Ekonorm Gitec

Pyskowice

Opinie o Ekonorm Gitec

baba

to stricte techniczna branża, wąskie grono super fachowców

hb
@baba 15.05.2016 20:31
to stricte techniczna branża, wąskie grono super fachowców

chyba cię pogniotło

owl

Firma z potencjałem i sporo ludzi włożyło w nią swoje serce, głównie pracownicy. Niestety na tym się kończy. Pracowałem tam kilka lat i teraz wiem, że zmarnowałem sporo czasu. Ogólnie nie polecam ze względu na sposób zarządzania i osoby zarządzające. Jak na tę branżę to zarobki średnie. W firmie większość nowych osób nie wytrzymuje dłużej niż 3 miesiące.

Marek

Pracowałem tam, Zgadzam się z ex pracownik, tylko na chwilę i jak najszybciej szukać nowej pracy uciekać

ex pracownik

Niesamowite, że po latach nadal króluje 'ludek' na stronie głównej :) Kilka słów o firmie: atmosfera ciężka, jak ktoś wyżej napisał, właściciel i jego najbliższa współpracownica nie mają kompletnie żadnego szacunku do pracowników i wdrażają swoje chore pomysły. Co do kasy - jako przedstawiciel trzeba się najeździć, ale da się finansowo wyjść na swoje, chociaż zbyt różowo nie jest. Ogólnie - może być jako pierwsza praca po studiach lub 'z braku laku' - ale gdy tylko jest okazja, zmieniać na coś lepszego.

Anonim

Nie ma co się rozpisywać bo moderator i tak usunie.Firma nie jest wart aby się nią interesować jako miejscem pracy.

DD

Z treści wnioskuję,że znalazła się następna mądra osoba ( bez urazy tych co jeszcze tam pracują)która zdecydowała się aby opuścić to BAGNO.Każdy kto odchodzi z tego miejsca ( trudno to nazwać Firmą) zastanawia się czy warto było opóźniać swoją decyzję a zazwyczaj dochodzi do wniosku ,że NIE.Gratuluję! Najlepiej to mają się tam zwierzęta ,rybki i Panie usług czystościowych.

były pracownik

Ekonorm-Gitec jest to najgorsza ze wszystkich możliwych firm handlowych w jakiej można się zatrudnić. Rozdmuchane Ego właściciela-PG, oraz zwariowane pomysły jego wiernej pomocnicy i nie tylko-AG powodują że praca staje się koszmarem, a pracownik pomiotłem. Kto w to nie wierzy niech sam spróbuje tej satysfakcji jaką daje odejście z tej firmy i się w niej zatrudni,

nie

Nie polecam.

znawca tematu

( usunięte przez administratora ) Ja wolałbym sprzedawać skarpetki na straganie niż znów dostać się do nich na inżynierskie stanowisko. Ale jeśli ktoś zyje marzeniami o pracy w "szwajcarskiej firmie" to niech próbuje. Szybkie i bolesne zderzenie z rzeczywistością gwarantowane.

ss

dopiec komuś chyba żarty sobie stroisz to wszystko święta prawda wiem doskonale co pisze

Dariusz

ss, serio? Czy piszesz, by komuś dopiec? Ile normalnie przysługuje przerwy, nie macie poblokowanych takich rzeczy jak gry, czy facebook na komputerze? bilingów nie sprawdzają?

Nie jestem żadnym człowiekiem pana(usunięte przez administratora). Nie wiem nawet kto to... To wiecie jak jest z przerwami w ekonormie?

Ile przerw przysługuje jak się pracuje w Ekonorm i czy wszystkie są płatne? Bo ostatnio miałem 15 min płatnej i 30 min bezpłatnej na 8h, jak jest tutaj?

Fifi

zorientowany, no, a co jak nie rozumiem polityki firmy i ludek Ekonorm Gitec jest mi obcy? Zwolnią mnie? Naganę dostanę? Mam czas by poznać go do jutra albo pożegnam się z premią?

poważnie byliście odpytywanie z tego motywu co oznacza ?;/ tuż to śmieszne a czy tak jest nadal czy cos sie zmieniło?

jk

znawca tematu, jak to pytają z ludka? W czasie pracy? Co jak ktoś nie znał odpowiedzi? Może to dzieło szefa ;). Na rozmowie o pracę też potrafią o to zapytać? Czy o co pytają?

jk

Ojej, czyli chodzi o firmę z ludkiem rysowanym pewnie w paintcie na stronie głównej? Nie mają zakładki kariera, to gdzie mają swoje oferty? Bo chciałbym porównać. Jak się tam załapaliście?

jk

Powaznie to nowość? Zakres obowiązków: realizacja i obsługa projektów inwestycyjnych w obszarze Ochrony Środowiska, przygotowywanie dokumentacji związanej z Ochroną Środowiska dla klientów przemysłowych, inicjowanie oraz budowanie kontaktów z Klientami, utrzymywanie dobrych relacji z Klientami, praca z bazami danych: sporządzanie raportów, sporządzanie wniosków o wydanie pozwoleń na korzystanie z poszczególnych komponentów środowiskowych, praca z programem CRM oraz pakietem Office, Nikt tak nie pracował? Nie wiecie na ile można liczyć?

jk

znawca tematu, rozumiem, że Ty już w ekonorm nie pracujesz? Masz na nich jakiegoś haka, czy coś w tym stylu? Ps. Ktos pracował jako Specjalista projektant? Warto?

Jakie konsekwencję sa z tych nagan? ( usunięte przez administratora ) co jeszcze było nie tak w ekonorm?

To znaczy na jaka kwote orientacyjnie można liczyć w ekonorm gitec? Bedzie 2-3 z przodu? Jakies szanse na podwyżkę, czy nie bardzo?

zorientowany, dzięki za odpowiedź, chyba podziękuje Ekonorm Gitec w takim razie. Dziwi mnie jedynie co tam trzyma pracowników? Może jakieś mega szanse na rozwój zawodowy?

zorientowany, a możesz napisac kilka przykładów? Jak wygląda to gnojenie w ekonorm gitec dokładnie? Poniżają? Nie płaca kasy? Dają kary?

Spec tech

Spróbuj, daję 1002%, że za 3 mies podzielisz opinię większości na tym forum. Pzdr.

Ktoś

Proste!Opinie to raczej piszą osoby ,które się zwolniły a nie ,które tam pracują.Na stronie internetowej to sa zawarte informacje sprzed 30lat,czyli mocno nieaktualne.Nie masz pracy to szukaj jej dalej ale nie w tym miejscu.

Marek_2

Czytanie ze zrozumieniem, to widać rzadka dziś umiejętność. Życzę udanej rekrutacji do Ekonorm-u.

No, ok przeczytałem, ale Ty np. pracowałes ponad 10 lat temu! To chyba się pozmieniało, bo nie wierze, by ludzie chcieli tak pracować przez 10 lat. Chyba jest trochę lepiej, nie? Powaznie wszyscy tacy niezadowoleni, to co Was tam trzyma?

Czyli nie polecacie Ekonorm Gitec na dłuższą metę? Te szkolenia były pełnopłatne? Jaką umowę dają na starcie?

Zostaw opinię o Ekonorm Gitec - Pyskowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekonorm Gitec