Biuro Projektów i Usług Inwestycyjnych Probud

Poznań

Opinie o Biuro Projektów i Usług Inwestycyjnych Probud

Olk

Dobra praca przede wszystkim możliwość zrobienia pełnych uprawnień. Od właściciela też się można dużo nauczyć człowiek z wiedzą i doświadczeniem. Pieniądze średnie ale na poczatku nie to jest najważniejsze.

EM

Nie polecam pracy w tym biurze... Nie dość, że śmieszne pieniądze (które właściwie odzwierciedlają poziom tego biura), to okropna atmosfera "pseudo rodzinna", wykorzystywanie pracownika, brak przerw nawet na toaletę, nie mówiąc o śniadaniu np., zmuszanie do pracy na pirackich programach, i koniec końców brak podpisanych dokumentów odnośnie praktyki zawodowej, którą się robiło, po prostu żenada. Nie polecam:)

Zostaw opinię o Biuro Projektów i Usług Inwestycyjnych Probud - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Projektów i Usług Inwestycyjnych Probud