Spółdzielnia Pokój

Bielsko-Biała

Opinie o Spółdzielnia Pokój

PijanaDoBólu

Pracowałam w spółdzielni ponad rok na umowę zlecenie. Ogólnie praca bardzo lekka i przyjemna, zarobki jako takie, na umowie napisane za pierwszą zmianę 60 zł za drugą 67 zł, nocki (jesli występują,sporadycznie, nieobowiązkowo) 75 zł na rękę , soboty i niedziele wolne. Osobiście uważam ze praca w spółdzielni nie jest pracą na dłuższą metę, pracują tam uczniowie (warunek konieczny do zatrudnienia) którzy chcą zarobić na studia czy na swoje drobne wydatki ,nie mówiąc o stałych pracownikach którzy są zatrudnieni tylko ze względu na to że posiadają grupę inwalidzką w inny sposób nie idzie sie tam dostać. Atmosfera SUPER, głównie ze względu na atmosferę było mi ciężko zrezygnować z pracy. Ogólnie bardzo polecam młodym osobom pracę-na przykład na okres wakacyjny, 2-3 miesiące. Na dłużej odradzam ze względu na formę zatrudnienia a (zlecenie) i ze względu na to że praca jest niestabilna ( są zamówienia-przyjmują, brak-zwalniają-do odwołania). Pozdrawiam serdecznie całą spółdzielnie w szczególności panią Manie z transwrapu 0 :)

Zostaw opinię o Spółdzielnia Pokój - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółdzielnia Pokój