Opinie o Zakłady Usługowe Wschód Sp. z o.o. w Lublin

counter
2 5 50 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Dziewczyny jaki styl panuje w Zakłady Usługowe Wschód Sp. z o.o.?

Mirek Nowy wpis

Prowadzi rekrutację byłem na rozmowie pani Kasia bardzo miła ustaliliśmy wszystko miałem czekać tylko na szkolenie BHP i do pracy i co i i nic od 14. 04 br. cisza nie odbierają telefonów zero odpowiedzi na pytania co dalej wysyłanych mailami i sms . A zapowiedziała że napewno będę pracował . Jest to nie profesjonalne zachowanie . Bo jeżeli tak jest na początku to jakie podejście mają potem .

Agnieszka Twardawa Nowy wpis

Pracowałam w Zakładach usługowych wschód kilka lat. Byłam z tej firmy bardzo zadowolona. Uważam że jak w każdej pracy trzeba się wykazać i dać z siebie wszystko. Pani Anastazja owszem jest wymagająca, ale nie jest osobą złą. Były dobre dni i złe, ale firma zawsze płaci na czas a nawet są premie. Ja osobiście polecam firmę wschód.

Tak1Nie3
Gregor Nowy wpis

Wiecie czy firma potrzebuje teraz ludzi? Jak z zarobkami i jaką umowę proponuje firma na początek?

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Mela

Teraz widzialam jak Pani A. błyszczy niczym gwiazda ☺ A na poważnie to okropny typ kobiety... Nie radzę z nią zaczynać bo potrafi być niemiła i się mścić. To osoba której nikt nie lubi ale musi znosić ze względu na to że szefostwo nie chce jej zwolnić.

Tak3Nie1
Iwo

@Misiek Niesprawiedliwa jest ta ocena. Firma dobra i docenia dobrych i sumiennych pracowników, ja polecam.

TakNie2
Mały Franio

Znam panią A.osobiscie od lat i zgadzam się w zupełności z negatywnymi opiniami. Zawsze czerpała korzyści od innych w zamian nie dając nic. Często przebywała u mnie i u innych znajomych w domu i zawsze chciała pierwsze zjeść i o coś słodkiego się domagała. Nikt jej tak naprawdę nie trawi tylko toleruje, bo wiadomo znajoma znajomych ale dobrych ludzi. A o pani A.powiem tak! od piekła, wojny, głodu, moru od takich ludzi zachowaj nas Panie.

Misiek
@Mały Franio

Ja tylko napisze jedno że firma niestety trzyma takich pracownikow jak Pani A. ktora nic soba nie reprezentuje ... A ci ktorzy sie staraja i sa dobrymi pracownikami to ich sie nie szanuje....i czesto odchodzą z pracy..

Ja

Potwierdzam poprzednie komentarze o p (usunięte przez administratora)plotki ja interesują telefon i fajki nie ma jej na obiekcie a powinna być miałam z nią kontakt ale życzę jej wszystkiego co najlepsze

Głupia
Nazwa działu: Marketing

Dziwilam się ludziom ,że pisza niepochlebnie o Pani koordynator A.mialam na początku o niej ine zdanie ale teraz przychylam sie do kazdej zlej opinii o niej,nic nie robi,nie pomaga tylko robi wokol siebie szum,jest bardzo zapracowana ale chyba paleniem fajek, wiszeniem na telefonie i zbieraniem plotek,nie wiem po co trzymaja ja w firmie,jest pusta ,zadufana w sobie ,pewnie taka krzykaczka jest im na rękę,powinna brać się spowrotem za mopa jak kiedyś

Tak12Nie1
Nikt w Pani oczach
@Głupia

Pani A.powinna troszkę buzię zamknąć, nic sobą nie prezentuję tylko wynioslosc,pogardę ,każdy pracuje jak potrafi,nie można szmacic nikogo ,ja mam studia a też pracuje jako sprzątaczka i co jestem gorsza od tej Pani bo porwała się do pseldo władzy,proszę zastanowić się nad sobą Pani A.sa mądrzejsi

Dyrekcja
@Głupia

Witam, opinie na temat swoich przełożonych z reguły są niepochlebne. Wyrażanie się w sposób anonimowy o innych nie jest wyrazem odwagi tylko tchórzostwa oraz przejawem niejednokrotnie złej woli. Proszę uprzejmie o powstrzymanie się od złośliwych opinii na temat (usunięte przez administratora)której celem jest koordynacja pracy zespołu na obiektach. Wymaga, kontroluje, sprawdza personel. Bierze również odpowiedzialność za jakość usług, dlatego wymaga od Państwa, aby praca była wykonywana odpowiedzialnie w zakresie określonym umową o pracę. Swoich przełożonych nie musimy „kochać”, ale szacunek należy się każdej osobie. Proszę, aby w przypływie złych emocji nie pisać o innych w sposób obraźliwy czy niezgodny z rzeczywistością. Stop nienawiści w internecie. Jeżeli jest jakiś problem lub konflikt w zespole proszę zgłosić go bezpośrednio do biura spółki. Dziękuję.

