Inter-Log Warszawa Sp. z o.o.

Opinie o Inter-Log Warszawa Sp. z o.o.

Anonim

Jednym slowem banda oszustow nie szanujacych pracownikow. Stanowiska obsadzone po rodzinie 0 kfalifikacji. Ta firma powinna sie zajac inspekcja pracy ludzie pracuja po 16 godzin wyplaty zawsze spoznione i wiecznie brak pieniedzy dla pracownikow ogolnie nie plecam

Wiesz coś na temat firmy Inter-Log Warszawa Sp. z o.o. czego kandydaci nie dowiedzą się na rozmowie kwalifikacyjnej. Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

Zostaw opinię o Inter-Log Warszawa Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter-Log Warszawa Sp. z o.o.