Yeti Agencja Reklamy

Ul

Opinie o Yeti Agencja Reklamy

jacyk

Ormian, tu chyba nie ma jako tako produkcji, bo yeti to agencja reklamy z Krakowa. Chociaż można tu pracować np. jako operator plotera frezującego, to moze i jakas produkcja jest.

zzz

Pracowałem u nich przez krótki czas. Nikt nie wie co się tam dzieje. Zarobki marne, traktowanie pracownika jak śmiecia. opinie innych pracowników pracujących na stałe o GÓRZE bardzo negatywne

na lini produkcji reklam

uwaga na tą firmę [usunięte przez moderatora] nie polecam pracy u nich nikomu, praca na produkcji wyzysk i oszustwo finansowe...

Zostaw opinię o Yeti Agencja Reklamy - Ul

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yeti Agencja Reklamy