BUNDY Dawid Sudnik
counter
2 19 24 5 1
Eryk Nowy wpis

@Stały klient Skąd taka informacja? Na stronie firmy nic nie ma o tym!

Stały klient Nowy wpis

Słyszalam ze sklepy się zamykają. Mowily o tym sprzedawczynie głośno na sklepie. Szkoda lubiłam tam kupować. W moim mieście też na witrynie okienne jest kartka likwidacja sklepu, która jest tam kilka miesiecy.

Natalia Nowy wpis

Mają tanie i bardzo wygodne buty

Filipek Nowy wpis

@Xyz Niestety wszystkie firmy tak postępują z umowami

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Xyz

Jestem pracownikiem tej firmy, odradzam każdemu! Umowa zlecenie na ponad 5 miesięcy, wypłata 10 tak jak deklarowała kierownik regionalna zdarzyła mi się raz! Poza tym zawsze spóźnienie! Wszystkim zajmuje się pracownik, łącznie z płaceniem rachunków! Zanim zadzwoni się do kogos z góry, trzeba nastawić się na niezadowolenie ze sie im przeszkadza. Z całego serca odradzam

@Xyz

Piszesz o tym, że w firmie podpisywana jest umowa zlecenie na czas pięciu miesięcy - a co później? Czy jest ona odnawialna, czy można już liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony? Dobrze byłoby, gdybyś napisał coś więcej na ten temat na forum. Czy duże są te opóźnienia, o których mówisz, czy raczej niewielkie?

Xyz
@Agnieszka

Następnie przedłużana jest umowa na czas określony, lecz jest to 2-3 miesiące, tak wiec nigdy nie wiadomo czego można się spodziewać. Raczej niewielkie, aczkolwiek są.

aga

Sklep PARA w częstochowie to porażka. Panie które tam pracują, gdy szukalam rozmairu oskarżyły mnie o kradzież i na caly sklep powiedziały” a co pani tam robi” jak chciałam przymierzyć buta pani powiedziała mi że najpierw musze kupić stopkę za 2 zł… kiedy przymierzałam buta pani stala z założonymi rękami na biodrach i kręciła głową… kiedy już chcialam je kupić pani zaśmiała się i spytala czy chce kupic stopki czy buty.. ręce opadają juz nigdy tam nie przyjdę. Wszytskie moje znajome zostały „obsłużone” bardzo podobnie, nie wiem kto tym zarządza kto wybiera ekspedientki ale na pewno trzeba coś z tym zrobić !!!!!!

kicia
@aga

Widzę że w prawie każdym mieście coś jest nie tak z obsługą , w Piszu jest podobnie nie zdąży się wejść do sklepu to panie na żywca obgadują klientów , zamiast pomóc znaleźć numer buta ( są zajęte rozmowami ) jedna wielka porażka . A chyba przez te panie to i sklep upada bo wisi plakat o likwidacji sklepu

Agnieszka

Większość opinii, które pojawiły się do tej pory w tym wątku, pochodzą od klientów firmy - są one również ważne, bo też składają się na obraz danego przedsiębiorstwa, ale może zechciałby wypowiedzieć się także ktoś z pracowników firmy? Jakie warunki oferowane są Wam przez BUNDY Dawid Sudnik? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Białko

Buty z sieci swietne.Kupilam juz kilka par,są bez zarzutu.Ogromnie boleję nad tym,ze w moim miescie sklep zlikwidowano.

Agnieszka

A co możecie napisać o BUNDY Dawid Sudnik jako pracodawcy? Jesteś zatrudniony w tej firmie? Napisz nam więcej o panujących warunkach pracy. Jakie pozytywy dostrzegacie w pracy? Jakie macie doświadczenia z firmą?

Ania

Buty mi sie popsuły jedne tego samego dnia aa drugie po 3 lub 4 dniach !! I oby dwie pary butów w jednym przyjeli reklamacje w drugiej nie .. Wstyd!!! Juz 3 pary kupie u pana .. musze isc do szewca i on mi to zrobi porządnie ale bede musiala zaplacic ..powinniscie sie wstydzic ..

maja

ale jak to, rozumiem, że masz paragon do okazania?

