Fotojoker Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

Opinie o Fotojoker Bielsko-Biała

Zgadzam się całkowicie,lepiej omijać tą firmę szerokim łukiem.Pani .menager traktuje ludzi jak śmieci.Zarobki śmieszne,a oczekiwania wysokie.już nawet nie wspomnę o Pani kierownik-żenada!

\"szeryf\"

Odnośnie samego punktu w Bielsku. Obecna pani kierownik, krótko mówiąc tragedia! Brak jakiejkolwiek wiedzy o sprzęcie o kulturze osobistej nie wspomnę. To i tak są najłagodniejsze uwagi odnośnie ww osoby. Można by długo pisać jeszcze, ale szkoda czasu. Panowie [usunięte przez moderatora] znają się na robocie! Manager (rejon śląsk) w żywe oczy okłamuje pracownika. Prędzej prawdy można się dowiedzieć od osób trzecich!! Żenada. Zarobki coraz mniejsze...To tak w skrócie... pzdr

Zostaw opinię o Fotojoker Bielsko-Biała - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fotojoker Bielsko-Biała