index food spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Luboń

Opinie o index food spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

ja pracowałam cały rok jako ASM, było ok do momentu aż bezmyślnegokoordynatora wymyślili,który robił łapanki!!!Jak na żydów! Wynagrodzenie ok, przełożony [usunięte przez moderatora]-bardzo fajny ,można było na każdy temat porozmawiać i prosić ZAWSZE o pomoc, ale Koordynator [usunięte przez moderatora] to masakra! Słoma z butów mu wychodziła a na marketach jak się schylał do półek to rowa mu połowę widać było, zero kultury osobistej. Może i pojęcie jakieś miała, ale podejścia żadnego, zależało mu tylko na udupieniu kogoś a nie na pomocy. [usunięte przez moderatora]-bez komentarza-intelignetna babka ale nie potrafiła dojść do naszych mózgów. Dobrze ,że asm się ingerowali ze sobą!

Zostaw opinię o index food spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. - Luboń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie index food spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.