Tak1Nie6
Glupia
Nazwa działu: Marketing

Szacunek ma dwie strony

jan
@Dyrekcja

To masz zgłoszenie o co chodzi znęca sie nad ludzmi i tyle .

Załamana
@Głupia

Zgadzam się z opinią o pani Anastazji. Zniszczyła moje życie jak i wielu innym pracującym osobom w firmie wschód. Pracowałam w tej firmie 10 lat i byłam dobrym pracownikiem nawet dostawałam premie. To się skończyło jak pani Anastazja stała się Panią Dyrektor od mopa. Moje życie stało się koszmarem. Do tej pory leczę się przez Panią A. Dziwię się że Dyrekcja Wschodu broni takie kapo czyli Panią koordynator.

@Dyrekcja

Szacunek należy się każdej osobie. Sprzątaczce też.Dyrekcjo, od kiedy pisanie prawdy jest nienawiścią?

Anty
Nazwa działu: Produkcja
@Dyrekcja

Treba być blżej ludzi a nie ufać paniom kontrolerkom! Jak umawiają się na imprezy to dobrze a inni to w d...e mają i jeszcze dokładają ...z palca wyssane

Tak2Nie
Ala
@Załamana

Ja to samo niestety zdrowia nic juz nie wroci. Pracowalam tam troche i niestety to prawda. A szefostwo powinno bardziej zwracsc uwag e na to kogo zatrudnia bo Pani A byla dla nas okrutna

@Głupia

Weszłam dzis na forum tak z ciekawości i widze że nic się nie zmieniło odkąd ja już nie pracuje we wschodzie.... pani A. nadal rządzi... tyle ludzi już odeszło przez nią ta kobieta nie potrafi współpracować z nikim traktuje ludzi okropnie bez szacunku . Współczuję wam którzy musicie to nadal znosić mnie doprowadziła do nerwicy ale na szczęście mam juz inna pracę i jest w niej ok. Moze trzeba to gdzieś zgłosić bo nie można tak w dzisiejszych czasach traktowac człowieka...

Tak6Nie
Elunia
@Głupia

To prawda z tymi fajkami i gadaniem non stop przez telefon tez ciągle widziałam to jej główne zajęcie chyba :)

Tak2Nie
Milka
@Były pracownik

Włos się jeży na głowie jak się czyta te wszystkie komentarze.... Nie wiedzialam ze az taka jest

Tak1Nie
Irys
@Były pracownik

Też jestem tego samego zdania

PRAWDOMOWNY

Oceniając prace pani koordynator Anastazji jestem pełen podziwu. Jest wspaniałą osobą. Pomocną w pełnym słowa tego znaczeniu. Większość wpisów nie przychylnych jest pisane przez osoby które z pracą nie mają nic wspólnego. Pani Anastazja w mojej ocenie zasługuje na ogromny szacunek.

Tak1Nie7
Małgorzata
@PRAWDOMOWNY

Może unikajmy pisania o konkretnych osobach. A jak kadra managerska motywuje pracowników do pracy? Ciekawi mnie styl zarządzania w Wschód.

Mix
@PRAWDOMOWNY

Chyba znów ktoś z firmy próbuje ratować reputację tej Pani.... Tylko że każdy kto ją zna wie jaka jest...

Hahs

Ta firma to RAK dla rynku pracy i samych pracowników

Tak7Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 251 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Zakłady Usługowe Wschód Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

TakNie

Nie pracowalem z pania (usunięte przez administratora)wiec nic nie moge na ten temat poweiedziec ale ta firma to moja pomylka zyciowa. Skandal! Nie zapłacili mi czesci pieniedzy ! A potem sie wspierali ze mialem mniej godzin ! 0dradzam nigdy mnie tak nie potraktowano jak we wschodzie koszmar nie firma

Ada
@Pracownik

Popieram !

