Restauracja C.K. Galicja

Tarnów

Opinie o Restauracja C.K. Galicja

janek

na razie jak patrzyłem na menu ich restauracji to jestem na tak na pewno, bo jeśli chodzi o ceny to naparwde przystępne są.

kelnerka

te bzdury o oszustwach tak naprawde pisze 1 skrzywdzony przez los pseudo kucharz,ktory podaje sie za innych pracownikow bo nie ma odwagi napisac jak ma na imie, bo oprocz tego ze nie umie gotowac to jeszcze nie grzeszy inteligencja :(ale ktos kto tam pracuje zna prawde i niejestesmy kukielkami zeby tam pracowac i nikt na sile tam nie siedzi wiec wiadomo ze jest dobrze a te brednie piotrus to kolega na twoim poziomie opowiadaj moze uwierza:P

Anonim

Bardzo dobra restauracja, profesjonalna obsluga

taki jeden

hmm dziwne bo ja na rozmowie kwalifikacyjnej rozmawialem z menagerem a nie wlascicielem dlatego post wyzej w ktorym ktos zarzuca wlascicielowi klamstwa w rozmowie jest poprsotu nie wiarygodny.

Zostaw opinię o Restauracja C.K. Galicja - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja C.K. Galicja