Spółdzielnia Pokój

Opinie o Spółdzielnia Pokój

Pimpek Nowy wpis

Przecież co roku jest walne , co roku jest to samo czyli pani Prezes dostaje od pracowników zielone światło na kolejny rok urzędowania , więc do kogo macie pretensje , chyba do siebie .

Czy w Spółdzielnia Pokój wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Gabriela Nowy wpis

Jaka sytuacja w spółdzielni po minionym kwartale? Jednen Pan pisał, że nie ma kim stanowiska obsadzić. Ja jakoś nie widziałam teraz ofert pracy, albo cos przeoczyłam? Nie ma rotacji? I czy zmieniono cos w warunkach zatrudnienia albo są planowane jakieś zmiany do końca roku?

DorotkaD

Spółdzielnia już pracuje na 1 zmianę, zamówień jak na lekarstwo, firma chyli się ku upadkowi, ale to nie przeszkadza żeby kupić drukarkę za milion euro, nowy właściciel który kupi to za praktycznie darmo, będzie miał już całkiem fajnie wyposażoną firmę. (usunięte przez administratora) Tylko pamiętajcie że ktoś jeszcze musi na paletę układać i maszyny obsługiwać. ????????

Beata
@DorotkaD

"już"? czyli od kiedy doszło do przejścia na jedną zmianę? ile osób wcześniej w takim razie pracowało a ile teraz? Ciekawa także jestem czy organizacyjnie wobec tego coś się zmieniło pod względem procesów i tak dalej?

AndrzejJ
@Beata

Została garstka gotowaczy, w porównaniu do tego co było wcześniej to nie ma nawet kim obłożyć dwie zmiany. Czasy spółdzielni się już skończyły, szkoda że Dorota w taki sposób chce uwalić firmę która tyle czasu istniała. (usunięte przez administratora)ze wsi zawsze wyjdzie, wieś z (usunięte przez administratora), nigdy.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Spółdzielnia Pokój? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Spółdzielnia Pokój? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

KBBa

Czyto prawda że firma nie wypłaca wynagrodzeń ? Bo mój kolega który pracował tam od listopada 2022 nie dostał wypłaty. Szef podobno mu mowił że dostanie wyrównanie w stycznou 2023 a nic nie dostał ? To jak to jest firma działa niezgodnie z prawem ?

Beata
@KBBa

chodzi o zakład cukierniczy czy poligraficzny? dodatkowo ciekawa jestem czy ten wspomniany problem do dziś został jakkolwiek rozwiązany o ile faktycznie jakieś komplikacje z wypłatami występowały. brak odniesienia się do pytania jeszcze bardziej zastanawia

Zenon

W spółdzielni zaczęły się zwolnienia grupowe, Dorota przygotowuje grunt pod nowego kupca z krajów bliskiego wschodu. Dorota niczym premier naszego kraju, uwali wszystko.

@Zenon

W końcu, po wielu latach walk, nieprzespanych nocy, nastał ten dzień, Ela w końcu poszła tam, gdzie miała już dawno iść. W końcu.

Zatrudniają bez umowy o pracę, bez umowy- zlecenia, jeśli podpisuje sie umowę- zlecenie, majstrowa nie daje drugiego egzemplarza pracownikowi. Zwalniają bez uprzedzenia, bez zapowiedzi, bez wyjaśnień, z godziny na godzinę. Po dniu pracy mówią, aby zdać ubranie robocze i nie przychodzić.

Witek

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Macie tak dobrą pracę i stąd brak wpisów?

@Witek

Raczej cisza, bo ludzie trzęsą portkami, bo za chwilę puste ściany zostaną.

jakiś gośc
@Mirek

dzień dobry, proszę o kontakt na mail marcin_plot@wp.pl - mam kilka pytań i poszukuję byłych pracowników tej firmy w celu zatrudnienia ich u mnie.

@jakiś gośc

Tylko licz się z tym że ludzie już za(usunięte przez administratora) nie będą robić, chcesz to Ci recepturę mogę sprzedać na krówki.

@jakiś gośc

Witam co to za praca

Jurek

@Stachu a skąd taka opinia? Czemu denerwować?

Może nowy?

Witam. Jak obecnie wygląda sytuacja firmy poszukuje pracy i widzę że maja oferty na produkcje. Jest sens czy firma upada i szukać czegoś innego

Nosacz Kurła
@Może nowy?

