Zakłady Piekarskie Oskroba

Opinie o Zakłady Piekarskie Oskroba

eddy

nie ma ofert pracy w firmie Zakłady Piekarskie Oskroba @Duki, ale widziałem na ich stronie informację w której wszystkich zainteresowanych pracą w działach produkcyjnych proszą o wysłanie cv na adres firmy

elżbieta wienc

Oskroba psuje renomę dzięki taki pracownikom jak w sklepie firmowy na Pradze,gdzie pani ekspedientka zawsze pali przed sklepem,co nie wygląda ładnie oraz w sklepie na Mokotowie na Puławskiej gdzie pani ekspedientka zamiast do mnie wstać od komputera gdy oglądałam półki to nie raczyła udając,że mnie nie widzi,tam trzeba powiedzieć Dzień d dopiero podejdzie. Pracowników też nie można usprawiedliwiać.

xyz

Sklepy Oskroby nie są ich własnością.Jest to franczyzna włascicielami a zarazem pracodawcami są osoby nie związane z OSKROBĄ. Dziwie się tylko ze ta firma pozwala na psucie swojej renomy.I nic z tym nie robi.

Zostaw opinię o Zakłady Piekarskie Oskroba - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Piekarskie Oskroba