Tak1Nie

Ja pochodzę z małej miejscowości pod Lublinem i dostałam prace w tej firmie. Pracuje od kilku miesięcy i już wiem, ze jest to przyjazna firma. Począwszy od działu kadr i innych miłych kolegów i koleżanki. Dyrekcja bardzo miła. Wszystko jest takie jak sobie wyobrażałam. Dobra atmosfera. Pieniądze zawsze na czas. Mam umowę o prace i bardzo jestem zadowolona. Jak mam pytanie zawsze otrzymam odpowiedz. Uczciwy pracodawca. Jak miałam kilka nadgodzin to zostało mi to zapłacone. Nie wiem dlaczego niektórzy piszą takie rzeczy, które są nieprawda. Znam pania koordynator A. i szczerze mówiąc jest bardzo wymagająca, ale nie zdarzyło się, by kogoś obraziła czy była niemiła. Ona ma tez swoją prace i musi nadzorować i sprawdzać swoj zespół. Jest konkretna, i bardzo wymagająca, bardzo się stara aby wszystko było wykonane przez nas. Ja nie mam z tym problemu. Muszę ja szanować i Alakceptowac jej polecenia, bo to moja przełożona. Trochę ja bronię, bo to niesprawiedliwe co o niej tu piszą niektórzy lub może jedna i ta sama osoba. Ja jestem bezkonfliktowa i doceniam to co mam. Firma jest Ok.

Tak3Nie5
Anty
@Pracownik

Ty chyba jesteś z biura i nic nie wiesz(usunięte przez administratora) Więc weź sie za prace a nie siedzisz i piszesz bzdury

Tak6Nie
Katarzyna

Witam wszystkich zainteresowanych, jeżeli ktoś przychodzi do pracy szukać przyjaciół lub ludzi którzy zawsze nas lubią, to chyba się pomylił. Zawsze piszą negatywnie osoby, które zostały zwolnione z pracy, ale nikt nie pyta dlaczego? Odpowiedz może być tylko jedna był słabym pracownikiem, co to przychodzi do pracy aby się nie napracować. Jak zaczyna się wymagać, kontrolować, zwracać uwagę to jedno słowo wszystkim się ciśnie na usta mobbing. Tylko chyba ktoś nie zna znaczenia tego słowa. Pracownikowi jak coś się nie podoba to od razu na L4, bo tak fajnie. Mamy takie czasy, ze wszystko i wszystkich krytykujemy tylko nie siebie. I na tym problem polega, że wszystkim się wydaje smarując takie fałszywe opinie, ze jest się anonimowym. No właśnie się okaże, ze nie. Naruszenie dóbr osobistych jest karane. Dlatego lepiej zastanowić się co się wypisuje i w jakim języku, bo to jak piszemy może nam zaszkodzić. Praca to obowiązki, a nie przyjemności jsk niektórzy myslą. A teraz pracownik to pracodawcę ma w głębokim poważaniu. Co by zrobić, aby się nie narobić. Każda uwaga do pracownika to zniewaga najwyższego kalibru. Gdzie się nie obejrzeć wszędzie narzekanie i krytyka. A może tak rachunek sumienia ? Pozdrawiam wszystkich pracowników i pracodawców.

Tak5Nie5

AA
@Katarzyna

Katarzyna, dlaczego uważasz, że wszyscy pracownicy to lenie i kombinatorzy? Pracodawca to pewnie "wzór cnót wszelakich". Piszesz, że ''pracownik to pracodawcę ma w głębokim poważaniu'', a może jest dokładnie na odwrót?W tym przypadku to pracodawca powinien zrobić rachunek sumienia.

Waldi

@Dyrekcja Popieram. Zawsze zwierzchnik jest źle oceniany bo wymaga i pilnuje a to nie podoba się niektórym osobom!

Tak2Nie7

Posiadasz aktualne informacje na temat poziomu wynagrodzenia w Zakłady Usługowe Wschód Sp. z o. o. Lublin? Twoja opinia może okazać się bardzo pomocna.

Radosna
@Administrator

Najniższa krajowa

Iwona
@Administrator

Najniższa stawka

Nerwica

Zakłady usługowe wschód to kpina. Anastazja ostatnio kwitnie i to na czerwono. Gust ma super. Ha ha ha ha ha ha ha

Tak11Nie2

Janusz
@Nerwica

Twoja opinia jest mało zrozumiała. Czy mogłabyś napisać bardziej przejrzyście na temat warunków zatrudnienia w firmie? Jaka jest atmosfera i relacje ze współpracownikami i przełożonym? Dlaczego jesteś niezadowolona z pracy? Twoja argumentacja pozwoliłaby innym użytkownikom forum przybliżyć jak wygląda zatrudnienie w firmie i podjąć decyzję o aplikowaniu.

