Wrocławskie Biuro Projektów DROSYSTEM Sp z o.o.

Wrocław

Opinie o Wrocławskie Biuro Projektów DROSYSTEM Sp z o.o.

Michał

A ja sobie chwalę współpracę z tym biurem. Wszystko jest wykonane rzetelnie i fachowo. Dotrzymują terminów, co dla mnie jest priorytetem.

Zatrudniony

Chwalę sobie pracodawcę. W biurze panuje dobra atmosfera, zespoły są zgrane. Przyzwoite wynagrodzenie uzupełniane jest premiami. Godziny pracy są elastyczne.

Zatrudniony
@Zatrudniony 27.07.2015 15:19

Z tym zgraniem to przesada, premie uznaniowe, wyzysk na maksa, nadgodziny nie płatne.

Zainteresowany

A dlaczego Pan tak uważa? Zależy mi na szybkiej odp

Bardzo nie polecam nawet zaczynac wspolpracy. Omijac szerokim lukiem

Zostaw opinię o Wrocławskie Biuro Projektów DROSYSTEM Sp z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wrocławskie Biuro Projektów DROSYSTEM Sp z o.o.