Opinie o Krzysztof Gzyl Przedsiębiorstwo Budowlane Smartbud Krzysztof Gzyl w Stanowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Krzysztof Gzyl Przedsiębiorstwo Budowlane Smartbud Krzysztof Gzyl. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Krzysztof Gzyl Przedsiębiorstwo Budowlane Smartbud Krzysztof Gzyl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Gzyl Przedsiębiorstwo Budowlane Smartbud Krzysztof Gzyl w Stanowice

Mariusz Sadowski Nowy wpis

Cenie Firme Smart-bud przede wszystkim za jakość wykonania. Widać że maja ogromne doświadczenie. Potrafią dostrzec błąd w projekcie już na etapie analizy. Właściciel firmy ceni zdanie inwestora. Po zakończeniu budowy uważam że cena za usługę nie była wysoka w stosunku do jakości. Polecam Mariusz Sadowski

Mati Nowy wpis

Budowali dla mnie i to naprawdę świetna firma. Zresztą po co sue rozpisywać skoro wystarczy zerknąć na ich mega pozytywne opinie od klientów w internecie pod linkiem (usunięte przez administratora) a to ze jakiś były obrażony pracownik może w ramach złośliwości dać gorszą opinie oznacza tylko jedno, ze się tam nie utrzymał i ma zbyt kiepskie umiejętności bo tam mogą zostać tylko najlepsi a nie pseudofachowcy. Od klientów maja same wysokie noty!

Expracownik

Pracowałem tam 2 lata dawno temu z 10 lat temu. Właściciel (usunięte przez administratora) niedosc Że śmieciowe umowy o dzieło, nędzne stawki. Do tego uszikiwał inwestorow, jeden mu nawet sprawe wytoczył. Słoma z butów wystaje. Teraz pracuje w swoich fachu i wyciągam tygodniowo więcej niż po 250 h pracy w tej firmie krzak. Podejrzewam że za dużo się nie zmienilo

Fuchs
@Expracownik

EXTRAPRACOWNIKu rozbawiłeś do łez chyba wszystkich bo kto uwierzy że robiłeś 2lata skoro niby byłeś tak źle traktowany, zmuszał ciebie ktoś do pracy, że skoro miałeś jakieś obiekcje to robiłeś na kiepskich warunkach? A może nie byłeś się w stanie tam utrzymać i wywalili cię? Człowieku chwalisz się że tak dużo wyciągasz teraz i nagle nazywasz się extrapracownikiem to załatw tą dobrą pracę mi mogę podać nr to chętnie skorzystam bo pisać każdy może bo nikt tego nie sprawdzi bo piszesz anonimowo Wiem jedno bo tam pracowałem i jakbym nie nawalił to robiłbym dalej ale wiem że nie przyjmują z powrotem byłych pracowników i taka jest zasada wiec było mineło. Od tamtego czasu mimo że znam sie na fachu nie mogę jakoś znaleźć nic lepszego aby ktoś tak jak Pan Krzysztof płacił stawki może i nie najwyższe ale rynkowe i to mega ale to mega terminowio! Więc chciałbym zobaczyć jaką teraz kolego masz umowę bo robisz na bank na czar....cha i nawet takiej śmieciówki ci nikt nie da. Jak tak dużo zarabiasz to pochwal się czym jeździsz teraz a czym jeździłeś wcześniej - może nawet się znamy to porównam czy piszesz prawdę:)

Tomass3_21 Nowy wpis
@Expracownik

Widać nie byłeś pracownikiem na poziomie tej firmy więc wypisujesz takie negatywne opinie... z mojego doświadczenia wiem że w tym regionie firma jest jedną z lepszych i ma doświadczonych pracowników...

Sylwia

Dla mnie firma nr1 bo robi porządnie i kompleksowo, zatrudnia fachowców a nie ludzi z przypadku. My nie musieliśmy się niczym zajmować i absorbować swojego czasu a oni postawili budynek od a do z i wszyscy nam zazdrościli bo nasi znajomi na swoich budowach miewali ciągle problemy z innymi firmami. Firma działa prężnie, a właściciel jest bezkonkurencyjny, bardzo elokwentny, merytorycznie nie do pobicia, dlatego nie ma dla niego problemu nie do rozwiązania.

Zofia Nowy wpis
@Sylwia

To świetnie, że jesteś zadowolona z usług firmy Smartbud, chociaż szkoda, że pominęłaś kwestię ich cennika, bo myślę, że wiele osób chciałoby dowiedzieć się czegoś o tym, czy ceny są wysokie czy może w miarę konkurencyjne. Jak to oceniasz?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Krzysztof Gzyl Przedsiębiorstwo Budowlane Smartbud Krzysztof Gzyl? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Alicja

Czyli tam tylko umowa o dzieło?

d@
@Alicja

Ja pracowałem chwile na umowe zlecenie a;e jak sie sprawdzilem to dostalem o prace bo tam kazdy dobry dostaje umowe i nikt nie robi na cz... i jest zus a w o dzielo chyba nie mazusu

