Opinie o Pold-Plast Systemy Dachowe Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pold-Plast Systemy Dachowe Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pold-Plast Systemy Dachowe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pold-Plast Systemy Dachowe Sp. z o.o. w Kraków

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Pold-Plast Systemy Dachowe Sp. z o.o. na Kierownik Robót? 13 listopada ogłoszenie na Pracuj.pl.

Anonim Nowy wpis

Na jakie wynagrodzenie mogą liczyć kandydaci

Administrator Nowy wpis

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na Przedstawiciel Handlowy w Pold-Plast Systemy Dachowe Sp. z o.o.? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Jak dużo osób pracuje w Pold-Plast Systemy Dachowe Sp. z o.o.?

Kierownik

Na ten moment Pold-Plast zatrudnia ponad 100 pracowników fizycznych

Jan
@Kierownik

Czy pracownicy fizyczni mogą liczyć na jakąś umowę czy pracują cały czas na czarno?

@jaa Nowy wpis
@Jan

Wszyscy pracownicy zatrudnieni są w oparciu o umowę.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Pold-Plast Systemy Dachowe Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik robót budowlanych - Inżynier budowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
anon

na jakie zarobki mozna liczyć jako pracownik fizyczny

Dysponujecie jakimiś informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem w Pold-Plast sp. z o.o. Systemy Dachowe. To coś, co może okazać się bardzo ważne dla innych użytkowników.

Abc

Doświadczony kierownik projektu po około 7 latach zarobi tam 4000zl na rękę ale pracy jest pełno. Prezesi uważają się za niewiadomo kogo. Roboty biurowej jest bardzo dużo. Jako kierownik budowy jest się 5 dni poza domem i zjeżdża do domu tylko na weekendy. Pracownicy fizyczni to prawie sami Ukraińcy. Malutkie biuro zorganizowane w domku jednorodzinnym. W biurze zatrudniona prawie sama rodzina i przyjaciele.

@Abc

Nie słyszałem żeby komuś płacono za doświadczenie. Można mieć 30 lat doświadczenia i z niego nie korzystać - mówić do podległych pracowników idźcie i róbcie... Jak Polacy nie chcą pracować bo dostają 500+ to trzeba zatrudniać Ukraińców. Biuro klimatyzowane, dwukondygnacyjne z piętnastoma stanowiskami do pracy. Nie słyszałem o koneksjach rodzinnych w biurze bo ich nie ma. Z rodziną to się najlepiej na zdjęciach wychodzi... Moja opinia jak najbardziej pozytywna

Danuta

@NY, czy jesteś pracownikiem firmy Pold-Plast Systemy Dachowe? Może rozwiniesz swoją wypowiedź i napiszesz coś na temat warunków zatrudnienia? Jak je oceniasz? Jaki typ umowy jest oferowany pracownikom? Czy oprócz wynagrodzenia można liczyć na premie świąteczne lub dodatkowe profity? Jaka ogólna atmosfera panuje w firmie? Zachęcam Cię do aktywności na forum, gdyż będzie to pomocne dla osób poszukujących pracy w Krakowie.

New one

Jak się niszczy sprzęt firmowy przez swoją bezmyślność to ponosi się tego konsekwencje.

@New one

@New one najgorsze jest to że jeszcze nie jeden się o tym przekona i jest to bardzo smutne☹️ też popieram tego poszkodowanego

NY

Bardzo smutne jest to, że większość osób nie wie co to odpowiedzialność pracownicza, w tym przede wszystkim odpowiedzialność materialna. Najgorsze to, że takich osób jest coraz więcej...

Danuta

Co obecnie dzieje się w firmie Pold-Plast Systemy Dachowe? Czy posiadacie jakieś informacje o aktualnych rekrutacjach? Jak wygląda proces kwalifikacyjny? Jak przebiega rozmowa o pracę? Co jest zagwarantowane nowemu pracownikowi przez firmę? Zachęcam do wypowiedzi w tym temacie. Pomoże to osobom zainteresowanym pracą w Pold-Plast.

Wysokich zarobków ? Powiedz jakie to są zarobki na pracy w delegacji u nich . Dla leniuchów nigdzie nie ma miejsca wszędzie trzeba pracować . Jakby było tam tak w miarę ok to ponad połowa kadry nie byłaby ze wschodu taka prawda .

Ddd
@Nowy

Kolego połowa kadry jest ze wschodu ponieważ maja wysokie zarobki w tej firmie wiec i pracują.

ODRADZAM PRACĘ w TEJ FIRMIE! Małe zarobki (dla nieleniuchów uczciwie pracujących znających wartość pracy którą wykonują) , ogólnie niemiła atmosfera.Ogólnie Nie POLECAM wartościowym i normalnym osobom szukającym pracy jako dekarz.

Polecam firme. Wysokie zarobki zarówno dla pracowników z Ukrainy którzy angażują się w prace oraz dla innych którzy chcą pracować a nie ściemniać. Nie ma tam na pewno miejsca dla leniuchów jednak jak pracujesz i myślenie nie sprawia ci bólu to śmiało można podjąć prace. Jeżeli nie wyróżniasz się w pracy to pracujesz za kiepska stawkę. W przeciwnym przypadku w miarę Ok

Nie polecam tej firmy straszni kombinatorzy i oszuści . A atmosfera w tej firmie lepiej nie mówić można siwizny dostać .

much

nie polecam, banda partaczy i bezczelnych oszustów, szczególnie serwis.

zainteresowany
@much

Proszę o konkretne uwagi a nie ogólniki. Co było nie tak jak należy?

Bogdan
@zainteresowany

Jeśli zamierzasz prosić się o swoje pieniądze to zapraszam . Rzekomo księgowa się pomyliła podczas przelewu co innego było mówione co innego na koncie . Pracuje tam dużo Ukraińców którzy zapierdzielają jak białe murzyny za marną stawke i mrożą pensje dla Polaków :/

KB
@much

Dla mnie opinia nieprawdziwa. Pold Plast to rzetelny wykonawca dachów płaskich. Dla mnie sprawdzony wykonawca.

Firma krzak...

Zostaw merytoryczną opinię o Pold-Plast Systemy Dachowe Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Pold-Plast Systemy Dachowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pold-Plast Systemy Dachowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Pold-Plast Systemy Dachowe Sp. z o.o.