Bernadeta

UWAGA! Nie przyjmują reklamacji, wymiany na inny model pomimo tego , że zakupiłam obuwie dwie minuty temu (nie wymieniają na inny model-droższy od poprzedniego) takiego czegoś nie ma już w żadnym sklepie w którym do tej pory kupowałam. W Pyskowicach obsługa chamska,niesympatyczna. Nie polecam

Pracownik ale nie z Częstochowy

Też pracuje w tej firmie ale nie w Częstochowie, spotkalam się z zła opinia Pań której są tam ekspedientkami. Klientki były zaskoczone zła postawą sprzedawczyn i zdecydowanie wola odwiedzac sklep w innym miasteczku

klientka,

W elblągu na ul Odrodzenia pracuje w sklepie pani która ma wyrok w zawieszeniu, jak pracodawcy mogą przyjmować takie osoby do pieniędzy, SZOK!!

pracownica

zgadzan sie w 100 procentach jest to jedna wielka rodzinna firma w ktorej nie ma nawet sie komu poskarżyć bo kontakt jest tylko z menago a sam szef jest niedostepny dla zwyklego pracownika ,a co do pensji to nie wiadomo jak ja obliczaja bo nigdy paska wyplat nie dostalam.Okropna firma odradzam wszystkim zatrudniania sie a reklamacje rozpatruje menager na zapleczu i od jego humoru zalezy czy uzna czy nie.Zastraszenie i traktowanie czlowieka jak robota .

To ja pozwolę sobie napisać opinie o pracy w tym miejscu. Jeśli nie ma się znajomości to jest coś okropnego. Zwlekają z wypisaniem umowy o pracę - na każdym szczeblu; mimo, że pracuje się na tym samym stanowisku (nie piszę o pracy w sklepie) uprzywilejowani są znajomi i mają lepsze stawki finansowe; dziewczyny w sklepie są zastraszane, uznają politykę, że jeśli się nie ma do czego przyczepić to trzeba coś znaleźć, bo nie pracują wydajnie; każą podpisywać bezpodstawne pisma o odpowiedzialności materialnej, mało tego, potrafią potrącić z pensji choć nie mają takiego prawa; jeśli w czymś się nie spodobasz, albo szefowi albo jego "nadgorliwej/nadgorliwemu" pracownicy/pracownikowi, to znajdą lub wymyślą coś, żebyś z nimi już nie współpracował. Jeśli chodzi o wcześniej wspomnianą nadgorliwą osobę, to samemu szefowi też robi koło pióra w zmowie z niektórymi osobami, czego on oczywiście nie widzi. Są nie słowni! uważać, nie umawiać się w żadnym wypadku na tzw. "dżentelmeńską" umowę. W skrócie - jedna wielka "rodzinna" firma, w którą nie polecam wstępować.

niezadowolona

Na wstępie porusze temat obsługi w PISZU .panie tam pracujące są bezczelne ,chamskie ,wchodząc do sklepu już widać jak szepczą na klienta a zwłaszcza pani w okularach to jest wielka porażka dla tego sklepu a co do reklamacji szkoda słów!!!!!!!!! NIE POLECAM KUPOWAĆ W TAK NIEMIŁYM SKLEPIE

aisa

Sklep w Częstochowie PARA ma okropną obsługe!! jak takie osoby mogą pracować z ludzmi!!! to jest nienormalne

potraktowany jak śmieć

Pierwsza reklamacja nieuznana, po dwóch tygodniach ponowiłem reklamację i opisałem dokładnie co reklamuję. Otrzymałem odpowiedź krótką,identyczną jak w przypadku pierwszej: "Reklamacja nieuznana" czyli rozumiem to tak: nie jestem dla nich osobą godną dyskusji kupiłem moja sprawa. Bezczelność i jeszcze raz bezczelność.

ola

Obuwie tandetne pęka obok szwów nie przyjmują reklamacji!!!

Ania
@ola