Opinie o Pabemia Grupa w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pabemia Grupa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pabemia Grupa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pabemia Grupa w Warszawa

Michał Mazurek Nowy wpis

Współpracowałem z Panią prezes firmy Beatą Jachnis i nie miałem żadnych problemów z otrzymaniem zapłaty na umówiony czas, za wykonaną pracę. Państwo Jachnisowie są ludźmi o dużej wrażliwości społecznej, z zasadami oraz wysokiej kulturze osobistej, co w obecnych konsumpcyjnych czasach jest bardzo rzadkim widokiem. Nie wstydzę się również swojego prawdziwego imienia i nazwiska pod ww. opinią.

Marlena Nowy wpis

Jak się układa tu między pracownikami?

Aneta Nowy wpis

Pracujesz w Pabemia Grupa? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć obecnie pracownicy?

fanka

no ale wystarczy google użyć i już wiadomo że działacie od 1991 i czym się zajmujecie:* czy nadal macie swoja siedzibę w Warszawie czy coś się zmieniło?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Pabemia Grupa? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
NutriClinic vs Pabemia sp z o o sp K

Szanowni Państwo, dziękujemy za opinie. Pragniemy zwrócić uwagę na fakt, iż: 1. Pabemia Grupa Sp z .o.o Sp. K - jest zupełnie inną firmą niż Pabemia, Pabemia Grupa. Zarząd, właściciel - inne osoby, płace zawsze na czas, wszyscy pracownicy są od razu zatrudniani na umowę o pracę. Dodatkowo w firmie pracują pracownicy, którzy są z nią związani przeszła 20 lat - chyba tak źle nie jest? A i czasem ciasto na poczęstunek się znajdzie. 2. NutriClinic to zupełnie inna branża i sektor, a także kierownictwo :)

Waria
@NutriClinic vs Pabemia sp z o o sp K

Zarząd jest ten sam i właściciel, proszę sprawdzić dokładnie :)

Waria Nowy wpis
@NutriClinic vs Pabemia sp z o o sp K

Faktyczny zarząd jest ten sam i właściciel, proszę sprawdzić dokładnie :)

Łukasz

@Iza chyba nic się nie zmieniło, skoro brak pozytywnych komentarzy

Łukasz

@majkel - zgadzam się z opinią o popełnionym błędzie, co więcej uważam to za dobrą lekcję. Co do reszty jest to moja opinia (spowodowana tym czego doświadczyłem w ww. firmie), jeżeli się z nią nie zgadzasz i chcesz spróbować tam pracy to nikt Ci nie broni (choć osobiście uważam, że jeśli nie potrzebne Ci takie doświadczenie jak moje to jest to ewidentna strata cennego czasu). Post na tym portalu ma dać możliwość wyrażenia swojego zdania oraz ewentualnie 'przestrzec' innych ludzi przed błędami, które się samemu popełniło.

Łukasz

Pracowałem tam parę lat temu. Jedyne co mogę dobrego powiedzieć o tej firmie to to, że pracownicy są w porządku (przynajmniej Ci którzy pracują tam dłużej). Pytacie o zarobki, odpowiedź jest prosta. Jest to firma prowadzona w typowo polski sposób (z osobistego doświadczenia: pracowałem tam 3 miesiące i jak się okazało jedynym pewnikiem był brak umowy i pensja z 2-3 tygodniowym opóźnieniem, co ważne niższa niż ustalona, a dodatkowo miałem jeszcze oficjalnie załatwić staż z PUP). Duży plus mogę dać za doświadczenie, które tam dostałem: 'nigdy więcej nie będę szukał pracy u "polaka"' Ogólnie odradzam kontakt.

nicolas

szczerze nie polecam!Omijajcie szerokim łukiem tego pracodawce.

trele

post powyzej to kolejna zenada; stanowczo odradzam prace w tej firmie

misio

nie jest tak żle, z przerwą pracuje w tej firmie już przeszło 10 lat. Pracownicy owszem się zmieniają ,ale na niższych stanowiskach i to głównie obiboki. To prawda że kiedyś zarobki były wyższe ,no ale kryzys i tutaj widać.Wierzę jednak że szefostwo sobie poradzi ,bo zna się na rzeczy. Opóźnienia w wypłatach owszem są ,ale niewielkie i za to są zaliczki.Natomiast nigdy wcześniej nie były ,od jakiegoś roku się zaczeły. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Pabemia Grupa - Warszawa

Pabemia Grupa
1.7/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Tukana 3
    02-843 Warszawa