Opinie o Zakłady Piekarskie Oskroba w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zakłady Piekarskie Oskroba. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zakłady Piekarskie Oskroba o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Piekarskie Oskroba w Warszawa

Czytaj ze zrozumieniem Nowy wpis

Ludzie to są poje.... TO JEST PORTAL DLA PRACOWNIKÓW. NIE OPINIE KLIENTÓW. Jak tacy (usunięte przez administratora) że nawet nie potrafią czytać ze zrozumieniem, to sie nie dziwie że im coś nie pasuje w piekarniach.

Agi Nowy wpis

Sklepu w Końskich nie polecam, chamskie i nie mila obsługa. Kobiety opryskliwe, nie zakładają rękawiczek do obsługi, po zwróconej uwadze z wielką buzia. Chamstwo. Chleb pyszny ale ludzi zmiencie

Olga Nowy wpis

Dobrze jest zwracać uwagę gdzie są zamieszczane uwagi bo to jest forum pracownicze firmy zlokalizowanej w Warszawie a nie w Rawie maz.

Były klient

Oskroba Rawa Maz w netto pandemia w Polsce i ceny w góre paluch 20% droższy z 5 na 6 zł a co tam można zarobić na panice to zarabiają,poprostu nie etyczne zachowanie!!!!

@Były klient

@Były klient, wydaje mi się, że Twoja opinia dotyczy sieci sklepów, nie zaś piekarni, na której profilu piszemy. Mam rację? Może odezwą się tu pracownicy Oskroby i napiszą tu, jakie warunki obecnie panują na produkcji. Będę czekała na wieści.

Były klient Nowy wpis
@Karolina

Pewnie że sieci to jasne..Czekam na wpisy pracowników Oskroby jakie to teraz ciężkie warunki na produkcji i czy te podwyżki cen towaru przełożą sie na ich wynagrodzenia.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zakłady Piekarskie Oskroba? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Barbara

Pieczywo pyszne, ale dyskryminacja ludzi pracujących od godziny 8-ej. W sklepie przy ul. Grójeckiej 66 w Warszawie jestem o godz. 7.45 i to skandal, abym o tej porze nie mogła dostać drożdżówki z serem lub bułki maślanej. Owszem, Pani proponuje mi bułkę z budyniem lub marmoladą, ale ich nie lubię. Finalnie kupuję pół warkocza serowego, ale jest zbyt duży nawet ten kawałek. Dlaczego nie są pieczone zamiennie? Wówczas będę wiedziała, że po swoją ulubioną drożdżówkę mogę przychodzić np. we wtorki i czwartki i będę usatysfakcjonowana. Czy bułki z marmoladą i budyniem sprzedają się lepiej? A może kierownik sklepu bardziej je lubi i potrzebuje na śniadanie?

Klaudia
@Barbara

Ale masz kobieto problem... jak nie pasuje to zmien piekarnie na inna proste

Wojciech
@Klaudia

Aktualnie firma Zakłady Piekarskie Oskroba poszukuje pracowników na stanowisku magazyniera. Istnieje również możliwość pracy tylko w wakacje. Chciałbym dowiedzieć się, czy ktoś kiedyś korzystał z takiej formy zatrudnienia u tego pracodawcy? Chętnie dowiedziałbym się, coś o obowiązkach, które powierza nam pracodawca.

Halinka

Chciałabym pogratulować jakości i znakomitemu smakowi chlebka z pestkami -na półce z napisem "nowość" genialny smak! Kupuję go w sklepie Mokpolu w Warszawie Modzelewskiego/Malczewskiego.

Czarek

Po lekturze opinii uważam, że konkurencja podjęła się systematycznego oczerniania firmy!!!

Helena
@Czarek

Wyciągnąłeś bardzo ciekawe wnioski. Ale może lepiej pozostawmy akurat tę kwestię i zajmijmy się Tobą. Pewnie pracujesz w Zakładach Piekarskich Oskroba, dlatego bylibyśmy Ci bardzo wdzięczni za przybliżenie tego, jak wygląda praca właśnie w takim zakładzie. Czy przyjmują tam same doświadczone osoby, czy też są przychylne tym, którzy go nie mają?

stały klient

Sklep przy ul. Kasprowicza 54 w Warszawie. Często brak chleba wiejskiego małego. W sobotę o 10 rano brak !!!! To było dziś. Nie kupiłam nic. Duży wiejski jest zawsze, często z poprzedniego dnia. Pieczywo jest smaczne, gorzej z personelem!!! Przydałoby się popracować nad standardami pracy - to uwaga skierowana do dyrekcji.

Magda

W sklepie przy Kasprowicza kupiłam pół chlebka wiejskiego małego za 1.85zł i poprosiłam bułeczkę maślaną z kruszonką za 1.20zł pani policzyła 4.05zł zapłaciłam i wyszłam,zorientowałam się po czasie że zostałam skubnięta na 1zł i nie chodzi mi nawet o tę złotówkę tylko o sam fakt jak trzeba uważać na każdym kroku i jaka jest skala nieuczciwości. Fakt ten zraził mnie do tego sklepu i jego obsługi.

stan

Sklep Oskroba przy ul płockiej 39 byłem dziś tj:10 03 2018 godz 08 30 Pani ekspedientka bardzo nieuprzejma nie chciała mi pokroić chleba górskiego tak jak ja chcę czyli odkroić piętkę i pokroić i stwierdziła że tak się nie da w końcu zabrałem do domu nie pokrojony więcej tam nie pójdę

eddy

nie ma ofert pracy w firmie Zakłady Piekarskie Oskroba @Duki, ale widziałem na ich stronie informację w której wszystkich zainteresowanych pracą w działach produkcyjnych proszą o wysłanie cv na adres firmy

elżbieta wienc

Oskroba psuje renomę dzięki taki pracownikom jak w sklepie firmowy na Pradze,gdzie pani ekspedientka zawsze pali przed sklepem,co nie wygląda ładnie oraz w sklepie na Mokotowie na Puławskiej gdzie pani ekspedientka zamiast do mnie wstać od komputera gdy oglądałam półki to nie raczyła udając,że mnie nie widzi,tam trzeba powiedzieć Dzień d dopiero podejdzie. Pracowników też nie można usprawiedliwiać.

xyz

Sklepy Oskroby nie są ich własnością.Jest to franczyzna włascicielami a zarazem pracodawcami są osoby nie związane z OSKROBĄ. Dziwie się tylko ze ta firma pozwala na psucie swojej renomy.I nic z tym nie robi.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Piekarskie Oskroba - Warszawa

Zakłady Piekarskie Oskroba