Master Mot Grzegorz Master

Kraków

Opinie o Master Mot Grzegorz Master

Karolina
użytkownik zarejestrowany

@Stażystka a chciałabyś opisać szerzej temat stażu? Czym dokładnie się zajmowałaś? Na pewno zainteresuje tu osoby, które chciałyby skorzystać z takiej możliwości.

Stażystka

Odbywałam 6 miesięczny staż w biurze z Urzędu Pracy, tematyka techniczna trochę ciężka dla osoby mało technicznej, ale po szkoleniach jakoś szło to ogarnąć :) Miła atmosfera, pomocni ludzie, fajne podejście opiekuna stażu.

grom
użytkownik zarejestrowany

na ich stronie może nie ma ofert, ale jest propozycja innej współpracy :) "Firma Master Mot poszukuje wyłącznych dystrybutorów regionalnych, podmioty zainteresowane prosimy o kontakt za pomocą formularza lub telefonicznie 0 501 470 224", jeśli jesteś zainteresowany zulek

Barbara

Podstawiłam auto rano po paru godzinach miałam telefon z informacją ile będzie kosztowała naprawa. Popołudniu miałam już auto do odbioru. Jak dla mnie wszystko okej. Polecam

Ola

Byłam ze swoim autkiem, ogólnie jestem bardzo zadowolona, miła obsługa, wyjaśnili usterkę, pokazali części uszkodzone, i zapłaciłam nie dużo, a dodam, że byłam wcześniej w innym serwisie gdzie nie dość że sobie nie poradzili z usterką to jeszcze zdarli kasę. Dlatego polecam Master Mot

Zostaw opinię o Master Mot Grzegorz Master - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Master Mot Grzegorz Master