CONTAINER MODUL Sp. z o.o. Rymań

Rymań

Opinie o CONTAINER MODUL Sp. z o.o. Rymań

do Banzai

Banzai, a możesz napisać więcej? gdzieś przewinęła mi się między innymi oferta z Container, ale nie chcę decydować się w ciemno prawdę mówiąc. nie ukrywam że trochę dawno pracowałeś u nich, przecież wtedy Polskę trenował jeszcze Leo Beenhaker :).

Banzai

Miałem przyjemność pracować w tej firmie przez rok w latach 2007-2008 i powiem, że był to jeden z najlepszych okresów w mojej dotychczasowej karierze. Żałuję, że przygoda ta trwała tylko 1 rok no ale cóż, życie postanowiło napisać inny scenariusz niż bym tego chciał. Firma zdecydowanie zasługuje na pozytywną opinię. Pozdrawiam

Zostaw opinię o CONTAINER MODUL Sp. z o.o. Rymań - Rymań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CONTAINER MODUL Sp. z o.o. Rymań