 511 Jura Wellness Hotel & Spa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poziom 511 Jura Wellness Hotel & Spa w Podzamcze

Szczera

Prawda,,!!!! Pracowałam tam ponad 10 dni o umowie nie było mowy!!!!Z dnia na dzień odeszłam ani grosza nie dostałam!!!!!!!!Wspaniała kierowniczka stwierdziła,że skoro nie podpisałam do tej pory umowy o pracę to tak jakbym tam nie pracowała NIGDY!!!!!!Wyzysk ludzi !!!!!Nie zostawię tego tak

SzeroscNieBoli
@Szczera

Jezeli ktosodchodzi z dnia na dzien to nie powinien dostac nic wiec droga kolezanka nawet sie do tego nie przyznawaj jak sie zachowalas

adel
@SzeroscNieBoli

bardzo dobrze zrobiła,biali murzyni są tam w cenie,więc chociaż się nie dała wyzyskowi......................

ala
@adel

ą ja tam lubie prace w 555555511111111111111111111

turlututu

Masakra, praca tam na kuchni to dopiero wyzysk. Z wierzchu, pięknie ładnie moi drodzy, a w środku syf, że hoho. Zatrudniają ludzi z mops, którzy wynagrodzenie mają na poziomie haha 700 złotych, a musza harowac jak woły. Krzyki i wyzwiska to codzienność. Życzę wszystkim smacznego

Zimny

Jednak prawda kolezanko...nie pomyslalas o tym ze za kase teraz wszystko sie zalatwi....sam byłem tam na rozmowie ...zaproponowali kilka dni próbnych czy się spawdze ...po pierwszym dniu zrezygnowałem niech sami pracują za darmo....non stop na olx proponują pracę więc jest coś nie halo....

MamaJa

PIP powinien wziąć się im za (usunięte przez administratora) Ludzi oszukują, na recepcji dziewczyny non stop nowe po 3 dni charytatywnie pracują( licza na ewentualne zatrudnienie, poniewaz wielka pseudo kierowniczka Joanna obiecuje) a reszta się urlopuje .Kolezanka caly weekend pracowala jak wol na restauracji i nie wyplacili jej ani zlotowki.!!!!!!!!!!!!!!

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Poziom 511 Jura Wellness Hotel & Spa? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Kucharz / Kucharka.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Xx

Prawda polowa pracuje bez umow, reszta charytatywnie po tygodniu, miesiacu w celu rzekomego sprawdzenia sie czy sprawdza sie na danym stanowisku..!!!! Po czym dziekuja i nastepna osobe wyzyskuja.

demonella

Wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Kobiety usłyszał ze nie mogą zachodzić w ciążę bo to jest wykorzystywanie pracodawcy. Zarobki masakra. Szału nie ma. Człowiek nie jest szanowany. Jako hotel obiekt ma doskonałe recenzje ale to kosztem ludzi.

odp
@demonella

Dodam jeszcze że dostanie tam umowy o pracę graniczy z cudem...

brgb

Zarobki tam to masakra:((

xyz
@brgb

Zgadza się :(

Zostaw merytoryczną opinię o Poziom 511 Jura Wellness Hotel & Spa - Podzamcze

• Jak się pracuje w Poziom 511 Jura Wellness Hotel & Spa?

Zobacz opinie na temat firmy Poziom 511 Jura Wellness Hotel & Spa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poziom 511 Jura Wellness Hotel & Spa?

Poziom 511 Jura Wellness Hotel & Spa
2.8/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Bonerów 33
    42-440 Podzamcze