Kaprys

Bielawa

Opinie o Kaprys

meduza

dość ostre słowa i dość ostra/ mocna ocena firmy Kaprys @Anitzzzz2 A możesz podać wiecej szczegółów, co konkretnie Ci sie jeszcze nie podobało. Bo swego czasu widziałam ofertę na asystentka sprzedaży do Inowrocławia i myślałam nawet nad aplikowaniem

Anitzzzz2

No niestety nic się tam nie zmieniło cigle wykorzystują ludzi inspekcja pracy i sanepid na te stanowisko mięsne syf kiła i mogila ...

klientka

Wyzysk człowieka za marne grosze.Właściciel sklepu Kaprys w Bielawie wykorzystuje ludzi,obiecuje umowy i nie daje.Nie płaci podatków,ani ubezpieczenia za pracowników.Dorabia się na plecach innych.Kolejny sklep otworzył(4 z koleji)a ludziom nie podwyższa nawet tej najniższej wypłaty.Za 200 godzin ludzie maja płacone 1300zł.

Szukasz pracy?

krzysztof

Wszystko co napisała poprzedniczka to prawda, powinna się wziąć za to inspekcja pracy to może się to zmieni. Tak naprawdę praca w tym sklepie to praca na czarno.

klientka

W sklepie Kaprys w Bielawie.ludzie pracują za 6,5 na godzinę.Pracodawca nie daje umów o pracę (usunięte przez administratora). Za pracę w niedzielę płaci normalną stawkę,chociaż powinien płacic 100%.albo dzień wolny powinien byc płatny,a pracodawca daje dzień wolny ale bezpłatny i to z wielką łaską.Gdy jest inwentaryzacja to pracownicy pracują normalnie w ten dzień,a pózniej zostają po pracy do białego rana i też za 6,5.Nie ma mowy o zapłaceniu za nadgodziny lub za pracę w godzinach nocnych.(usunięte przez administratora) Dlaczego na takich pracodawców nie ma sposobu,robią co chcą z ludżmi,a jak się komuś nie podoba to do widzenia potrafią jeszcze powiedziec.

Zostaw opinię o Kaprys - Bielawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaprys