Opinie o Premium Technik Polska Sp.zo.o w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Premium Technik Polska Sp.zo.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Premium Technik Polska Sp.zo.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premium Technik Polska Sp.zo.o w Łódź

koo Nowy wpis

no i jak to teraz wygląda, co możecie o tym powiedzieć na chwilę obecną? wydaje mi sie, ze nie ma ofert od nich.

salsa Nowy wpis

wszystkiego po trochu, głównie złe zarządzanie i brak kasy na wszystko. Najwazniejsze, w pierwszej kolejności kasa ma wpłynąć na konto najwyższego Elprezesso, a dopiero później zewnętrzni kontrahenci. Najlepszy Prezes Premium (usunięte przez administratora), ale widocznie góra była odmiennego zdania. Jeśli ktoś zna swoją wartość to wypada z gry,nie moze przecież być lepszy od najwyższego.

WIlk Nowy wpis
@salsa

@salsa ale właśnie w Polsce to tak jest. Cebulowy kraj . Zazwyczaj zamiast cieszyć się z faktu że posiada się zdolnego pracownika to się go gnoi i nie daje żadnych argumentów żeby został na dłużej, a chyba powinno być odwrotnie, pracownicy którzy mają pojęcie w swoim fachu powinni być nagradzani. Od tego jest system premiowy. Nie posiada może ta firma takiego systemu ?

dosi Nowy wpis

Szkoda, potencjał Premium był ogromny, ale niewłaściwe decyzje niewłaściwych osob sprawiły ze firma sie rozpadła :(

Premium

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Premium Technik Polska Sp.zo.o? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
???

Ktora firma przestala istniec?

były

(usunięte przez administratora) 07.2013 - firma przestała istnieć, brawo, brawo, BRAWO !!! :) Pozdrawiam wszystkich byłych

FdSZ

Odradzam. W wolnej wypowiedzi stwierdzam: -nigdy nie ma wypłaty na czas to jest 10. -duży stres -zero szkoleń produktowych -brak towaru bo nie ma kasy by go zamówić -ogólny stres ciśnienie na sprzedaż(według nich można sprzedać jakąś techniczną rzecz wtedy gdy jej ktoś nie potrzebuje) -dajcie spokój z pracą w tej firmie moja szczera rada :)

fado

zgadzam się . firma pada jak cała (usunięte przez administratora) :(

były

nie wiem jak jest teraz ale dawniej można było zarobić od 3k do nawet 6k, niektórzy nigdy nie widzieli 3k ale to (usunięte przez administratora). Po co się pchać do tej firmy skoro mają ją zamknąć ? Jeśli interesujesz się giełdowymi wiadomościami i posłuchasz rynku to się dowiesz, że są kilka milionów PLN na minusie

wiedzmin

Jak idzie Twój mąż tam do pracy to miej go na oku bo tam pracują osoby którym nie zależy na swojej rodzinie a tym bardziej że ktoś jest w związku.Ja jestem w trakcie rozwodu pewnie nie trudno się domyśleć.Pozdrawiam

dajdo

Jeśli wykażesz się i dobrze zaprezentujesz to juz na starcie masz szanse na całkiem przyzwoite pieniądze. Ale jesli na "próbnym" nie dasz rady to wylecisz.

dajdo

Nie polecam, wszyscy fajni ludzie uciekają z tej firmy, szkoda bo swego czasu ekipa była fajna a teraz zostali sami desperaci z brakiem pomysłu i perspektyw na przyszłość. Zal patrzeć:(

eksłorker

zrozumiałem :))), dotyczyło to wczesniejnszych wpisow.

Łożysko Kulkowe bez smaru

eksłorker - nie zrozumiałeś sarkazmu we wpisie powyżej...

eksłorker

Eshhh,,, to chyba strasznie dałem ciała odchodząc, taki dopas mnie ominął.... no i 10 moich kolegów z biurek obok również..... Szkoda mi ludzi którzy musza takie bajki wypisywać zeby tylko zwabić nowych chetnych do pracy.... nie lepiej poszukac czegos bardziej kretywnego , gdzie w pelni wykorzystasz swoj talent pisarski ??

Łożysko Kulkowe bez smaru

Nie rozumiem wpisów opisujących w czarnych barwach tą Spółkę. Ja pracuję od kilku miesięcy jako Przedstawiciel i jestem bardzo zadowolony. Mam auto służbowe, komórkę i laptopa. Do tego bardzo fajnego przełożonego regionalnego. W biurze pracują sami kompetentni, mili i uczynni pracownicy a nasz Prezes jest wręcz BOSKI. Zna się na wszystkim, jak trzeba to pocieszy i pomoże. Drzwi do jego gabinetu są zawsze otwarte dla pracowników. Często do nas dzwoni i wspomaga. Do tego mamy fajny sklep internetowy. Zawsze wynagrodzenie na czas, są urlopy, umowy o pracę, spotkania okolicznościowe i w ogóle fajna rodzina i ciepła atmosfera. Pozdrawiam wszystkich pracowników, przełożonych i zarząd. Oby tak dalej!

abc

nie znam firmy w której jest wszystko super, idealnie itd., ale jeśli w tej firmie nie zmieni się coś pod kątem organizacyjnym tj. dostępność produktów i terminowość dostaw to upadnie na samo dno.

klient

No cóż jak się nie potrafi dobrze prowadzić firmy to trzeba się samemu reklamować i wystawiać pozytywne opinie. Co poniektóre osoby na stanowiskach kierowniczych pomyliły chyba branże, bo znajomość tematów z ich strony jest lekko mówiąc żenująca . Nawet ich pseudo zapał nie pomoże tym biednym handlowcom w osiągnięciu wyników. Niestety nie polecam korzystania z ich usług , chociaż jak ktoś chce poprawić sobie humor to niech się spotka z jednym z kierowników regionalnych lub samym dyrektorem handlowym wrażenia jak to mówi reklama bezcenne :-)

menzura

Jaki trzeba mieć zryty beret żeby w taki naiwny sposób pisać post chwalący firmę w której jest się: a)szeregowym pracownikiem-(usunięte przez administratora)* b)osobą obejmującąkierownicze stanowikso* *niepotrzebne skreslić

klient

zapomniałem dodać och jakich wspaniałych macie handlowców co patrzą tylko wcisnąć towar ,a do wyjaśnień i REKLAMACJI nie ma nikogo ! uwaga (usunięte przez administratora) !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Premium Technik Polska Sp.zo.o - Łódź

Premium Technik Polska Sp.zo.o
1.7/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Papiernicza 7
    92-312 Łódź