PHU TOMAG

Opinie o PHU TOMAG

auschwitz

polecamy zawsze nam pomagają

Pawel.K

Firma TOMAG regenerowała mi przekładnie do bmw e61 ( przekładnia była regenerowana w innym zakładzie bez rezultatu dalej stukała ), regeneracja w Tomagu nie była tania bo kosztowała 1750zł ale dano mi gwarancje ze bedzie dobrze i tak jest do dzisiaj przekładnia nie stuka ,puka itd. wszystko jest ok. W przekładni została wymieniona listwa zębata na nowa(stara otrzymałem do zwrotu) .Szczerze polecam nie jest tanio ale przynajmniej wiedza co robią .

Mr.D

Firma regenerowała mi przekładnię kierowniczą, która wytrzymała 3 miesiące. Po regeneracji ponownej już w innej firmie okazało się, iż główny trzpień przekładni był cały skorodowiały i to uszkodziło uszczelniacze.Regeneracja przekładni w firmie TOMAG polegała na wymianie jedynie uszczelniaczy,ponieważ gdyby wymienili cały środek przekładni, nie było by mowy o jakiejkolwiek wewnątrz w tak krótkim czasie. Dla informacji auto jest w ciągłej eksploatacji.

Artek19730222@gmail.com
@Mr.D 01.04.2015 12:34

Firma Tomag o ile można nazwać firmą przekładnia wytrzymała rok i dwa miesiące i dalej cieknie i jest wyczuwalne luz zapłaciłem 850 zt. Montażem i rok niby gwarancji pisemnej to kpina wymieniły uszczelniacze a luz został. Oszustwo komplet uszczelniacze kosztują 30zł. firme passoreti Chorzowie na ul. galeczki. Odradzam

Zostaw opinię o PHU TOMAG - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU TOMAG