Co się z firmą dzieje to chyba nikt nie wie. Aplikować możesz ale nie łudź się że dostaniesz to proponowane 2800-3200 netto. Z tego co wiem to potencjalni nowi pracownicy to albo po jednym dniu rezygnują albo muszą ich wywalić bo takie lebiody. Ale nie ma się co dziwić jak po miesiącu dostaniesz max 2k na rękę ???? Więc nikt "normalny" tam nie chce pracować.

@Może nowy?

Daj sobie spokój, szkoda się denerwować

Olga

@Mirek to pracownicy aż tak się boją szefa ?

Myszka
@Olga

Co ze zleceniami? Będą jakieś w najbliższym czasie?

Anatol

Trochę niepokojące są te informacje, przymierzałem się starać o pracę w firmie.

@Anatol

Szukaj czegoś innego, szkoda czasu na tą firmę.

Jaka atmosfera jest między działami w Spółdzielnia Pokój?

Stachu

Atmosfera taka że premii na święta nie ma, niby 3 mln zł strat mają, ale kasa na nowe maszyny jest, co śmieszniejsze zamówień jak na lekarstwo, więc po co komu nowe maszyny? Kwestia czasu jak ktoś to kupi za bezcen. Koleś się zwolnił a pani prezes (celowo z małej litery) dre ryyja że przecież dostał 160 zł podwyżki, śmiech na sali.

Rybka

Czy ktoś tam jeszcze robi,co pracował z Agnieszką Majcher? Wiecie,czemu się zwolniła? A tak poza tym jaka atmosfera tam panuje? Jak zarobki itd?

@Rybka

Zarobki jak w latach 90 poprzedniego wieku.

jakiś gośc
@Mirek

Ile jest zmian w Spółdzielnia Pokój?

Mirek

To zależy od tego czy są zamówienia, bo jak wiadomo dział handlowy w tej "firmie" to zakrawa o bareizm, powoli spółdzielnia chyli się ku upadkowi, niestety ale taka prawda, obecna pani (mała litera świadoma, gdyż na taki tytuł to sobie trzeba zasłużyć) prezes swoim zarządzaniem i lejwodnictwem, zastraszaniem za chwilę uwali ten zakład z tak długą tradycją w Bielsku.

Patrycja

Czy po nowym roku stawka się zmieniła czy nadal jest taka sama ?

gość

Czy są jakieś przyjęcia do pracy dla niepełnosprawnych

Helga

Wiecie może coś o ewentualnej pracy w firmie?

Mechanik

Jeśli ktoś jest głupi, ale silny, odnajdzie się tam bez problemu. Ci mądrzejsi albo się zwolnili albo "prezeska" ich usunęła, żeby się pośmiać to polecam, bo "zarząd" to istny kabaret, jako praca na dłuższą metę, nie koniecznie.

mechanik 2
@Mechanik

dziwny nick,przecież ja tego nie napisałem,spedziłem w firmie prawie 20 lat i nie żałuje,bo to był fajny okres w moim życiu,jakbym miał oceniać tą firmę to daję 5

Erotoman
@mechanik 2

5 ale w skali od 1 do 10 ???? Firma dramat, nikt nie ma odpowiedzialności za nic, Pani, wróć na Panią to trzeba zasłużyć prezes myśli że jest najmadrzejsza, ma w głębokim poważaniu to co się do niej mówi, mówiło, ludziom się nie długo oczy otworzą to na taczkach ja wywioza.

Kamil
@Erotoman

Z Twojej wypowiedzi wynika, że nie jesteś zadowolony z atmosfery w pracy i relacji z kierowniczką. Czy spokojna i merytoryczna rozmowa z przełożonym mogłaby przynieść jakieś zmiany? Wszystkie niedogodności w pracy można zawsze wyjaśnić i dzięki temu zmienić coś na lepsze. Czy - będąc pracownikiem firmy - można liczyć na szkolenia albo kursy dokształcające? To ważne dla pracownika, jeśli może się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje.

potencjalny
@Kamil

Jak tam sytuacja na produkcji? Są przyjęcia? Firma się rozwija?

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Pokój - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Pokój?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Pokój tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółdzielnia Pokój?

Spółdzielnia Pokój