Opinie o Sklep Kaprys Sklep Kaprys Ii Leżak Dębki Rafał Necel w Reda

Sklep Kaprys Sklep Kaprys Ii Leżak Dębki Rafał Necel
counter
3 10 13 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Sklep Kaprys Sklep Kaprys Ii Leżak Dębki Rafał Necel?

Lololo Nowy wpis

Pracowalam w kaprysie i nie polecam!! Na poczatku mila atmosfera.. Ale później sie wszystko zmienilo. Kierowniczki mysla,że sa nie wiadomo kim, nie wyplacaja pieniedzy, a jak juz wyplaca to oczywiście zostaniecie (usunięte przez administratora) bo kierowniczki liczyc nie potrafia. ???? magazyny zawalone alkoholami... Takiego brudu i syfu nigdzie w sklepach nie widzialam jak w tych kaprysach!!! W jednym sklepie w Bielawie w kaprysie kierowniczka kazala myc stare mieso. ???? rzeczy przeterminowane leza na polkach.. Nawet po inwentaryzacji ???? szef sie tym nie interesuje! nie polecam tam pracy.. Jesli chcesz pracowac za psie pieniadze i traktowana jak g....to idz tam. Wizyta sanepidu na pewno by sie przydala w kilku kaprysach w Bielawie.

Sara Nowy wpis
@Lololo

To po co tam poszłaś do pracy jak tak źle tobie było?

Miła Nowy wpis

Pracuję w Kaprysie i wcale tak nie jest z tych opinii co tu wyczytałam.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 554 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Kaprys?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Marcin

Jakie są wymagania na stanowisko asystenta sprzedaży? Czy bez doświadczenia, ale z wykształceniem jest szansa na przyjęcie?

Klient

Praca na początku w porządku, po inwentaryzacji próbowali oskarżyć mnie o kradzież ponieważ wyszły duże straty, praca jak każda ale niemiła atmosfera, więcej tam kierowników niż zwykłych pracowników więc każda pani poczuwa się jakby była niewiadomo kim, nigdy bym tam nie wróciła. Magazyn brudny zawalony w większości piwem i wódka nie było do niczego dostępu prawie

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja Kaprys na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób zamieszkałych Bielawa i okolice oraz poszukujących zatrudnienia.

meduza

dość ostre słowa i dość ostra/ mocna ocena firmy Kaprys @Anitzzzz2 A możesz podać wiecej szczegółów, co konkretnie Ci sie jeszcze nie podobało. Bo swego czasu widziałam ofertę na asystentka sprzedaży do Inowrocławia i myślałam nawet nad aplikowaniem

Anitzzzz2

No niestety nic się tam nie zmieniło cigle wykorzystują ludzi inspekcja pracy i sanepid na te stanowisko mięsne syf kiła i mogila ...

klientka

Wyzysk człowieka za marne grosze.Właściciel sklepu Kaprys w Bielawie wykorzystuje ludzi,obiecuje umowy i nie daje.Nie płaci podatków,ani ubezpieczenia za pracowników.Dorabia się na plecach innych.Kolejny sklep otworzył(4 z koleji)a ludziom nie podwyższa nawet tej najniższej wypłaty.Za 200 godzin ludzie maja płacone 1300zł.

krzysztof

Wszystko co napisała poprzedniczka to prawda, powinna się wziąć za to inspekcja pracy to może się to zmieni. Tak naprawdę praca w tym sklepie to praca na czarno.

klientka

W sklepie Kaprys w Bielawie.ludzie pracują za 6,5 na godzinę.Pracodawca nie daje umów o pracę (usunięte przez administratora). Za pracę w niedzielę płaci normalną stawkę,chociaż powinien płacic 100%.albo dzień wolny powinien byc płatny,a pracodawca daje dzień wolny ale bezpłatny i to z wielką łaską.Gdy jest inwentaryzacja to pracownicy pracują normalnie w ten dzień,a pózniej zostają po pracy do białego rana i też za 6,5.Nie ma mowy o zapłaceniu za nadgodziny lub za pracę w godzinach nocnych.(usunięte przez administratora) Dlaczego na takich pracodawców nie ma sposobu,robią co chcą z ludżmi,a jak się komuś nie podoba to do widzenia potrafią jeszcze powiedziec.

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep Kaprys Sklep Kaprys Ii Leżak Dębki Rafał Necel - Reda

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Sklep Kaprys Sklep Kaprys Ii Leżak Dębki Rafał Necel