plettac

Ostrzeszów

Opinie o plettac

Ostrzeszowianin

Byłem, pracowałem - w biurze. Szału nie ma. Płace średnie jak na runku. Szefowie trochę starej daty. W biurze dobra atmosfera. Wesoło raczej.

iga

anonim' firma dizałą w barnży budownictwa przemysłowego, rusztowania. Jeżeli jesteś zainteresowany, to wejdz na ich stronę i poczytaj o nich,możesz też aplikować.

Myśle że plettac jest bardzo dobrą firmą. Każdy marzy żeby tam pracować. Wspaniali ludzie z biura którezy pomogą ci w potrzebie. pozdrawiam

lipa

[usunięte przez moderatora] e ta firma wstydu nie ma i trzyma takich [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o plettac - Ostrzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie plettac