TG Plus

Opinie o TG Plus

byly

a życie zwerifikuje te obiecanki o 180 st. pozdrawiam były.

On

Prezes płaci na czas, na umówię o pracę jest najmniej 2500 tys., pracownicy przechodzą szkolenia i badania za które płaci firma. Wszystkie weekendy i noce liczone są z nadwyżką. Polecam każdemu kto potrzebuje pracy i chcę zarobić.

Miet

Muszę przyznać, ze generalnie fajna praca, dobra kasa.

gm

Nie polecam. Kłamcy, oszuści.

mati

prawda robilem tam nie polecam

wies

opinia o tg plusie prezes ( usunięte przez administratora ) PLACI NAJNISZA KRAJOWA za 280godzin miesiencznie wmowa nie na tgplus a na instal gaz warunki mieszkalne tragedia barak syf grzyb na scianach robaki slimaki w prysznicu zima zimno obiecuje 2500 podstawy a jak masz urlop i chorujesz to dostajesz tylko 1200zl nakonto na cukierki jak masz duzo godzin to( usunięte przez administratora )na kasie muwiac ze maly przerub a jak duzy przerub to malo godzin wstyd marcin wstyd

Zostaw opinię o TG Plus - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TG Plus