Pold-Plast sp. z o.o. Systemy Dachowe

Kraków

Opinie o Pold-Plast sp. z o.o. Systemy Dachowe

Nowy

Wysokich zarobków ? Powiedz jakie to są zarobki na pracy w delegacji u nich . Dla leniuchów nigdzie nie ma miejsca wszędzie trzeba pracować . Jakby było tam tak w miarę ok to ponad połowa kadry nie byłaby ze wschodu taka prawda .

Marek

ODRADZAM PRACĘ w TEJ FIRMIE! Małe zarobki (dla nieleniuchów uczciwie pracujących znających wartość pracy którą wykonują) , ogólnie niemiła atmosfera.Ogólnie Nie POLECAM wartościowym i normalnym osobom szukającym pracy jako dekarz.

Polecam firme. Wysokie zarobki zarówno dla pracowników z Ukrainy którzy angażują się w prace oraz dla innych którzy chcą pracować a nie ściemniać. Nie ma tam na pewno miejsca dla leniuchów jednak jak pracujesz i myślenie nie sprawia ci bólu to śmiało można podjąć prace. Jeżeli nie wyróżniasz się w pracy to pracujesz za kiepska stawkę. W przeciwnym przypadku w miarę Ok

Nie polecam tej firmy straszni kombinatorzy i oszuści . A atmosfera w tej firmie lepiej nie mówić można siwizny dostać .

much

nie polecam, banda partaczy i bezczelnych oszustów, szczególnie serwis.

Bogdan
@zainteresowany 23.12.2016 11:34
Proszę o konkretne uwagi a nie ogólniki. Co było nie tak jak należy?

Jeśli zamierzasz prosić się o swoje pieniądze to zapraszam . Rzekomo księgowa się pomyliła podczas przelewu co innego było mówione co innego na koncie . Pracuje tam dużo Ukraińców którzy zapierdzielają jak białe murzyny za marną stawke i mrożą pensje dla Polaków :/

KB
@much 12.12.2016 21:30
nie polecam, banda partaczy i bezczelnych oszustów, szczególnie serwis.

Dla mnie opinia nieprawdziwa. Pold Plast to rzetelny wykonawca dachów płaskich. Dla mnie sprawdzony wykonawca.

Firma krzak...

Zostaw opinię o Pold-Plast sp. z o.o. Systemy Dachowe - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pold-Plast sp. z o.o. Systemy Dachowe