PHU"OKNO-MONT"

Toruń

Opinie o PHU"OKNO-MONT"

karma
użytkownik zarejestrowany

jdnak internet pełen jest pozytywnych infiormacji o ich realizacjach więc @sawannna przegrywasz w pojedynku na argumenty których... nie masz:) w dziedzinie okien, bram, drzwi i rolet w okręgu toruńskim naprawdę mieszka sporo zadowolonych klientow obnecnie

sawanna

Zero profesjonalizmu

jaś

Niestety nie polecam. Brak totalny profesjonalizmu w zakresie obsługi klienta a zwłaszcza szacunku do niego. Ceny i jakość wykonania usług takie sobie...

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z PHU"OKNO-MONT" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobre Atmosfera i ludzie tam pracujący są -bywa różnie. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1400 zl netto Najbardziej podobało mi się w PHU"OKNO-MONT": Najbardziej nie podobało mi się w PHU"OKNO-MONT":

Zostaw opinię o PHU"OKNO-MONT" - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU"OKNO-MONT"