Opinie o Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. w Tomaszów Mazowiecki

ojciec emilki emil z luneberhungiery boguratow

niska cała moja emilja twoja wojtek za dwa wory siana zbuduje ci pałać w wilanowie poniemieckim !!!zgoda pała!!!!

Gałczyńska Ola

a lała te Żydówki aż ziemia się trzęsła jak wchodziła na podorędzie!!a jaja były że chej:)))))w aushwitz wojciechu !!!w ashwit!!!

Gałczyński sb usa

a moja mamita też była kapo w obozie jeniecm Dahau nr 94215-00356/8

ozarski czy milczarek

i za to grzela dostał narkotyki na podorędziu ma je do dziś i podaje komu trza!:)a ja!!

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Mechanik ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Lalito-Pancho

jak tak to cofam te kapelusze murzyńskie na asado przeznaczone grzesiu jak muwisz to wynika z tego że twoja mama jest podobna do mojej mamci i tego co prowadził ten program z elżbietą jawdzikowską a jak muwisz ona ma ta twoja mama z domu dudulec?

Panie Lalito

Panie Lalito nie pastw się Pan wiecej nad tymi niedojdami z ubekistanu grzegorzem gałkie i tym jego psem wiernym markiem bukowskim i bukowskim samolocikiem gejkiem i nie każ ssać tych kupów i połykać tej kupki pochrząkują po tym jak świnki poradzieckie muły(tak mówią na nich w zargonie)i uważam to za BARDZO NIEDOŻECZY!!!!!!

von Lichtenstein

fryderyka prasałka wsadzić

marcych p-b

ona lubi to ze swoim kundelkiem buldoczkiem to robić zakłada dwie skarpety na przednie łapy i cheja od tyłu i mi każe to puźniej lizać świniuchna nie taka młoda bella z michałówka

ten ubowiec smierdziel

młody sorocki się przedstawił młodej belli kazi i pokazał co ma w kieszeni za prezerwatywe automatyczną-kręciołę inaczej (ona to lubi jak w refrenie tsa)oczywiście bez kapusi

czy grześ głab musiał zemżeć

a no musiał bo tak chciał moczanowski grześ tłumaczył dalej srał niż widział a ten grzesiek moczanowski i les piotrowski takie same łby poradzieckie czacha u szczytu olbrzymia i zwężka do dolnej żuchwy to pustaki ludziska taka jest prawda

biedny szlag boguracik-bello

hercia co tam malujesz w tych pamiętniku na podorędziu ?dupcio ty moja?ja juz dwa dni chodze z wywalonymi jajami a ty mnie omijasz córeczko ty moja gwiazdeczko uszuniu ładnie mów do jadziuni jak ją karmnisz czule mów jak skraóchna ja słucham!!!no to pa i czekam na leki z twojej łapięty do ust;)

smerf

Ewula pisze na swojim forum że ci tylko się ukłoni i da w łeb.ty smoku jeden

taksiaż nie perliczek zielok

bracie dołoże wszelkich starań aby ta gnida co tu mówić aby doszło do kontaktu eueu z beatką nie ewcią ziółkową wrobię ich oboje !!

tadeuszek koń benellito

syn ma w radomsku dług do zapłaty 234 zł tysie kto mnie wspomoże może ożara wycwancykuje jakiegoś misia na miljonik?i bede fertig

joszi 3

a bo bym zapomniał ten twój brat to niech sprzeda sobie rakiete kosmiczną albo kilo książek pijanica łachudra a rower co dostał od Jule to jest mój za płotem go znalazłem i tak masz mówić.

joszi 2

maciek cichaj cichaj i uciekaj tylko gatków nie zgób dana jańcowa ci pomoże andrzejkowi synu pomogła osiągnąć tytuł oficerski to i twojej judy pomoże kochasz mnie sytnuś no dostaniesz patyka zaraz go wydasz tylko dla mnie przyślij a to liste ci prześlę wieczorem NARA GM

joszi nie syn

co wy ludziska chcecie od tego darmozjada to był dziad jeden mój tata to się uczył jeden syn jest gajowym a drugi po szkole oficerskiej w psychiatryku mruczy i dwie młode żono-córy jeszcze wychował sobie ojczulek moszczurek-szukam swojej mamy zna ktoś?cuś?gdzieś?

lekaż ożarski janiec

a tam tanio kupili tą ulepiankę za 40-tysiecy złotych nie zielonych rubli

tadeuszek benwenido bienias

a co nie wolno mi ja tam żądze tam moje włości a wam (usunięte przez administratora) do tego!!!i tak ma być gnidy!!!żydy parszywe!!!!

sołtys inowłodza

a kto zerwał list pożegnalny na starym ryneczku zawieszony powiadamiający o śmierci Janka G a tadeuszek bella!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o.?

Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 319 ocen.
  • Piaskowa 120
    97-200 Tomaszów Mazowiecki
  • NIP: 7731591947 KRS: 0000019720

Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o.