Zajazd Ostrzycki

Ostrzyce

Opinie o Zajazd Ostrzycki

opiniotwórczy

szczerze wszystko byłoby do przyjęcia, gdyby nie stawki jakie są oferowane pracownikom. w dzisiejszych czasach płacąc 9-10 zł na godzinę, chce się przyciągnąć i znaleźć dobrego pracownika - dla mnie to śmieszne, ale niestety w tym wypadku bardzo prawdziwe. poza tym atmosfera jest dobra, i reszta zamieszczonych komentarzy nie ma żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości, poza wspomnianymi stawkami. żeby szefostwo płaciło więcej było by super

młoda kuchareczka
@opiniotwórczy 23.09.2016 23:13

Ale szef dalej alkocholik ,poza tym myśli że zawsze ma racje , a tak naprawdę nie zna się na niczym a o kuchni to już napewno ma zero pojecia

zatrudniona

Basia ma zawsze dobry humor, a jak ktos nie potrafi pracowac w zespole no to lipa (basia nie ma żadnego wpływu na stawki)pozdrawiam

niezadowolona

wyzysk pracowników,niewypłacanie ustalonych pieniędzy,obniżanie stawek za godzine z powodu złego humoru kierowniczki Basi.Siostra szefostwa wredna baba, ciągle pali fajki na kuchni zamiast pomagać na imprezie wystawiać.jedna kelnerka musi przykładowo obsługiwać cale poprawiny bo ta baba ma wszystko gdzieś i pojawia się raz na jakiś czas.

seba

pewnie nic nie umiesz, znam szefostwo jest wymagające, ktos bez doświadczenia nie zagrzeje tam miejsca,pozdrawiam seba

>>>>>

prawda jest taka ze jest tam wyzysk pracownika,duzo godzin pracy za marne tys.zł. szef alkoholiki i nie wie co przed chwilą powiedział czy tez [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam nikomu z dobrego serca.pozdrawiam

to nie prawda. Bardzo sympatyczne szefostwo, dadzą zarobić

Praca stresująca, wyczerpująca, brak jakichkolwiek szkoleń. Atmosfera i ludzie tam pracujący są przyjaźni Od jakiej stawki można negocjować pensję? od 1000 zł Najbardziej podobało mi się w Zajazd Ostrzycki: bo znajduje się w pieknym miejscu i jest dobrze wyposażony jak na miejsce turystyczne Najbardziej nie podobało mi się w Zajazd Ostrzycki: nieregularne płacenie pensji

Zostaw opinię o Zajazd Ostrzycki - Ostrzyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zajazd Ostrzycki