Mateusz

Znalazłem tę stronę przeglądając sieć więc przy okazji napiszę tylko od siebie ze jako korzystający z usług Smartbud jednoznacznie stwierdzam że to firma nr1 jak dla mnie i z tego co wiem to większość tak myśli bo sam dostałem namiar na nich z polecenia znajomego któryemu wybudowali dom. Co do pracy w tej firmie to nie wypowiem się jako pracownik, ale jako inwestor wiem że nie trzymają takich pracownikow co dużo mówią a nic nie potrafią, a sam szef to łebski facet i dlatego rozwinął firmę i osiągnął poziom niedostępny dla większości. Tyle ode mnie

Grzegorz

Znam i polecam... Tak jak kolega Michał napisał ciężko innym ich dogonić więc będą pisać dziwne rzeczy, a na marginesie to wątpię aby jakiś dobry pracownik był tam niedoceniany bo firma zatrudnia dobrych na umowę o pracę i płaci stawki minimum rynkowe oraz w przeciwieństwie do innych ta firma zapewnia wszystkie narzędzia, ubrania robocze i wynagrodzenia wypłacane w 100% co tydzień itp i chyba nawet część ludzi dowozi do pracy na własny koszt więc zaoszczędzają na dojazdach, ale tego ostatniego nie jestem na 100% pewien czy nadal tak jest.

Firma jak najbardziej ok więc przeszkadza konkurencji. Myślę, że mocno inspiruje do wpisów.

XYZ

Witam, niestety nie opłaca się. Pan jest niezłym ściemniaczem, obiecuje ''gruszki na wierzbie'', stawka godzinowa w pracy niska, zatrudnia na umowy zlecenia.

Squn
@XYZ

Pracownicy to też nieźli ściemniacze bo obiecują że są odpowiedzialni i potrafią dużo wymagają stawki nie adekwatne do umiejętności więc może XYZ ujawnij dane niech wypowie się druga strona aby można było porównać dwie perspektywy chyba że Ty to jeden właśnie z tych a takich ludzi się nie trzyma w porządnej firmie bo najsłabsze ogniwo zawsze odpada bez obrazy

W opiniach 2 gwiazdki na 6. Dość niska ocena, ale brak komentarzy :( Czy ktoś może napisać jakąś opinię o współpracy z p. Krzysztofem i jego firmą?

Harit
@Anonim

Jak to dlaczego? Pewnie jakiś zawodnik który się nie sprawdził naklikał negatywy w złości a nie ma odwagi napisać komentarza. Ja za to mogę dodać coś od siebie bo znam firmę lecz w niej nie pracowałem osobiście ale na rynku ma dobre opinie jako pracodawca i wykonawca a zawsze znajdzie się ktoś kto musi ponarzekać. Budowali dla znajomego i jak byłem kiedyś na budowie to pracownicy chwalili robote a znajomy chwalił jakość firmy i jej szefa że jest konkretny i bardzo ogarnięty no i zna się na rzeczy. Nie jestem pewien bo już nie pamiętam ale sam chyba wziął ich z polecenia więc firma musi być dobra

Jerzy
@Harit

Uważasz, że negatywne komentarze zostawione na forum są krzywdzące dla firmy i sam masz o niej dobrą opinię. Smartbud zajmuje się budownictwem mieszkaniowym i remontami. Czy ten wątek odwiedzają pracownicy firmy i mogą napisać kilka słów o zatrudnieniu?

kabul

Pracowałem tam kiedyś na umowę o pracę i dobrze wspominam ten okres. Niezależnie od opinii bo zawsze będą podzielone fakt jest taki, że wypłaty są tam zawsze terminowe i nigdy nie było ani dnia spóźnienia, do tego można było wziąć zaliczki, więc nie można złego słowa powiedzieć. Co do umowy to też na początku na okres próbny dostałem zlecenie i dopiero jak się sprawdziłem była umowa o pracę, ale nikt nie pracował w tej firmie (usunięte przez administratora)i firma zawsze ma dużo zleceń więc nigdy nie było przestoju jak u innych, a to duży plus bo trudno w budowlance taka legalną pracę dostać.

Ilona
@kabul

Wiesz, terminowe wypłaty są już niejako podstawą - ale dobrze, że w Smartbud o to dbają. No i fajnie, że ostatecznie - jak ktoś się sprawdzi - to może spodziewać się stałej umowy. A jakieś szkolenia branżowe ma się tam od czasu do czasu?

abc
@Ilona

Szkolenia? Absolutnie nie a wielka szkoda

B4B
@Ilona

No nie wiem czy terminowe wypłaty są podstawą w branży budowlanej... Wydaje mi się że nie wiesz o czym piszesz bo ja mam inne doświadczenia i uwierz mi ze rzeczywistość jest taka, że może klika procent firm płaci terminowo lub w ogóle zatrudnia na jakąś umowę, zatem trzeba doceniać tych co dbają o ludzi i płacą systematycznie i dają choćby umowy zlecenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Gzyl Przedsiębiorstwo Budowlane Smartbud Krzysztof Gzyl - Stanowice

Krzysztof Gzyl Przedsiębiorstwo Budowlane Smartbud Krzysztof Gzyl
2.5/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Świebodzka 38
    58-150 Stanowice