@Nerwica

Ja pracuje w tej firmie od 12 lat i wkurza mnie ze opluwa się firmę, przez osoby, które nie przepracowały w niej więcej niż kilka miesięcy. Co one mogą wiedzieć, kpina to jest to, ze smarują co im ślina na język przyniesie. Firma uczciwie zatrudnia zgodnie z przepisami prawa, wynagrodzenie na czas, dlaczego takie kłamstwa tu się umieszcza. Podłość ludzka nie zna granic. Takie osoby to skaczą z firmy do firmy, nigdzie nie zagrzeja miejsca, bo wszystko im przeszkadza. Ludziom pracować się nie chce i tyle. Znam niejednokrotnie powody zwolnień - brak umiejętności, oszukiwanie, pijaństwo, brak uczciwości, opuszczanie wcześniejsze stanowiska pracy. Takich to teraz mamy pracowników i ludzi, którzy robią wszystko co by tu robić, aby się nie narobić. A obrażanie pracowników i naśmiewanie się z nich świadczy o człowieku. Jeżeli będą opinie fałszywe zgłoszę naruszenie dóbr osobistych i naruszenie dobrego imienia firmy. Nikt nie jest anonimowy, jak się wydaje. Tyle w temacie.

Tak2Nie4
Ruda

"Po trupach do celu" takie motto tej firmy !!! NIE POLECAM !!!!!

Tak12Nie
Aneta

@Ania, mogłabyś dodać więcej informacji dotyczących zatrudnienia? Za co dostawałaś kary finansowe, czy chodzi o zniszczenie jakieś firmowego sprzętu, czy nie otrzymywałaś należnej premii? Czy pracodawca zapewniał szkolenia lub pakiet socjalny? Jakiego rodzaju umowy pracodawca podpisuje z pracownikami? Zlecenie, czy na czas określony? Każde dodatkowe szczegóły pomogą osobom poszukującym pracy.

Ania

Witam. Niestety muszę potwierdzić że ta firma oszukuje ludzi i traktuje ich jak roboli do czarnej roboty. Kary finansowe nie doliczanie godzin to standard. Z pracownika wciskają najwięcej jak się da za jak najmniejsze pieniądze. Pracowałam tam pół roku i nie polecam !!!

Tak9Nie

Jeżeli chcesz zostać oszukany i przeżyć mobbing w pracy ta firma to strzał w 10! :D

Tak15Nie

@anonim

Tak tak oczywiscie te brednie to.dopiero strzał w10

TakNie1

życzliwa

stanowczo NIE polecam pracy w tej firmie. P. Anastazja prowadzi mobing do pracowników. Pracowałam tam rok po pół roku nie dało się z tą Panią wytrzymać. Krzyczała wyrzywała sie na pracownikach jak miała zły humor. Kiedyś sama pracowała na "mopie" dostała trochę władzy i przepraszam że tak powiem wyżej (usunięte przez administratora) ma niż sra..... Jeśli ktoś jej zajdzie za skórę potrafi tak gnębić człowieka że sam się zwolni a ona umywa rączki... Przed wszystkimi udawałą dobra przełożoną a tak naprawde jest jedną wielka wredna s....ką...... Zresztą firma ta robi wszystko najniższym kosztem aby tylko zarobić. Godziny ucinali jak człowiek pracował na umowe zlecenie. Urlopu całego niektórzy nie mogli wykorzystać bo sciągali z urlopów bo ludzi wiecznie do pracy nie mieli. Z wielką łaską P.kordynator Anastazja dawała dzień wolnego. środki czystosci zawsze nie były na czas. Firma oczekiwała od pracownika gwiazdki z nieb a sama od siebie nic nie dawała. Owszem wypłata z umowe o prace była na czas ale na umowe zlecenie zawsze sie opuzniała. Stanowczo NIE POLECAM pracy w tej firmie. To nie firma tylko jakis (usunięte przez administratora) .

Tak8Nie

Paulina
@życzliwa

Witam pracuje juz 5.lat w tej firmie p.Anastazja jest moja koordynatorka od.3 lat i nie moge powiedzieć. zadnego zlego.slowa dba o zespół pomaga jak moze nigdy nie zostawi pracownika gdy potrzebuje pomocy zna sie na swojej pracy potrafi docenic i zganic gdy.zachodzi tako sytuacja.Kobieto povzytaj co to jest mobing..i dopiero pozniej pisz takie głupoty jestes anonimowa zdaje sie.ze juz dorosła a zachowujesz sie.jak.dzieciunio Jesli piszesz to miej odwage podpisac sie od odważnych świat należy domyslam sie 0kim jestes i ile było skarg na twoja pracę Jesli ktos należycie wykonuje co nalezy do jego obowiązków to nie pisze steku bzdur tylko ten co malo i zle.robi ma najwiecej do powiedzenia Haniebne jest określenie su... niedobrze mi.sie.robi Zastanow sie nastepnym razem jak będziesz wypowiadac sie na forum

Tak1Nie4

anonymous

Stanowczo nie polecam

Tak10Nie

Dobrze zarabia się w Zakłady Usługowe Wschód Sp. z o. o. Lublin? Wiesz jakie warunki oferuje firma? Napisz w komentarzu!

Tak13Nie

Zostaw opinię o Zakłady Usługowe Wschód Sp. z o.o. - Lublin

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad