F.P.H.U. EPIX

Wyry

Opinie o F.P.H.U. EPIX

fineasz

oczywiście , że jest wystarczy trochę nie postrarać i zaaplikować do odpowiedniej firmy a nie siedzieć na miejscu

wrobiony

Ludzie ta firma to jedna wielka porażka,ja czekam na swoje wynagrodzenie już 7 miesiecy i pewnie sie nie doczekam a pan prezes nawet nie ma odwagi telefonów ode mnie odbierac. Żenujace

AN

podzielam zdanie osoby ktora dodala wczesniejszy post Pan Kubies jest osoba niewypłącalna zalega mi z pieniedzmi któych prawdopodobnie nie odzyskam. Machlojki firmy widac po jej pracy np: podsypka i obsypka rur kanalizacyjnych ziemia z gruzem, krawęzniki ukladane na ziemi i mnóstwo innych

Jeżeli chodzi o firmę i pracodawcę to jest niewiarygodny co do ludzi, oraz nie wypłacalny ,od dłuższego czasu ludziom zalega z płatnościami, każdy z pracowników państwu to potwierdzi. bo sam jestem zawiedziony tom firmą który mi jest dłużny. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o F.P.H.U. EPIX - Wyry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.P.H.U. EPIX